توالت بیمار مخصوص کنار تخت یا روی توالت ایرانی یا فرنگی

توالت بیمار کنار تخت روی توالت ایرانی

کد محصول x2946

تومان 480.000

راهنما 09339100544

قیمت 480.000

تواالت هایی که مناسب بیماران هستند و یا حتی افراد معلول که میخواهند در منزل از سرویس فرنگی استفاده کنند چرا که امکان استفاده از توالت ایرانی را ندارند ، این توالت بیمار ها امکانات و شرایط خاصی را دارند . در این قسمت از سایت به معرفی این نوع محصولات توالت فرنگی میپردازیم و شما را راهنمایی میکنیم تا بتوانید محصول کاربردی را سفارش دهید .

  بسیاری از مشتریان هستند که با ما تماس گرفته و سوالاتی میپرسند که مهمترین و شایع ترین آن ها را در این قسمت پاسخ خواهیم داد تا در انتخاب محصولی کاربردی نسبت به نیازتان موفق شوید . چرا که بسیاری از مردم با اطلاعات ناکافی ابتدا محصولی را خریداری میکنند و بعد از استفاده متوجه میشوند که آن محصول اصلا به کارشان نمی آید .

ابتدا باید بدانیم کسی که بیمار است ، چه اگر لگن خود را عمل نموده و مفصل خاصی را تعویض کرده و یا حتی زانو درد دارد و برخی نیز پلاتین در زانو به کار می برند . همه و همه به توالت با ارتفاع بلند تر نیاز دارند ، برخی توالت فرنگی عادی در منزل دارند ولی ارتفاع آن را میخواهند بیشتر کنند و برخی حتی توالت بیمار فرنگی ندارند و فقط توالت زمینی از مدل ایرانی دارند که اصلا برایشان قابل استفاده نیست .

 

مشخضات و ویژگی های توالت بیمار یا همان فرنگی سیار

  • امکان قرار گیری روی توالت فرنگی یا ایرانی
  • امکان تنظیم ارتفاع از 40 سانت تا 55 سانت
  • قابلیت تاشو بودن برای مسافرت
  • دارای 2 لگن مجزا ، یکی ته باز برای جلوگیری از پاشش و یکی دیگر ته بسته برای استفاده در کنار تخت بیمار
  • سبک وزن از جنس آلومینیومی
  • تحمل وزن تا 150 کیلوگرم
 

حال ما پیشنهاد یک محصول کاملا کاربردی را داریم که میتواند به شما کمک کند تا به راحتی بتوانید روی آن نشسته و هم به عنوان توالت فرنگی استفاده کنید ، هم به عنوان ارتفاع دهنده توالت های فرنگی ، هم اینکه بتوانید در صورت نیاز کنار تخت از مخزن آن بهره مند شوید . این توالت بیمار امکان تنظیم ارتفاع هم داره که بتونید نسبت به قد شخص ازش استفاده کنید  .

مدل ایرانی داره که خب ظرافت و زیبایی خارجی ها رو نداره اما از لحاظ کارکرد مثل همونه ، خب باالطبع قیمت خوبی هم داره اما مدل خارجی تولید تایوان و خیلی زیبا و شکیل با استحکام بالا تولید شده که جنس بدنه از آلومینیوم هست . این توالت کاربرد فرنگی دو تا لگن هم داره که ته باز یکی ته بسته برای کنار تخت یا مسافرت استفاده میشه .

 

خوبیش اینه شما اگر بخواهید بذارید روی توالت فرنگی که ارتفاع بیاره بالاتر ، به خاطر لگن ته بازی که داره دیگه پاشش نداره و اون فاصله بین این توالت و توالت خودتون رو پوشش میده . برای سفارش خیلی ساده با شماره تلفن راهنما که توی همین صفحه نوشته شده به رنگ نارنجی ، تماس بگیرید و درخواست کنید تا براتون ارسال کنیم .