دستگاه تصفیه هوا امسیگ تولید مقادیر مناسب یون منفی حذف ذرات ۳ میکرون

تصفیه هوا آلمانی یون منفی ضد ویروس

کد محصول x200

تومان 550.000

راهنما 09339100544

قیمت 550.000

دستگاه تصفیه هوا مارک امسیگ تولید کشور آلمان با توان تولیدچند میلیون یون منفی در فضای محیط و همچنین دارای ۵ فیلتر دیگر که باعث حذف ذرات بزرگتر از ۳ دهم میکرون در فضا می شود . علاوه بر این امکان حذف دود ، بوی حیوانات خانگی ، گرد و غبار را داراست .  همچنین میتواند انواع ویروس ها ، فرمالدئید ، بخار آمونیاک ، انواع باکتری ها را از محیط حذف نماید . این دستگاه تا فضای ۱۴۰ متری را پاسخگوست .

در سایر مطالب وب سایت آی طب به شرح تفاوت دستگاه تصفیه هوا و دستگاه بخور پرداختیم که هر کدام چه وظایفی را دارا هستند و حتی در مورد اینکه کدام دستگاه تصفیه هوا بهتر است توضیح دادیم . نتیجه حاصل از مقاله های این وب سایت باعث شد تا قولی به شما دهیم و آن هم این بود که دستگاه تصفیه هوایی را معرفی کنیم که بتواند میزان واقعی از هوای بدون ذرات بزرگتر از سه دهم میل را تولید کند . در این لحظه به معرفی یکی از با کیفیت ترین این دستگاهها می پردازیم .

 

این دستگاه به دلیل اینکه تولید کشور آلمان است و این کمپانی از معروف ترین کمپانی های زمین از نظر کیفیتی می باشد می توان با خیال راحت به کیفیت و گارانتی طلایی دو ساله آن اعتماد نمود و حتی تا ده سال از خدمات پس از فروش آن استفاده نمود . در همین راستا یکی از پیشنهاد های ویژه ما این است که پس از مطالعه دقیق این مطلب در صورت پسند از این محصول با شماره تماس مندرج ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را اعلام نمائید و در کمتر از ۱۲ ساعت کاری آن را درب منزل خود تحویل بگیرید و همچنین دوستان شهرستانی ما می توانند در کمتر از ۴۸ ساعت این محصول را توسط باربری و یا پیک ویژه شهرستان دریافت نمایند .

سیستم فیلترینگ این دستگاه از بروزترین و مدرن ترین تکنولوژهای موجود در دنیا استفاده می کند . نتیجه این سیستم فیلترینگ پیشرفته حذف انواع ذرات ریز موجود در هوا ، دود ، بوی حیوانات خانگی ، گرد و غبار و ذراتی بزرگتر از سه دهم میل که در هوا موجود است . همچنین این سیستم فیلترینگ مواردی چون : انواع ویروس ها ، فرمالدئید ، بخار آمونیاک ، انواع باکتری ها و هرگونه بوی نامطبوع و ناخوشایند را از بین می برد .

 

این سیستم فیلترینگ از هفت مرحله هوای موجود را می گذراند که به ترتیب زیر می باشد :

 • پیش فیلتر
 • فیلتر هپا
 • فیلتر کربن فعال
 • فرمان دی هاید
 • کاتالیست
 • یون منفی
 

پس از انجام این مراحل لامپ یو وی به منظور نمایش اتمام فرایند و شروع تولید هوای فیلتر شده روشن می شود . این دستگاه از تکنولوژی مدرن پلاسما برتر استفاده می کند که با یون های مثبت و منفی به بهترین شیوه ممکن هوا را تصفیه می نماید . علاوه بر این موضوع از تکنولوژی برتر نانو سیلور هم بهره مند است .

این دستگاه سیستم پیشرفته و هوشمند بررسی کیفیت هوا نیز دارد که باعث کنترل اتوماتیک هوای تمیز محیط می گردد . مهمترین نکته برای انتخاب این دستگاه این است که حداقل متراژ فضای شما برای استفاده از این دستگاه باید حدود ۶۰ مترمربع باشد و نهایتا هر ۱۴۰ متر مربع فضا نیاز به یک تصفیه هوای امسیگ دارد که این مقدار متراژ نسبت به تمامی دستگاه های تصفیه هوا فوق العاده است . از دیگر امکانات این دستگاه به صورت لیست وار می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • ژنراتور مخصوص آنیون
 • تولید کننده بیشتر از پنج میلیون یون منفی در هوای محیط
 • با شرایط cadr ۱۹۰
 • شیوه دستی کنترل و یا تنظیمات زمانی فعالیت دستگاه به صورت خودکار
 • سیستم تنظیم و کنترل سرعت
 • سیستم تنظیمات اسلیپ یا خواب هوشمند
 

برای استفاده از این دستگاه و حفظ سلامتی خود حداقل در محیط منزل به دلیل اینکه بالغ بر نصف عمرمان را در این محیط می گذرانیم می توانید به سادگی با شماره تماس مندرج ارتباط برقرار کنید و به سادگی سفارش خود را به مسئولین و کارشناسان آی طب بدهید تا در کمتر از ۱۲ ساعت کاری این محصول را درب منزل خود تحویل بگیرید و دوستان شهرستانی می توانند آن را در کمتر از ۴۸ ساعت توسط باربری یا پیک ویژه شهرستان دریافت نمایند . به امید اینکه ما ایرانیان سلامتی خود را در این هوای آلوده با پیشگیری های ساده و ابزارالات اختراع شده توسط برترین مهندسان دنیا حفظ کنیم .