محصول زانونشین جلوگیری از آسیب زانو و کمر در توالت ایرانی

جلوباز زانونشین نیم فرنگی صندلی کوتاه توالت طهارت اسلامی

راهنما 09100049363

جلوباز بودن این محصول برای طهارت اسلامی و شستشوی بهداشتی در توالت طراحی شده و همچنین از پاشیده شدن فضولات جلوگیری مینماید که آن را با توالت فرنگی متمایز می سازد . همه افراد مخصوصا جوان ها و میانسال ها چه خانم و چه آقا برای پیشگیری از آسیب های جدی به زانو و کمر خود میتوانند این محصول را تهیه کنند . روش استفاده : به صورت عادی و طبیعی روی پای خود مینشینید سپس وزن خود را از کمر و زانو به این کالا انتقال میدهید .

محصول زانونشین یا همان نیم فرنگی با قابلیت تحمل وزن 200 کیلوگرم به قیمت 37 هزار تومان با ابتکار مهندسین ایرانی در تیم تولید سلامت می باشد که به ثبت اختراع رسمی نیز رسیده است که به سادگی برای شما در سراسر ایران ارسال می گردد . هزینه ارسال بسیار جزئی بوده و جهت محافظت از زانو ها و کمر افراد سالم خانواده خود ارزش خرید تلفنی را دارد . .

 

مزایای استفاده از کالای ایرانی به نام زانونشین چیست ؟

بسیاری از مشکلات به وجود آمده در ناحیه زانو و کمر مخصوصا برای افراد سالمند ، به دلیل استفاده مداوم از توالت ایرانی در دوران جوانی و میانسالی بوده است . اکثر پزشکان ایرانی توصیه دارند که تا میتوانید از توالت ایرانی استفاده نکنید و تخلیه مزاج را به شیوه اروپایی یعنی توالت فرنگی تغییر دهید . اما به دلیل طهارت و شستشوی اسلامی ، در ایران بیشتر از توالت های بومی استقبال می شود .

بنابراین باید راهکاری یافت تا در هنگام خروج مواد زائد هیچ فشاری به بدن وارد نشود .  این محصول کاملا بهداشتی که در تصویر مشاهده می نمایید تا به حال در بازار دنیا وجود نداشته است و زاده خلاقیت و ابتکار تیم مهندسی سلامت تولید می باشد . همچنین این تیم موفق توانسته اند آن را به صورت رسمی به ثبت اختراع برسانند .

 

برای چه کسانی توصیه می شود ؟

هر فردی که میتواند از توالت استفاده نماید و به صورت جدی هنوز زانوهایش آسیب ندیده است ، میتواند جهت پیشگیری از آسیب های جبران ناپذیر کمر و زانوهای خود از این محصول بهره مند شود . مخصوصا جوان ها و افراد میانسال که همچنان سرپا هستند و احساس ناراحتی در قسمت زانو ها ندارند ، بهتر است از این به بعد با این محصول به تخلیه مزاج بپردازند . حتی کودکان زیرا دهنه هفت شکل این محصول برای اندازه باسن انواع انسان ها طراحی شده است ، شما بازدید کننده گرامی برای تور باغگردی همراه افراد مسن ، عصای طبی زیبایی ، محصولات ایرانی تجهیزات خانگی لطفا با ما در تماس باشید .

 

در جنگ قوم مغول به داخل ایران بسیار تدریجی فرهنگ های سرویس بهداشتی روی صندلی هخامنش از بین رفت و افراد روی چاله به تخلیه روده می پرداختند و با گذشت ماه ها و سالها این فرایند همه گیر شد . شرق نشینان مخصوصا چینی ها نیز از این نحوه برای دستشویی روی زمین در فرهنگشان استفاده می کنند و بر پایه علم کهن آنها چاکرا ریشه را با چمباتمه زدن در حین دستشویی ، تقویت و تنظیم می نمایند .

برا اطلاعات بیشتر میتوانید این محصول را در مطلب زیر مطالعه کنید و یا با شماره تماس ما ارتباط برقرار نموده و سوالات خود را بپرسید . کارشناسان آی طب با روی خوش منتظر پاسخگویی به شما عزیزان هستند و حتی محصولات مورد نیازتان را درب منزل در سراسر ایران تحویلتان می دهند .

تا دیر نشده از آسیب جدی به زانو و کمر خود و خانواده جلوگیری نماییدمحصول زانونشین نیم فرنگی تولید سلامت 2

کد-محصول x2210

تومان 85.000

.. به راحتی محصول نیم فرنگی را روی توالت قرار داده و تا دیر نشده از آسیب رسانی جدی به زانو ها و کمر خود و خانوادتان پیشگیری نمایید . این محصول زانونشین نیز خطاب می شود . و از مزیت جلوباز بودن آن می توانید به سادگی برای شستشو و پاکیزگی بهره مند شوید . این کالای ایرانی که ...ادامه مطلب

. این کالای ایرانی که با ابتکار و خلاقیت مهندسین ایرانی به ثبت اختراع رسمی رسیده است در ارتفاع 12 سانتی متر ، در عرض 32 سانت و در طول 42 سانت می باشد . جهت استفاده از این محصول در توالت ، یکی از آن را به صورت تلفنی از همین سایت تهیه نمایید . کافیست با شماره تلفن راهنما در بالای سایت ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول به آدرس خویش را داشته باشید تا کارشناسان دلیوری ما به سرعت محصول را به شما تحویل دهند . هزینه این محصول در صورت سفارش تعداد 2 عدد به بالا شامل تخفیف شده و در تعداد بسیار بالا یعنی 15 عدد به بالا شامل تخفیفات ویژه می گردد .   ویژگی های نیم فرنگی محصولی نو در توالت جهت حفاظت از سلامتی زانو حفاظت از سلامتی زانو ، کمر و مچ پا قابل استفاده برای آقایان و بانوان قابلیت جلوباز بودن برای طهارت و شستشوی بهداشتی روکش محکم واتر پروف ( ضد آب ) تنوع رنگی سفید ، آبی استخری و سورمه ای وزن سبک و اندازه کوچک ارتفاع 12 سانت ، عرض 32 سانت و طول 42 سانت امکان حمل و نقل آسان به واسطه گیره فلزی حفظ حالت چمباتمه در هنگام تخلیه روده تکیه گاه ساده برای جلوگیری از فشار روی زانو ، کمر و مچ پا شما به سادگی این محصول را روی سنگ توالت قرار میدهید و نسبت به سایز اندام لگن خود میتوانید آن را عقب تر یا جلوتر بگذارید چرا که دهنه هفت شکل آن برای افراد ریز اندام یا درشت اندام طراحی گشته است . درصورتی که کودک دلبندتان میخواهد از این محصول بهره مند شود بهتر است در قسمت باریک تر و عقب تر آن بنشیند . سپس ابتدا فرض کنید این محصول وجود ندارد و مثل همیشه به حالت طبیعی روی زانوی خود چمباتمه بزنید .   در مرحله آخر به آرامی وزن خود را از ناحیه زانو به لگن ، روی این محصول انتقال دهید و فشار را از روی زانو ها ، کمر و مچ پا بردارید . توصیه بسیاری از پزشکان استفاده از این محصول است چرا که توالت فرنگی فقط برای افرادی که زانوهایشان عمل نمی کند مفید است و در غیر این صورت پیشنهاد نمی شود که از توالت اروپایی استفاده کنید چرا که به دلیل حالت نشستن بدن ، مواد زائد در روده رسوب نموده و کامل تخلیه نمی گردد و در طولانی مدت موجب آسیب رسیدن و عفونت می گردد ، ضمنا خبر خوب اینکه میتوانید افراد عزیز سالمند خود را برای گشت شهری ، مسافرت های پر آرامش دور و نزدیک ، لوازم اولیه طبی و از این دست را از ما بخواهید . این محصول به دلیل اینکه حالت چمباتمه زدن را در حین توالت ( تخلیه مزاج ) حفظ می نماید مورد تایید بسیاری از پزشکان قرار گرفته و متخصصین ارتوپدی برای اینکه به کمر و زانو و همچنین مچ پای بیمارشان آسیب جدی نرسد ، این محصول را توصیخ می نمایند . جنس ضد آب آن نیز مورد استقبال مشتریان عزیز بوده و آب گریز بودن آن نشان از بهداشتی بودن محصول می باشد .   برای سفارش این محصول کافیست با شماره تلفن ما در این صفحه ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول را داشته باشید . هزینه ارسال بسیار جزئی بوده و برای حفاظت از کمر و زانوهای خود و خانواده ارزش خرید تلفنی و غیر حضوری را دارد .

محصول توالت ایرانی نیم فرنگی زانونشین حفاظت سلامتی

.. ما در سال حدود 60 ساعت تمام روی توالت ایرانی می نشینیم ، به دلیل راحتی تخلیه روده و پیشگیری از بیماری های عفونی کمتر از توالت فرنگی استفاده می کنیم اما زانوها و کمر خود را باید بیمه کنیم تا در این زمان طولانی آسیب های جدی پیدا نکند . صحیح نشستن روی توالت ایرانی ( زمینی ) ...ادامه مطلب

) به واسطه محصول زانونشین ( نیم فرنگی ) بسیار حائز اهمیت است تا هم به تخلیه کامل روده منجر شود و هم کمر و زانوی ما در امان باشد .   توالت ایرانی هم باعث می شود که به دلیل حالت چمباتمه زدن بسیار ساده مواد زائد به صورت کامل تخلیه گردد و باعث ایجاد عفونت و بیماری نگردد و همچنین طهارت و شستشو بسیار ساده و بدون دردسر است . اما تنها مشکل آن فشار به زانو و کمر است که با محصول زانونشین که در تصویر مشاهده می نمایید به راحتی حل می شود . این محصول که دارای خلاقیت بسیار بالاست را میتوانید با تماس تلفنی خریداری نمایید . مهمترین نکته در استفاده از این محصول نحوه نشستن و برخیزیدن است که باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به زانو ها و کمر شما و خانواده محترمتان می شود . ابتدا در حالت عادی و طبیعی خود که همیشه روی توالت زمینی می نشینید ، چمباتمه بزنید و سپس به آرامی خود را به عقب متمایل کنید تا به این محصول یعنی نیم فرنگی تکیه دهید ، در این حالت دیگر فشار به زانو و کمر شما نمی آید و به سادگی می توانید به تخلیه روده بپردازید ، سایر لوازم مناسب حمام و توالت ، انواع کمک دستگیره سالمندی را از ما سوال نمایید . برای بلند شدن نیز ابتدا کمی به جلو سوق پیدا کنید تا وزنتان به زانو ها بازگردد ، در این حالت دیگر به این محصول تکیه ندهید و سپس به آرامی بلند شوید . نکته مهم این است که اگر یکدفعه بلند شوید و ابتدا وزنتان را روی زانوها نیاندازید ، در لحظاتی بسیار فشار بدی به کمر و زانوهایتان می آید . برای نشستن نیز همینطور ، اگر یکدفعه بر روی این محصول همانند صندلی بنشینید ، احتمال آسیب رسیدن به کمر و زانوها تشدید می شود .   برای ارائه نظرات ، پیشنهادات و سوالات ، حتی تور باغگردی ویژه سالمندان عزیز کافیست با شماره تماس ما که در بالای همین صفحه نوشته شده تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید . امکان ارسال محصول درب منزل در سراسر ایران مهیا شده است . کارگران و مهندسین ایرانی با طراحی و تولید این محصول نجات بخش ، با افتخار خدمت رسان شما هستند .