تردمیل خانگی مدل ام پاور ۸۳۰ برنامه شخصی و سیستمی

تردمیل شیب موتور برنامه شخصی سیستمی

کد محصول x367

تومان 3.890.000

راهنما 09339100544

قیمت 3.890.000

ورزش دو و دوندگی و حتی پیاده روی از لازمات زندگی شهرنشینی امروز است . در این مشغله های کاری و زندگی گوناگون که برای خود ایجاد کرده ایم و بعضا آرامش را از خود گرفته ایم باید به یک نحوی آرام و قرار را به خود برگردانیم . با ورزش های هوازی و تعریق روزانه بدن هرچند هم کوتاه میتوانیم هورمون های بدن خود را اصطلاحا کوک کنیم و حافظ و شکر گزار این نعمت بزرگمان باشیم .

تردمیل یکی از ابزار هایی می باشد که برای استفاده من و شما طراحی و تهیه شده است مخصوصا اگر فرصت رفتن به ورزشگاه و ورزشهای حرفه ای را نداریم باید هر چند کوتاه قبل از حمام ، چه در عصر ها و یا در صبح های زود این بدن پر ارزشمان را به تحرک بی اندازیم تا هم از مشکلات جسمی احتمالی و هم از مشکلات روحی که خطرات بیشتری دارد حفاظت کنیم .

 

امکانات تردمیل خانگی

در این مطلب میخواهم به معرفی یکی از دستگاه های ورزشی خانگی در زیر مجموعه هوازی و تردمیل بپردازم . این دستگاه از مدرن ترین دستگاه های موجود در بازار می باشد که از امکانات بالایی برخوردار است . این دستگاه تولید شده در شرکت جی کی اکسر می باشد که از بهترین برند های دنیا می باشد . این کمپانی تایوانی برای ضمانت این دستگاه کارت گارانتی ۲ ساله همراه با این دستگاه ارائه می نماید .

قدرت موتور این دستگاه حدود دو ممیز هفت اسب بخار می باشد که باعث می شود تا وزن حتی ۱۲۰ کیلوگرم را نیز پذیرش داشته و تحمل نماید . نوع شیب این دستگاه تا ۱۲ در صد قابل تغییر است که با موتور مجزا می باشد . سرعت این دستگاه از هشت دهم کیلومتر در ساعت شروع می شود و تا حتی ۱۶ کیلومتر در ساعت افزایش می یابد .

 

اندازه تسمه این دستگاه تردمیل خانگی پنجاه سانتی متر در عرض و ۱۳۷ سانتی متر در طول آن می باشد . همچنین این دستگاه دارای نمایشگر دیجیتال ال ای دی می باشد که نمایش ساعت ، کیلومتر طی شده ، سرعت در حال حرکت ، کالری مصرف شده ، ضربان قلب ، درجه شیب را قادر می باشد . برنامه های این دستگاه تردمیل برای ورزش دو شامل برنامه های گوناگون به شرح زیر می باشد :

  1. دوازده برنامه در سه سطح متفاوت
  2. سه برنامه شخصی
  3. سه برنامه ایچ آر سی
  4. یک سیستم برنامه به صورت دستی و دلخواه

یکی از معضلاتی که معمولا با دستگاه های تردمیل روبرو هستیم ضربات ناگواری هست که به عضلات و مفاصل ما به علل مختلف از جمله سهل انگاری وارد می شود . امکانی که این دستگاه نسبت به رقبای خود اضافه نموده است ، ضربه گیر های متعددی از جمله ای اس ای که قابل تنظیم نیز می باشد و همچنین ضربه گیر اس دی اس برای حفاظت از آسیب های این چنینی طراحی و تعبیه شده است .

همچنین برای زمان های مورد نیاز و خطرناک کلیدی بزرگ و در دسترسی طراحی شده که امرجنس ای نام دارد و باعث خاموشی سریع دستگاه می شود . کلید های بسیار ساده برای کار با دستگاه طراحی شده که فرایند استارت و استاپ و همچنین تنظیمات سرعت و شیب را به سادگی امکان پذیر می کند .

یکی از قابلیت های این دستگاه این است که میتوانید آی پد اپل را بر روی نمایشگر تردمیل نصب نمایید و از آن در هنگام ورزش استفاده کنید و همچنین این امکان را میدهد که آی پد خود را شارژ کنید و به اسپیکر دستگاه متصل نمایید . از امکانات دیگر این دستگاه تاشو بودن آن نیز است که میتوان زمان هایی که استفاده ای از دستگاه نداریم آن را در حالت تاشو قرار دهیم تا از فضای کمتری استفاده کند . جک این تردمیل برای جمع شدن از سیستم گازی استفاده می کند .

 

ابعاد تردمیل شامل ۱۵۰ سانتی متر در ۱۸۰ سانتی متر طول و ۸۳ سانتی متر عرض آن می باشد . از این دستگاه برای مصارف شخصی و خانگی در جهت کم کردن وزن و تناسب اندام به صورت روزانه حتی در مدت کوتاه استفاده می کنند و در طولانی مدت نتایج بسیار ارزنده و خوبی گرفته می شود . در صورت نیاز تهیه لوازم طبی لطفا با شماره مندرج شده در صفحه تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید . در اسرع وقت برای شما ارسال می گردد .