تشک برقی گرما زا – گرمایشی مدل یو بی ۶۶ بیورر

تشک گرمازا گرمایی زمستان بیورر تهران

کد محصول x413

تومان 330.000

راهنما 09339100544

قیمت 330.000

این تشک گرم برقی از طرح ها و مدل های گوناگون با قیمت های گوناگون بهره مند است . همچنین دارای دو ریموت جداگانه برای هر فرد می باشد که نسبت به دمای بدن خود می تواند آن را تنظیم کند . همراه با سیستم پیشرفته جلوگیری از دمای بیش از حد و خاموشی خودکار که پس از سه ساعت صورت می پذیرد . سایز این تشک ۱۴۰ سانتی متر در ۱۵۰ سانتی متر با زخامت نازک می باشد .

امکانات اجمالی تشک برقی گرما زا

  • تا ۳ درجه ایمنی گرمای بیش از حد
  • تشک گرم دو نفره که برای هر نفر به صورت مجزا تنظیمات میزان گرما یا خاموشی دارد
  • قابلیت شستشو در انواع ماشین های لباس شویی به دمای آب نهایت ۳۰ درجه سانتی گراد
  • قابل استفاده بر روی انواع تشک های خوش خواب طبی
  • دارای شش دمای گوناگون گرما زا
  • جنس بسیار گرم ، نرم و لطیف
 

صرفه جویی در مصرف انرژی از همین حالا اهمیت دارد چرا که فرزندانمان نیاز به انرژی دارند و هر چقدر ما صرفه جویی بیشتری داشته باشیم به ماندگاری همیشگی آن کمک کرده ایم . بعضی از افراد به دلیل سیستم بدنشان که سرمایی هستند همیشه احتیاج به دمای گرما دارند مخصوصا در زمان خواب که به خاطر همین گرما با وجود لباس و پتو بازهم از سیستم های گرمایشی هزینه بر مثل شفاژ ، بخاری ، شومینه و غیره استفاده می کنند .

جدا از بحث هزینه های قیمت این انرژی ها خود صرف انرژی نیز نوعی صرف هزینه است که باید بسیار به آن توجه داشته باشیم و برای فرزندانمان نیز این توجه را به ارث بگذاریم . در این مطلب میخواهیم به شرح توضیحات یکی از تشک برقی ها بپردازیم که محصولی از بزرگترین شرکت آلمانی در این حوزه می باشد . این شرکت در جهان بسیار معروف و خوش نام است . کمپانی beurer آلمان این محصول را به مدت ۲سال گارانتی طلایی و ۱ سال خدمات پس از فروش می دهد .

این تشک ملحفه ای قابل شستشو دارد که با توجه به تکنولوژی استفاده شده میتواند شما را بسیار گرم نگه دارد . حتی اگر شما تشک خوش خواب طبی استفاده میکنید میتوانید این تشک را به روی آن پهن کنید و از گرمای آن استفاده کنید . بالش طبی نیز میتواند خواب راحت ، نرم و گرمی را برای شما مهیا کند . حتی دوستانی که سیستم بدنشان گرمایی است در فصل زمستان میتوانند با استفاده از این تشک گرم خواب عمیقی را تجربه کنند .

قابل ذکر است که قسمت پاهای شما توسط این تشک گرم بیشتر گرم شده و دما در پایین تشک وجود دارد زیرا تنظیم کننده دمای بدن کف پا و روی پا می باشد که با گرم شدن آن تا حتی ساق پای شما ، این نتیجه حاصل می شود که کل بدنتان احساس گرما خواهد کرد . این تشک گرم دارای تکنولوژی خاصی است که بی اس اس نام دارد . این تکنولوژی باعث جلوگیری از گرمای بیش از حد می شود و تعادل گرمای مطبوع را نگاه می دارد .

 

جنس تشک از تکنولوژی برتر موجود در جهان استفاده شده که هم از لطافت و نرمی بالایی برخوردار است و هم گرمای مطبوعی را تولید می کند و به این جنس میکرو فایبر می گویند . این تشک ریموتی را در اختیار شما می گذارد که امکان تنظیم دمای آن را تا شش درجه متفاوت داشته باشید . رویه آن از جنس کرک ریز نرم و گرم است که جنس پشم را برای قسمت آستر آن نیز استفاده کرده اند .

در روی ریموت علاوه بر امکان تنظیم دما شما قادر به مشاهده چراغی هستید که نشان از عملکرد دستگاه می دهد . دستگاه به سیستم هوشمند اسلیپینگ آتو مجهز است به این معنی که بعد از گذشت حدود سه ساعت فعالیت و زایش گرما به صورت خودکار خاموش می گردد تا دمای بدن شما از حد مجاز بیشتر نشود . این تشک را به سادگی در ماشین لباسشویی تا نهایت آب سی درجه سانتی گراد میتوانید به سادگی بشورید .

 

مصرف برق دستگاه بسیار کم بوده و به دلیل داشتن سیستم خاموشی خودکار از اتلاف انرژی جلوگیری می کند . این دستگاه خروجی برق ۶۰ وات دارد که به اندازه یک لامپ کم مصرف می باشد و نسبت به هزینه های صرف انرژی برای تولید گرمای کل اتاق یا منزل بسیار به صرفه تر می باشد . رنگ های و طرح های آن بسیار متنوع و گوناگون است که شما میتوانید با درخواست به پشتیبان سایت آی طب آن ها را ببینید ، در ضمن از سایر لوازمات پزشکی نیز دیدن فرمایید فشارسنج مدل بازویی یا مچی ، ترازوی تشخیصی برای صحت وزن و غیره ..

پس از تماس با واحد فروش ما توسط شماره تلفن درج شده در این صفحه سفارش این محصول را به همراه آدرس خود بفرمایید تا در سریعترین زمان ممکن حتی کمتر از ۱۲ ساعت کاری و همچنین ۴۸ ساعت در شهرستان ها توسط پست ویژه و یا باربری تحویل بگیرید .