توالت سفری مناسب جنگل ، صحرا ، کویر و عتبات عالیات

توالت سفری جنگل صحرا کویر زیارت

کد محصول x3014

تومان 950.000

راهنما 09339100544

قیمت 950.000

سفر یکی از حس های قشنگ برای همه مردم دنیاست . همیشه حس رهایی و خوبی توأم با آرامش را برایمان به ارمغان می آورد . البته برخی خانواده ها حتما باید در هتل یا سوییت باشند و سفرشان را بخاطر نبود امکانات این چنینی کنسل میکنند ، وقتی از آنها سوال میشود که چرا در چادر کنار طبیعت کمپ نمیزنید ، میگویند سرویس بهداشتی وجود ندارد و خب ما هم چندین نفر هستیم و بهمان فشار می آید .

این استدلال کاملا متین و صحیح است و خب در صورتی که سرویس بهداشتی یا همان توالت وجود نداشته باشد ، سفر به انسان زهرمار میشود . لذا در این مجموعه به تامین انواع توالت های سفری روی آوردیم و شما را با تنوع آن آشنا میسازیم . هر کدام از این محصولات را که میخواهید میتوانید با یک تماس ساده در هر کجای ایران عزیز در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید .

 

توالت سفری امکان ارسال کل ایران در کمترین زمان با تماس شما به ما

  • مدل توالت سفری تاشو از جنس برزنت با ارتفاع کوتاه
  • توالت سفری با امکان تنظیم ارتفاع از جنس آلومینیومی بسیار سبک و تاشو
  • توالت های چمدونی سفری مناسب خانواده به دلیل داشتن مخزن بزرگ ۲۴ لیتری
  • چادر مسافرتی تاشو مخصوص یک نفر که در هنگام دفع مواد زائد در معرض دید نباشیم
  • مدل مبله تاشو دسته دار با پشتی برای راحتی کاربر بسیار سبک وزن با تحمل وزن ۱۲۰ کیلو
 

این توالت ها هم در فضاهای مذهبی و مقدس مانند کربلا و نجف و مکه و سایر عتبات عالیات میتواند به کار بیاید و هم در فضاهای سیاحتی و تفریحی مانند طبیعت گردی ، دریا ، جنگل و غیره . برای تورهای مسافرتی زیارتی مخصوصا پیاده روی اربعین توالت سفری بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود چرا که میتواند بجز توالت به عنوان یک صندلی برای استراحت نیز بشمار بیاید .

 

ممکن است که شما همین حالا در حین سفر باشید و به این محصول نیاز داشته باشید . ما میتوانیم این محصول را در کمتر از ۲۴ ساعت به مرکز استان شما ارسال کنیم و شما خودتان در مرکز پستی آن شهر محصول را دریافت کنید . البته قابل ذکر است که اگر اقامت شما در شهر های شلوغ باشد درب منزل به مدت یک روز تحویلتان خواهد شد و در صورتی که در روستا ها باشید حدود دو الی سه روزه به دستتان خواهد رسید .

ما تمام تلاشمان این است که در پاسخگویی تلفنی با رویی خوش و دیدی مثبت با شما روبرو شویم و این فقط یک شعار نیست ، میتوانید امتحان کنید و همین حالا با شماره تلفن راهنمای سایت ارتباط برقرار نموده و درخواست خود را بدهید . این مجموعه آمادگی ارسال محصولات را به سادگی دارد و در تهران تا ساعت ۸ و نیم شب همه روزه امکان ارسال وجود دارد و در شهرستان نیز نهایت یک الی دو روز کاری تحویل خواهد شد .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد