ترازوی تشخیصی دیجیتال شیشه ای مدل پی اف ۸۰۰

ترازو تشخیصی وزن چربی آب ماهیچه بدن

کد محصول x340

تومان 335.000

راهنما 09339100544

قیمت 335.000

ترازو ها روز به روز مدرن تر و پیشرفته تر می شوند به صورتی که انسان تعجب میکند که چطور این سنجش ها را میتواند یک ترازو انجام دهد اما علم مهندسی پزشکی فراتر از انتظارات گام بر میدارد و تکنولوژی آن همچنان رو به پیشرفت های بزرگ است . در این مطلب به یکی از ترازوهای جدید و فوق حرفه ای میپردازیم و آن را برای شما به صورت کامل معرفی می کنیم . این ترازو تولید برترین کمپانی آلمانی به نام بیورر می باشد .

این ترازو تشخیصی دارای امکانات بسیاری می باشد که با وجود نمایشگر ال سی دی بزرگ آن تمامی اطلاعات در آن گنجانده نشده است . شما میتوانید این ترازو را به دستگاه موبایل خود از طریق ارتباط بی سیم وای فای متصل کنید و به راحتی سایر اطلاعات و تنطیمات را در هر کجا با گوشی خود ببینید و تنظیم کنید . تکنولوژی ارتباط با اشیا روز به روز در حال توسعه است و در آینده ای نزدیک تمامی اشیاء اطراف ما با ما از طریق تلفن همراهمان در ارتباط خواهند بود و طبق درخواست ما و در زمان درخواست ما انجام وظیفه می کنند .

 

ترازوی تشخیصی چیست ؟

مدتی است که اصطلاحی به ترازوهای بازار اضافه شده به نام تشخیصی که این اصطلاح بسیار در زبان ها می چرخد و مردم برای خرید این نوع ترازو حجوم آورده اند . به این دلیل که کارایی این نوع ترازو ها قبلا در کیلینیک های بزرگ شهر امکان پذیر بود و حتی به این راحتی ها میسر نبود . شما با داشتن امکان تشخیصی ترازو می توانید در هر بار سنجش وزن خود ، از مقدار چربی بدن خود ، میزان آب بدن خود و درصد ماهیچه در بدن خود به صوت دقیق مطلع شوید . سنسورهای مهندسی شده این دستگاه این اطلاعات را در کمترین زمان ممکن میسنجند و در اختیار شما قرار می دهند .

در مطالب دیگر وب سایت آی طب خدمتتان عرض کردیم که میزان آب بدن ما در هر ۲۴ ساعت بسیار اهمیت دارد و در سلامتی ما و پیشگیری از بسیاری بیماری ها تاثیر گذار می باشد و در مطلب دیگری نیز توضیح دادیم که فواید و خواص مصرف آب تصفیه شده چیست . حال با معرفی این محصول شما به راحتی میتوانید میزان آب بدن خود را در کنار مقدار چربی و درصد ماهیچه خود متوجه بشوید و تا چند نتیجه حاصل را ذخیره سازی کنید تا نتایج متفاوت در شرایط متفاوت را بتوانیم نسبت به هم بسنجید ، البته همانطور که میتوانید حدث بزنید مصرف غذای طبیعی گذشته از کاهش وزن به سلامتی عمومی شما یاری میرساند .

یکی از زیباترین دستگاه های موجود در بازار که از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین دارای دو سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد . ، همین دستگاهیست که در این لحظه به شما معرفی می کنیم . از دلایل زیبایی این محصول شیشه ای بودن آن می باشد . تکنولوژی استفاده شده در شیشه و جنس ترازو یه نحوی است که تا ۱۸۰ کیلوگرم وزن را میتواند تحمل نماید . ۴ سطح کارایی محتلف نیز دارد که به شما اجازه انواع فعالیت ها را با آن می دهد که شامل :

  1. سنجش وزن بدن
  2. سنجش مقدار چربی بدن
  3. سنجش میزان آب بدن
  4. نمایش درصد ماهیچه های بدن
 

شما میتوانید هم از صفحه توصیه سلامتی در وب سایت استفاده نمایید و نیز با شماره گیری تلفن درج شده در این صفحه به سادگی و در همه جای تهران و نیز شهرستانها آن را تحویل بگیرید و این اتفاق در کمترین زمان ممکن خواهد افتاد ، اگر در تهران هستید تا نهایت ۱۲ ساعت کاری و در شهرستان ظرف مدت ۴۸ ساعت این محصول و یا سایر تجهیزات پزشکی موجود در بازار با قیمت رقابتی بازار به شما ارائه خواهد شد . کافیست با مشاوران سایت آی طب تماس حاصل کنید .