ترمومتر طبی دیجیتالی تب سنج چند کاره مدل سی تی ۸۵

تب سنج ترمومتر طبی بدون تماس تهران

کد محصول x375

تومان 199.000

راهنما 09339100544

قیمت 199.000

در زمان های گذشته برای سنجش دمای بدن بسیار روش های ابتدای و سخت و حتی در بیشتر مواقع ضد بهداشتی وجود داشت . مخصوصا برای کودکان که بسیار حساس تر از بزرگتر ها هستند . مثلا کودک باید دهانش را با ترس باز می کرد و به خاطر عدم شناخت تب سنج های قدیمی ، بسیاری از ترس ها را به خود وارد می کرد تا می توانستیم آن دستگاه ها را زیر زبانشان قرار دهیم شاید پروسه سخت و طولانی می شد .

چرا که باید حدود ۱۵ ثانیه آن دستگاه زیر زبانش باقی می ماند و اگر کودک آرامو قرار نمیگرفت و از زیر زبانش خارج می شد نتیجه حاصل از دستگاه استباه می شد . جدا از این برای متوجه شدن دمای دستگاه های قدیمی به دلیل جیوه ای بودن آن بسیار سخت دیده می شد و هر کسی نمیتوانست متوجه دمای نمایش داده شده بشود . حتی بعضی مواقع با شکستن یک دما سنج جیوه ای مایع جیوه به بیرون میریخت و ممکن بود به دلیل عدم آگاهی خورده شود و باعث مرگ بعضی افراد شود . اما این معضلات همگی به پایان رسید .

 

علم مهندسی پزشکی در داخل و خارج از کشور به کمک ما آمده تا به سادگی در عرض یک ثانیه بدون دخالت هیچ شی یا دست بتوانیم دمای بدن خود و سایر اعضای خانواده را بسنجیم . میخواهم در این مطلب به معرفی دستگاهی بپردازم که بسیار کاربردی است و داشتن آن در جعبه احتیاجات اولیه در منزل و محل کار بسیار واجب است .

 

امکانات تب سنج دیجیتالی یا ترمومتر طبی چیست ؟

مهمترین امکانی که این دستگاه به ما می دهد این است که میتوانیم دمای بدن را از طریق پیشانی و با فاصله بین ۳ الی ۵ سانتی متر بدون برخورد با پوست متوجه شویم . این امکان هم سرعت عمل را بالا می برد و هم نیازی نیست بیمار حتما بیدار باشد و بخواهد دهان خود را باز نگه دارد . بدون اذیت و ناراحتی و در کمترین زمان ممکن دستگاه دمای بدن را نمایش می دهد .

اشعه مادون قرمز این دستگاه بر روی بدن اثری نمیگذارد و باعث هیچگونه ضرر و عوارضی نمی گردد . این دستگاه فقط برای سنجش دمای بدن طراحی نشده است بلکه میتوان  سطوح مختلف ، کالاها و حتی هوا را با آن سنجید . برای مثال میتوانید هوای اتاق کودکتان و یا غذایی که به کودک داده می شود را چک و بررسی کنید تا موجب اتفاق ناگوار یا سوختگی نشود .

در صورتی که دمای بدن از ۳۸ درجه بالاتر رود در هنگام سنجش ، دستگاه شروع به آژیر کشیدن می کند و شما را از درجه بالای دمای بدن مطلع می سازد . این امکان برای افراد کم سواد و یا بی سواد بسیار موثر است و میتوانند به سادگی از دستگاه استفاده کنند و در زمان های خطر ، به توصیه های پزشک عمل نمایند .

 

این دستگاه برخلاف برخی از رقبای خود در تنها ۱ ثانیه امکان سنجش و تشخیص دمای بدن را دارد . برای صرفه جوی در مصرف باتری این دستگاه سیستم اسلیپ اتوماتیک را داراست که باعث می شود در مواقعی که شما استفاده ای از آن ندارید به صورت خودکار خاموش گردد . از امکانات دیگر این دستگاه حافظه آن است که تا ۳۲ نتیجه ی حاصل شده را میتواند ذخیره کند و شما به راحتی در زمان های دیگر دماهای ذخیره شده را بررسی کنید .

از دیگر امکانات این دستگاه دقت سنجش دمای بدن حتی تا ۴۲ درجه سانتی گراد است که در صفحه نمایش بسیار بزرگ و خوانا که با نور آبی ال سی دی آن را روشن می کند ، نمایش داده می شود . دمای این دستگاه را میتوانید به فارنهایت و یا سانتی گراد تغییر دهید . این امکان را نیز دارید که به جز دمای بدن موارد ذیل را نیز بسنجید :

  1. سطوح مختلف
  2. شیشه شیر کودک
  3. وان کودک
  4. هوای منزل
  5. محیط های گوناگون
  6. غذای کودک
 

این محصول و تجهیزاتی مانند عصای زیربغلی ترازوی تشخیصی و بسیاری دیگر را میتوانید با دو سال گارانتی طلایی خریداری نمایید و تا ده سال از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید . کافیست با شماره مندرج در این صفحه تماس گرفته و این محصول یا سایر تجهیزات پزشکی و ورزشی مورد نیاز خود را با دریافت مشاوره از کارشناسان ما سفارش داده و در محل مورد نظر خود ایران پهناور دریافت نمایید .