تشک مواج اصل مدل ای ام ۲۸ برند emsig پمپ کم مصرف

تشک مواج زخم بستر موتور پمپ آدابتور

کد محصول x292

تومان 650.000

راهنما 09339100544

قیمت 650.000

تومان 650.000

تشک مواج تخم مرغی یا سلولی و یا سنسوری برای افراد ناتوان و یا بیمار که قرار است مدت طولانی در بستر باشند و تحرک نداشته باشند، تولید می شود و در بازار توزیع می شود. تشک مواج توانایی تغییر فشار از یک نقطه بدن به نقاط دیگر بدن را دارد به طوری که هر چند وقت یکبار فشار به نقاط دیگر بدن هم وارد شود و در یک نقطه از بدن متمرکز نشود تا از آسیب هایی مانند زخم بستر جلوگیری شود. این دستگاه تولید شرکت آلمانی به نام امسیگ است که تا دو سال گارانتی دارد . لوازم همراه تشک یک موتور پمپ کم مصرف و آداپتور مخصوص است .. شما عزیزان میتوانید این محصول دستگیره راهرو را در هر کجای کشور عزیزمان که هستید با قیمتی بسیار    مقرون به صرفه تنها از طریق تماس با کارشناسان ما درب منزل دریافت نمایید.

 • :نگاهی کوتاه به کاربرد تشک مواج Ο
 • جلوگیری از ایجاد زخم بستر 
 • تشک های تخم مرغی برای افراد با وزن حداکثر90 کیلو گرم که تا یک سال در بستر هستند 
 •  تشک های سلولی برای بیمارانی با وزن حداکثر 120 کیلوگرم که تا 4 سال در بستر هستند 
 • مدل سنسوری برای افرادی که تا چند سال در بستر هستند 
 • مصرف برق بسیار پایین 
 

جلوگیری از زخم بستر چگونه میسر می شود ؟

 اگر بیماری دارید که توانایی حرکت کردن ندارد، باید جهت بیمار روی تخت و تشک را در طول 12 ساعت روز و 12 ساعت شب تغییر بدید و برای جلوگیری از زخم بستر بدن او را در هر ۴ طرف بخوابانید . حداقل هر ۸ ساعت یکبار او را در رختخواب برای جلوگیری از این نوع زخم بچرخانید . دقت کنید ملحفه بیمار نباید خیس شده باشد . اگر جنسی سر داشته باشد که مریض روی آن سر بخورد باعث ایجاد اصطکاک با پوست بیمار می شود و به او لطمه می زند . همچنین بهتر است ملحفه بیمار چروک نباشد

زمانی که انگشت خود را روی مناطق تحت فشار بدن می گذارید از نظر حرارت نباید داغ شده باشد . حتی اگر انگشت خود را به مقدار کمی در آن نواحی فشار می دهید و دستتان را بر میدارید اینطور باشد که سریع صورتی شود . برای پیشگیری از زحم بستر ماساژ مدوام نواحی تحت فشار از اهمیت بیشتری برخوردار است . همچنین استفاده از تشک های هوا که وزن بدن را به یک نقطه منتقل می کنند و پس از مدتی از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال می دهند بسیار کاربردی است . به این تشک ها مواج می گویند .

 

تشک مواج چیست ؟

این تشک امکان بسیار خوبی به بیماران بدون تحرک می دهد و بسیار در پیشگیری این زخم کمک می کند . ما در این مطلب به معرفی یکی از بهترین تشک های مواج موجود در دنیا می کنیم . این تشک توسط یک کمپانی بسیار خوب آلمانی تولید شده است که محصولات آن در کلینیک های برتر دنیا آزمایش شده و همیشه بالاترین رتبه ها را از آن خود کرده است .

وظیفه این تشک ها این است که وزن بیمار را از نقاط مختلف بدن به نقاط دیگر انتقال می دهد و نمیگذارد فشار به قسمت خاصی از بدن برای طولانی مدت به وجود آید و همین نکته کوچک باعث جلوگیری از زخم بستر می شود . اگر بخواهیم تشک های مواج را به دسته بندی های گوناگون و مدل های مختلفش تقسیم کنیم می توانیم به سه دسته زیر تقسیم کنیم که به اختصار توضیح داده می شود :

 
 • تشک های مواج تخم مرغی

  • این مدل از تشک برای بیماران حداکثر تا نود کیلوگرم به کار می آید که نهایتا تا یک سال در بستر هستند .
 •  مواج سلولی

  • این مدل نیز برای بیمارانی می باشد که حداکثر ۱۲۰کیلوگرم هستند و تا نهایتا چهار سال در بستر خواهند بود .
 •  مواج سنسوری

  • این مدل از تشک های مواج نیز مورد استفاده بیمارانی طراحی شده است که چندین سال در بستر هستند .
 

اجزای این محصول

 • موتور کمپرس هوای کم مصرف
 • تشک بادشونده
 

نحوه کار با تشک های مواج چگونه است ؟

در زیر تشک های مواج اگر روی تخت قرار می گیرید باید تشک خوش خواب بگذارید زیرا اگر تشک زیر این محصول خیلی نرم و یا خیلی سفت باشد باعث می شود درست کار نکند . همچنین میتوانید بر روی زمین سه عدد پتو روی هم پهن کنید و این محصول را روی آن قرار دهید . تشک دو شلنگ دارد که به دو خروجی دستگاه متصل می کنید . بعد از روشن کردن دستگاه تا ۲۰ دقیقه صبر میکنید و یک ملحفه بر روی آن پهن می کنید . سپس بیمار را روی این تشک قرار می دهید . هر ۲ روز یک بار میتوانید یک ساعت به دستگاه استراحت داده و آن را خاموش کنید . این دستگاه از مصرف برق بسیار پایین همچون لامپ کم مصرف بهره مند است .

 

این محصول دارای دو سال گارانتی طلایی می باشد و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش برای آن عرضه می گردد . با خیال راحت می توانید با مشاوران سایت آی طب تماس بگیرید و سفارش این محصول را بدهید تا در کمتر از ۱۲ ساعت کاری به دست شما برسانند و برای دوستان شهرستانی در کمتر از ۴۸ ساعت این محصول را تحویل بگیرید . همچنین برای سایر تجهیزات و لوازم پزشکی میتوانید از پشتیبان تلفن سایت مشاوره بگیرید .