توالت های فرنگی ثابت ایرانی و خارجی بازار قیمت راهنما

توالت فرنگی ثابت دیواری زمینی ایرانی خارجی

راهنما 09339100544

 

این نوع فرنگی یعنی ثابت در دو زیر شاخه اصلی طبقه بندی می شود که عبارت است از دیواری و زمینی با این توصیف که انواع محصولات گوناگون با جنس ها و کیفیت های درجه یک ایرانی و خارجی توسط این سایت معرفی و در سراسر ایران عرضه می گردد . جنس هایی مانند چینی سرامیکی ، پلاستیکی با پایه های آهنی ، گالوانیزه و فایبر گلاس و حتی توالت فرنگی دیجیتال در بازار موجود هستند .

خرید و فروش انواع فرنگی ثابت به گونه ای شده که در بازار هر کسی به صورت حضوری می رود ، سردرگم می شود . ما در این مطلب راهنمای خوبی در جهت معرفی فرنگی ثابت و قیمت های روز آنها ارائه می دهیم و در تلاشیم با یک تماس برای هر نقطه از ایران ارسال نماییم چرا که بسیاری از مشتریان ما مهندسین و ساختمان ساز های موفق کشورمان هستند و نیازمند تخفیف در سفارش عمده می باشند .

توالت ثابت یا از جنس چینی مانند سرامیک ساخته شده اند و یا توسط پلاستیک و آهن ترکیبی طراحی و تولید شده اند که البته بیشترین کاربرد آن برای منازل و محل کار مدل های چینی و سرامیکی است . البته نوع دیگری از فرنگی ثابت وجود دارد که به اصطلاح دیواری گفته می شوند و برای توالت های کوچک بسیار کاربری خواهند بود .

دسته بندی توالت های فرنگی ثابت خارجی و ایرانی بازار

  1. دیواری
  2. زمینی
 

ما محصولات توالت ثابت را به دو دسته کلی تقسیم می کنیم و در هر کدام از زیر شاخه ها انواع محصولات با جنس ها و کیفیت های درجه یک داخلی و خارجی را به صورت مستقیم عرضه می نماییم . قیمت های ما در این سایت از درب کارخانه به صرفه تر خواهد بود و یا برای اجناس درجه یک وارداتی بهترین قیمت مخصوصا در تیراژ بالا را ارائه می دهیم .

بسیاری از تولید کندگان محصولات مرغوب داخلی بدون واسطه از طریق همین سایت به معرفی محصولات خود می پردازند و در عین حال ما خرسندیم از حمایت تولید داخلی که باعث می شود در اقتصاد کشورمان و رشد آن سهیم باشیم . در ادامه به معرفی محصولات این دو زیر شاخه در جنس ها و انواع بسیار گوناگون آن می پردازیم .

 

جنس توالت ثابت عبارت است از :

  • چینی
  • رویه پلاستیکی از جنس آهن
  • گالوانیزه
  • فایبر گلاس
  • تمام پلاستیک
  • توالت دیجیتال

بسیاری از سرویس های بهداشتی منازل از فرنگی یا توالت خارجی برخوردار نیستند که ما برایتان پیشنهاداتی داریم از قبیل انواع توالت های دیواری و یا توالت های سیار که قابلیت اتصال توسط پیچ و رولپلاک به زمین را دارد . در این صورت بسیار کم هزینه و به صرفه برایتان یک دستشویی فرنگی ثابت مهیا می شود که می توانید از آن استفاده نمایید . ضمنا از امکانات دیگر سایت مانند راهنمایی برای گردهمایی پیرمردها و یا انواع بخور گیاهی نیز سود ببرید .

لطفا نام و شماره تماس خود را به همراه آدرس به تلفن بالای سایت اطلاع دهید و درخواست محصول مورد نظرتان را با هر تعداد که نیاز دارید بفرمایید . مهمترین نکته این است از ۲ تا ۱۰ عدد و همچنین تا تعداد بالای ۱۰ تا و حتی ۱۰۰ عدد بسیار ارزان تر و تخفیف بیشتری برای شما تعلق خواهد گرفت که در سریعترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد .

سیستم های فرنگی ثابت بهترین انتخاب برای منازل و خانه های ماست .براي اكنون مطلبي يافت نشد