دستگاه تست سارس کووید دو تشخیص سریع آنتی ژن در منزل

دستگاه کیت تست کرونا خانگی

کد محصول x3322

تومان 99.000

راهنما 09339100544

قیمت 99.000

این کیت های تشخیص سریع کرونا مانند روش های تست کرونا در آزمایشگاه ها عمل می کنند که برخلاف تست پی سی آر که به دست آوردن نتیجه تا ۴۸ ساعت طول می کشد با این کیت های تشخیص کرونا میتوانید کمتر از ۲۰ دقیقه نتیجه را مشاهده کنید. دقت این تست ها چیزی معادل ۸۰ درصد است . کار کردن با این کیت های تشخیص کرونا بسیار راحت است به این صورت که کافیست لوله نازکی که در دستگاه قرار دارد را به مخاط آغشته کنید سپس با مایع موجود در کیت مخلوط کنید و در آن را ببندید اگر دستگاه یک نوار منفی نشان دهد تست فرد منفی و اگر دو نوار نمایان شود تست مثبت است .

با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و به منظور تسریع جلوگیری از این ویروس محصولی بسیار پر کاربرد به دست توانمند نیروهای متخصص و جوان ایرانی ساخته شده است . به نام کیت تشخیص کرونا دیاب کیس که این نوع کیت که دربسته های ۲۵ تایی قرار دارد و با قیمتی مقرون به صرفه میباشد و افراد به راحتی در منزل با استفاده از این کیت ها به راحتی می‌توانند بدون نیاز به رفتن به آزمایشگاه بیماری را تشخیص دهند و سریع تر درمان را شروع کنند . که این کیت بر اساس ازمایش های صورت گرفته تا ۹۵ درصد هم مثبت ارزیابی شده .

 

لزوم سنجش ویروس کرونا CoronaVirus برای افراد گوناگون اثبات شده است . مثلا کسانی که سن بالایی دارند و میخواهند بروند واکسن کرونا را تزریق کنند ، اگر خدایی نکرده کرونا داشته باشند در سوابق قبلی دیده شده که دچار مشکلات جدی و خطر ساز میشوند و ممکن است جانشان به خطر بیافتد . لذا جهت اطمینان از نداشتن کرونا برای افراد سنین بالا بهتر است قبل از انجام دوز اول یا دوز دوم واکسن این اطمینان حاصل گردد .

نحوه استفاده از دستگاه فوق بسیار ساده است به نحوی که در منزل نیز میتوانند این تست را در کمتر از ۲۰ دقیقه انجام دهند . درواقع نازال سنجش را که شبیه به گوش پاک کن بلند میباشد داخل بینی کرده و از محل انتهای حلق که از مجرای بینی وارد شده موادی را جمع آوری میکند و به داخل قوطی کوچکی که حاوی ماده تشخیص سارس کووید دو است قرار میدهیم و تا ۱۵ دقیقه روی کاغذ تشخیص که در بسته قرمز رنگ است میگذاریم بماند تا نتیجه حاصل گردد .

 

آموزش دقیق آن در کاتالوگ همراه محصول ارسال میشود . برای سفارش این کالا از یک عدد تا بسته های ۲۵ تایی به هر تعداد که لازم دارید ، میتوانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا محصول به دستتان برسد . سپاس از همکاران محترم سرکار خانم طباطبایی و سرکار خانم  میراحمدی جهت گردآوری اطلاعات مذبور که در این مطلب ارائه شد .