تنس عضلانی دستگاه ماساژ ماهیچه ای امرون omron گارانتی

تنس عضلانی ماساژ ماهیچه فرکانسی

کد محصول x478

تومان 349.000

راهنما 09339100544

قیمت 349.000

این دستگاه ماساژ درمانی عضلانی از دو باتری قلمی ساده که در هر جایی میتوان تهیه کرد تغذیه می کند و میتواند در جهت رفع خستگی های عصبی ، کوفتگی عضلانی و قسمت های مختلف بدن با دو پد ماساژی که دارد به انتخاب شما انواع ماساژ با خروجی فرکانس های متفاوت را ارائه کند . این محصول دارای دو سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد .

یکی از حرفه ای ترین دستگاه های تنس عضلات را در این مطلب به شما معرفی می کنم . این دستگاه ماساژ ماهیچه تولید یکی از شرکت های معروف دنیاست به نام  omron که انواع تجهیزات پزشکی را با کیفیت بسیار بالا و ارايه ضمانت نامه رسمی ارائه می کند . این محصول در کشور ژاپن تولید شده و در بسیاری از کلینیک های دنیا مورد آزمایش قرار گرفته و دارای رتبه های بالای کیفی می باشد .

تنس یا tens چیست ؟

این تنس عضلانی مارک امرن مدل E4 Professional می تواند بسیاری از امکانات جالب در این رشته را در اختیار ما بگذارد . این امکانات برای اشخاصی که در فشار کاری روزمره مورد تهاجم و یا خستگی شده اند ابزار مناسبی باشد . شما با استفاده از این دستگاه حداقل برای چند دقیقه انگار از این دنیا خارج می شوید و آرامش ذهنیتان را بازیابی می کنید .

قطعا از پزشکان این اصطلاح را شنیده اید که درد بیمار عصبی است و یا بیماری ایجاد شده عصبی است ، معنی قابل درک از این اصطلاح این است که هیچ مشکل فیزیکی در درد وجود ندارد و فقط خستگی های ذهنی و عصبی باعث این شده که با استفاده از این دستگاه ماساژ عضلانی میتوانید نقاط توصیه شده توسط دکتر خود را ماساژ داده و با برنامه های خاصی که برای این کار دارد به صورت کامل فشار عصبی را از میان ببرید .

این سیستم شامل دو عدد پد بزرگ است که این پد ها با تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است به اینگونه که میتواند علاوه بر شستشو شدن توسط آب قسمت های خاصی از بدن شما را تحت اختیار بگیرد و با ماساژ تخصصی به رها سازی عضلات آن ناحیه ها بپردازد . نوعی ماساژ درمانی را به شما ارائه می دهد که شما در انتخاب انواع گوناگون آن دخیل هستید و حتی فرکانس خارج شده از هر پد را به طور مستقل از همدیگر میتوانید تنظیم نمایید . این پد ها قادر به ماساژ نواحی ذیل هستند :

  • کتف ها
  • سطح کف پاها
  • ساق پا ها
  • و نقاط دیگر بدن که در پد قرار گیرد

شما میتوانید با شماره گیری تلفن همین وب سایت به سادگی از کارشناسان این رشته مشاوره گرفته و این دستگاه ماساژ درمانی عضلانی را به همراه هر محصول پزشکی دیگر سفارش داده و تهیه کنید . این محصول تا حدود ۱۲ ساعت در تهران به دست شما رسیده و همچنین بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت در شهرستان تحویل میگیرید . خاطرمان باشد که پیشگیری از مشکلات با هزینه های کم شروع می شود و از معضلات بزرگ با هزینه های درمانی زیاد جلوگیری می کند . حافظ و شکرگزار سلامتی پر ارزشمان باشیم و آن را به فرزندانمان نیز انتقال دهیم .