تبدیل توالت فرنگی کودک سه کاره پرایس تاتیا

توالت فرنگی کودک سه کاره آنلاین تهران

کد محصول x942

تومان 34.000

راهنما 09339100544

قیمت 34.000

 

صندلی توالت کودکانه که دارای سه امکان مجزا مانند مخزن توالت ، قسمت نشیمنگاه جداشونده برای تبدیل توالت سیستم فرنگی خانگی به سایز کودک و با بستن درب آن تبدیل به نشیمنگاه یا زیرپایی می شود و بسیار برای آموزش دادن کودک جهت استفاده از سرویس فرنگی مناسب است چرا که باعث می شود به مفاصل و ستون فقرات او فشار نیاید و در بزرگسالی به راحتی از این نوع توالت استفاده کند . رنگهای جذاب آن باعث ایجاد احساس خوب می شود .

برای کودکان این نوع محصولات بسیار جذاب است . در ابتدای دوران کودکی در حدود رده سنی ۲ تا ۴ سال که اوایل استفاده از دستشویی برای هر کودک خواهد بود این نوع صندلی ها هم بسیار کاربردی و هم بسیار جذاب است چرا که کودکان در این دوره بدون وجود ابزار آلات جذاب اصلا تمایلی به استفاده از سرویس بهداشتی نخواهند داشت .

شادابی این محصول به دلیل رنگ های پر زرق و برق آن برای کودک قابل توجه است و باعث می شود به دستشویی رفتن و استفاده از سروی بهداشتی احساس خوبی پیدا کند . البته قابل ذکر است که از همان ابتدا طریقه استفاده از توالت مدل فرنگی را نیز یاد می گیرد و در بزرگ سالی از آن بهره مند می گردد .

بسیاری از افراد هستند که به دلیل عادتشان از زمان کودکی به توالت های ایرانی دیگر نمی توانند با خیال راحت و بدون اشکال از فرنگی استفاده کنند ، همین موضوع باعث شده که دیسک کمر و مشکلات مفاصل و ستون فقرات در کشورمان به دلیل استفاده بیش از حد از توالت ایرانی به معضلی وسیع و شایع تبدیل گردد .

علاقه مندی کودک به تخلیه به هنگام مواد زائد بدن با وجود این وسیله اثبات می گردد . چرا که با وجود جنس پلاستیک مرغوب و مطلوب و همچنین با لبه های گرد ، راحتی را برایش ایجاد می نماید و همین احساس لذت بردن از این امر را بالاتر می برد . حتی شما می توانید در سه کار گوناگون از این صندلی فرنگی کودک سه کاره پرایس تاتیا استفاده کنید و بهره مند گردید .

قابلیت های تبدیل توالت سیستم فرنگی کودک سه کاره پرایس تاتیا

  1. استفاده به عنوان توالت مدل فرنگی مخزن دار
  2. زیرپایی برای بالاتر رفتن قد کودک به جهت استفاده از روشویی و سایر موضوعات
  3.  جدا شدن رویه فرنگی و تبدیل توالت مدلهای فرنگی های خانگی به اندازه کودک

توالت سه کاره کودک ارتفاع مخزن تهران

برای آموزش دادن به کودک ، نحوه انجام فرایند تخلیه مواد زائد  بسیار کاربردیست . یکی از کاربرد های این محصول درب آن است که می توانید به سادگی آن را ببندید و بگذارید زیر پای کودک دلبندتان تا بتواند راحت تر بر روی فرنگی خانگی بنشیند و یا بتواند قد خود را برای استفاده از روشویی بالاتر ببرد . لبه دار بودن این صندلی و گرد بودن زوایای آن باعث می شود که نگرانی بابت ایجاد خراش به پوست کودک نداشته باشید .

رویه نشیمنگاه توالت این صندلی می تواند جدا شود که برای تمامی توالت های فرنگی های خانگی قابل استفاده است ، شما این قسمت را روی نشیمنگاه توالت فرنگی می گذارید و کودکتان به راحتی می تواند از آن استفاده کند چرا که دهنه آن کوچک می شود و باعث میشود سایز نشیمنگاه برای نشستن افراد کوچک مانند کودکان راحت شود و به داخل آن نیوفتند .

در نهایت پیشنهاد ما استفاده از این نوع صندلی با قابلیت های خوب و کارامد است که با قیمتی رقابتی و مقرون به صرفه در سراسر ایران عزیمان عرضه می گردد و کافیست شما با تماس به شماره بالای همین صفحه درخواست ارسال محصول را بفرمایید تا در هر کجا هستید در کمتر از دو روز کاری ارسال گردد . امیدواریم بتوانیم بیشتر خدمت رسانی کنیم .