تفاوت میان کمربند بارداری و شکم بند حاملگی در چیست ؟

کمربند شکمبند بارداری توضیح تفاوت

راهنما 09339100544

 

تفاوت های بسیاری در میان کمربند ها و شکم بند های حاملگی وجود دارد . با این گستره تنوعی میان محصولات خارجی و داخلی موجود در بازار میتوان به سادگی تفاوت ها را در این زمینه متوجه شد . در ادامه با ما باشید تا از انواع مختلف کمربند های بارداری مطلع شوید ، ما در زمینه تجهیزات پزشکی ، بالشت های طبی مدل بارداری و ساده ، شیردوش های برقی و سایر لوزام فروش با قیمت رقابتی نسبت به بازار را در سطح اینترنت میسر ساختیم .

همکاران و تیم پشتیبانی این سایت با تلاش های شبانه روزی توانسته سابقه و اعتبار 50 ساله خود را به کار بندد و جهت فروش محصولات و لوازم طبی پزشکی با کمترین سود ممکن رقابت شگفت انگیزی را با بازار شروع کند . مشتریان ما از افراد خانه دار تا بیمارستان ها چه به صورت تک فروشی و همچنین خرید عمده ( دارای تخفیف ویژه ) با ما در ارتباط هستند . امیدواریم از قیمت ها و خدمات ما نهایت رضایت را داشته باشید .

 

تفاوت میان کمربند و شکمبند حاملگی چه عواملی هستند ؟

  1. مهمترین تفاوت میان کمربند و شکمبند نحوه طراحی آن می باشد . کمربند ها قسمت پشتی آن بزرگتر از قسمت جلویی آنها هستند .
  2. همچنین شکم بند ها قسمت جلویی آنها بزرگت و مقاوم تر از پد پشتی می باشند که موجب جلوگیری از بروز صدمات احتمالی به جنین می شود .
  3. از دیگر تفاوت میان آنها قسمت نوار کش و گنجایش شکم بند می باشد که از پشت بسته می شود اما مدل های کمری از جلو نگهدارنده است .
  4. باید بدانیم که برخی مدل های شکم بند دارای پد های فنری حرفه ای برای کمر نیز هستند و کار کمربند و شکم بند را با یکدیگر انجام می دهند .
  5. کمربند های بارداری با کمربند های لاغری نیز بسیار متفاوت هستند چرا که اندازه مدل های حاملگی قابل تغییر می باشند .
 

برای اینکه بدانیم کدام نوع از این محصولات به کار ما می آید باید با پزشک متخصص مشورت بگیریم . به دلایل بسیاری اگر مشکلات درد کمر و دیسک ندارید و نداشتید بهتر است از شکم بند های طبی مخصوص دوره بزرگ شدن بچه در رحم مادر استفاده کنید . اما اگر در گذشته سابقه درد های کمر و دیسک و یا همچین مواردی داشتید بهتر است از کمر بند های تخصصی دوره بارداری بهره مند شوید .

خرید انواع گوناگون این محصولات و سایر لوازم کمک درمانی مانند کمک ناتوانی جنسی آقایان و توانبخش و دریافت مشاوره رایگان تلفنی با شماره تلفن راهنما که در همین صفحه نوشته شده است امکان پذیر است . کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست توضیح کنید و همچنین آدرس خود را در هر جای ایران بدهید تا محصولات به دستتان برسد . تضمین اصالت کالا از طریق وب سایت ما میسر می شود . ارسال کالا توسط پیک ویژه ارزان در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان ها حدود 12 ساعت میسر می شود .

پرداخت در محل با کمی تاخیر در زمان تحویل کالا امکان پذیر است .