توالت خودرو برای کاروان یا ون حتی شاسی بلند مدل چمدونی

توالت خودرو کاروان ون شاسی بلند

کد محصول x2961

تومان 2.500.000

راهنما 09339100544

قیمت 2.500.000

مشتریان محترمی در طول این سال ها داشته ایم که هر یک متناسب با اتومبیل خود و یا ماشین های سایز بزرگتر مانند ون و اتوبوس نیاز به توالت خودرو فرنگی داشته اند تا در حین سفر بتوانند از آن بهره مند شوند . برخی مدل های مخزن دار را با سلیقه خود و خلاقیتشان برش میزنند و به لوله متصل میکنند تا در حین حرکت هم بتوانند از آن ستفاده کنند و نیاز به تعوض و تخلیه مخزن آن نباشد .

البته ما نیز برای مشتریانمان سفارشی سازی میکنیم و توالت های موجود را نسبت به نیازشان تغییراتی میدهیم تا بتوانند کاربردی تر از همیشه استفاده کنند . حتی برای اتومبیلشان رمپهای تاشو و اختصاصی طراحی و تولید میکنیم که بتوانند راحت تر ویلچر ، موتور سیکلت یا چرخ دستی خود را داخل ماشین ببرند . برای این مهم میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

در تلاشیم تا در حین سفر مانند فطار ، کشتی و هواپیما امکان توالت خودرو یا سرویس بهداشتی داشته باشید

  • بدون نشتی رایحه بد و فضولات
  • امکان استفاده در اتومبیل های سدان مانند 206 - 405 - L90
  • مناسب برای اتوبوس های تشریفاتی ، ون ها و خودروهای شاسی بلند
  • مخزن آب و مخزن فضولات از هم مجزا
  • امکان فلاش تانک برای شستشوی قیف توالت فرنگی بدون نشتی آب
  • امکان سفارشی سازی برای خودروی شما در جهت اتصال لوله به بیرون ماشین که دیگر معضل تخلیه مخزن نداشته باشید .
 

ما با معرفی انواع توالت خودرو ها به شما کمک میکنیم تا در قسمتی از وسیله نقلیه خود بتوانید سرویس بهداشتی داشته باشید ، چرا قطارها ، هواپیما ها و کشتی ها دارای توالت باشند اما ماشین یا آفرود شما از این امکان خوب بهره مند نشده باشند ؟ محصولاتی داریم که به هیچ عنوان بوی بد یا فضولات از آن نشتی ندارد و به راحتی کمترین فضای ممکن را در کنار اتاقک خودرو میتوانید به آن اختصاص دهید .

توالت اتوبوس های تشریفاتی یا ماشین های شش درب مخصوص تشریفات نیز میتوانند از این محصول استفاده کنند ، همچنین لندکروسر های بزرگ نیز در قسمت عقبی امکان قرار گیری توالت مخزن دار با فلاش تانک جهت شستشوی قیف را دارا هستند . ما در نظر میگیریم که اگر شما حتی یک ماشین خانوادگی مانند پژو 206 یا حتی سایر خودروهای سدان را دارید بتوانید با خود توالت مناسبی در صندوق عقب بگذارید که جای زیادی نگیرد و امکانات خوبی نیز داشته باشد .

 

برای سفارش توالت فرنگی خودرو میتوانید با شماره تلفن راهنما ارتباط برقرار نموده و آدرس خود را بدهید تا به راحتی و در کمترین اتلاف وقت محصول را در محل تحویل نمائیم . در تهران تا ساعت ۷ و نیم شب و در شهرستان ظرف یک روز کاری به دستتان خواهد رسید ، روستاییان نیز با دو روز کاری محصولات را در محلشان تحویل میگیرند . منتظر صدای گرم شما عزیزان هستیم .