توالت سیار مسافرتی ارزان مناسب جابجایی و حمل کنار تخت بیمار

توالت سیار کنار تخت بیمار

کد محصول x2992

تومان 115.000

راهنما 09339100544

قیمت 115.000

یکی از مواردی که در منزل و محل کار بسیاری از مردم مورد لزوم یافته است ، توالت سیار مسافرتی فرنگی است ، برخی توالت های سرامیکی و سنگی که به صورت ثابت هستند را در منزل دارند و برخی دیگر به دلیل داشتن تنها توالت ایرانی یا همان زمینی ، توانسته اند توسط توالت های سیار این کمبود را جبران کنند . لذا ما تمام تلاشمان را انجام میدهیم تا رضایت شما عزیزان را جلب نماییم .

توالت سیار ها به دو دسته تاشو یا پلاستیکی تقسیم میشوند که هریک قابلیت های خاصی را دارا هستند مانند مخزن دار بودن یا تحمل وزن بالا و حتی مدل های دیواری برای استفاده راحت تر در فضاهای کوچک ، سری های محصولات توالت سیار قابل تنظیم ارتفاع و غیره که هر یک ارزش کاربردی خودشان را دارند ، حال باید دقت کنیم که این موارد مورد کاربرد شما واقع شوند .

 

قابلیت حمل توالت سیار مسافرتی بودن خلاقیت تولید کنندگان ایرانی است که برایتان ارسال میشود

  • مناسب برای قرار گیری روی سرویس ایرانی
  • مدل دورپوشیده های سفید از زیبایی بیشتری برخوردار هستند
  • مدل هایی برای افزایش ارتفاع توالت فرنگی
  • سری مخزن دار مناسب توالت کنار تخت مریض یا مسافرت و کویرنوردی
  • امکان ارسال به سراسر ایران
 

 برای اینکه بتوانیم کاربرد های مختلف صندلی سیار توالت را درک کنیم از دید افراد گوناگون برایتان ذکر میکنم . کسانی که بیمار دارند و نیاز به استفاده از توالت متحرک در توالت کنار تخت او دارند . افرادی که برای صحرا یا کویر نوردی به توالت صحرایی قابل حمل احتیاج دارند ، مشتریان عزیزی که برای استفاده در اتومبیل خود به توالت پرتابل احتیاج دارند و حتی سالمندان یا افرادی که به دلیل کمر درد و زانو درد نمیتوانند روی توالت ایرانی اجابت مزاج نمایند .

هر یک از مشتریان به دلایل گوناگونی از توالت سیار بهره مند میشوند ، ما در این مجموعه آمادگی ارسال محصولات در کمترین زمان ممکن را برای شما داریم . کافیست با کارشناسان آی طب از طریق شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و درخواست کنید تا برایتان محصول مورد نظر را حدود ۳ ساعت در تهران و حدود یک روز کاری در شهرستان به شما تحویل نمائيم .