توالت دیجیتالی فرنگی ، مدل بیده با کنترل امکان شستشو اتوماتیک

توالت فرنگی بیده با کنترل دیجیتالی تهران

کد محصول x963

تومان 3.580.000

راهنما 09339100544

قیمت 3.580.000

 

توالت دیجیتالی فرنکی ، مدل بیده یا همان بیده الکترونیکی امکان شستشو با آب فیلتر شده به صورت اتوماتیک را فراهم می نماید و شما با کنترل دستگاه می توانید میزان سرما یا گرمای آب را تنظیم و پس از آن با سیستم هوای گرم خود به خود به خشک شدن خود بپردازید . تکنولوژی گرمای همیشگی سطح نشیمنگاه توالت دیجیتالی نیز بهترین گزینه برای احساس خوب داشتن می باشد .

تکنولوژی و عصر دیجیتالی به توالت ها نیز نفوذ کرد . در خانه های لوکس و همچنین دفاتر شرکت های بسیار معتبر دیده ایم که دستشویی های فرنگی برای استفاده وجود دارد و بعضی سرویس ایرانی پیدا نمی شود . این نوع ساختمان ها در اکثر مواقع از توالت دیجیتالی فرنگی بهره مند هستند . در ادامه بیشتر با این نوع محصول آشنا می شویم .

این وسیله یک نوع بیده یا خودشور الکترونیکی است که بر روی هر نوع توالت فرنگی امکان نصب آن وجود دارد . البته بسیاری از مشتریان ما این وسیله را به همراه توالت فرنگیهای چینی سرامیکی درجه یک خارجی یا داخلی سفارش می دهند و در صورت تقاضای بیش از یک محصول و یا در صورت خواستن عمده ای در تعداد بالا تخفیف های ویژه و گوناگونی دریافت می کنند .

یکی از قابلیت های این محصول کنترل آن می باشد . شما می توانید به سادگی با زدن دکمه های روی کنترل فشار آب و میزان پاشش آن را تنظیم نمایید . همچنین سردی و گرمی آب نیز قابل کنترل خواهد بود . علاوه بر این امکان شما می توانید به سادگی مقداری حباب هوا را در میان آب تلفیق کنید تا نتیجه حاصل از شستشو بسیار قابل قبول شود .

ویژگی ها و قیمت توالت دیجیتالی فرنگی ، مدل بیده با کنترل

  • دارای سیستم فیلترینگ آب از انواع باکتری احتمالی
  • کنترل حرفه ای جهت تنظیمات
  • امکان تنظیم فشار خروجی آب
  • گرم بودن همیشگی سطح توالت
  • دارای سیستم گرمایی جهت خشک کردن
 

از جمله دیگر مزایای این محصول وجود فیلتر آب مدل نانوسیلور جهت از بین بردن باکتری های احتمالی درون آب است که باعث می شود از بروز احتمالی انواع عفونت ها جلوگیری شود . البته در آزمایشات برتر در دنیا احتمال بروز عفونت در استفاده از سرویس بهداشتی بدون شستشو با آب معمولی و استفاده مداوم از دستمال کاغذی بسیار زیاد بوده است و حتی آب بدون فیلتر نیز امکان عفونت را بسیار پایین در حد صفر می آورد .

تنظیم فشار آب خارج شده از دستگاه توسط دو اهرم مجزا ممکن میشود. همچنین در کنار تمامی این امکانات می توانید از روی کنترل سیستم خشک کن از طریق هوای گرم را فعال کنید تا در هنگام اتمام فعالیت تمامی قسمت ها خشک شوند . این امکان برای بانوان گرامی بسیار مفید بوده و توصیه اکید پزشکان برای پیشگیری از عفونت های مختلف می باشد .

سطح نشیمنگاه این محصول دارای سیستم اتوماتیک گرما رسانی است که با وجود روشن بودن دائمی اما به نقطه داغی نمی رسد و به صورت اتوماتیک با خاموش و روشن شدن المنت مخصوص ، به نگه داشتن دمای متعادل آن اقدام می نماید . این مزیت باعث می شود در هنگام نشستن بر روی توالت احساس سرما نکنید و به سادگی بر روی آن بنشینید .

امیدواریم پس از انتخاب محصول با شماره بالای صفحه تماس بگیرید و ما را در ارائه خدمات خوشحال نمایید . بسیاری از مشتریان لطف داشته اند و برای انتخاب خود از ما مشاوره دریافت کردند که این امکان به صورت رایگان میسر می شود . همچنین سیستم دلیوری محصولات در سراسر ایران پهناورمان صورت می پذیرد و به سادگی و در کمتر از دو روز کاری محصولات مورد نیاز از انواع لوازم جانبی توالتهای فرنگی تا سایر محصولات مرتبط را تحویل خواهید گرفت .