تخت بیمار خانگی بیمارستانی چند شکن بهمره تجهیزات

تخت بیمار خانگی بیمارستانی چند شکن

راهنما 09339100544

مدل های تخت های یک شکن ، دو و سه شکن شیان هم به صورت دستی و هم به صورت برقی با قیمت های رقابتی نسبت به بازار را موجود داریم . تخت های خانگی برای افراد سالم و همچنین بیمار و حتی تخت های بیمارستانی با تخفیف های ویژه ، هم به صورت تک فروشی و هم به صورت عمده ارائه می گردد . تخت زایمان و CPR نیز به سراسر ایران ارسال می گردد .

در بازار انواع تخت های بیمارستانی با تنوع برند ها و امکانات گوناگون از قیمت های مقرون به صرفه تا قیمت های بالا مشاهده می شود اما آیا مواردی برای سنجش کیفیت نسبت به قیمت و امکانات وجود دارد تا بتوانیم گزینشی صحیح در انتخاب تخت بیمار داشته باشیم؟ البته در بسیاری از مواقع دیده می شود که مشتریان برای استفاده افراد سالم از این نوع تخت ها خریداری می نمایند و لزوما برای بیماران استفاده نمی شود .

چرا که از امکانات و قابلیت های خوبی برخوردار می باشند . مدل هایی که در بازار وجود دارند را در زیر با توضیحات بیشتری که خواهیم داد ، می شناسید و می توانید با مطالعه کامل این مطلب و دیدن محصولات در قسمت زیرین این صفحه از جزئیات دارای اهمیت آنها خبر دارد گردید . البته با تماس تلفنی به شماره راهنمای سایت می توانید به سادگی سوالات خود را نسبت به انواع محصولات موجود در بازار داشته باشید و حتی سفارش دهید تا در هر کجای ایران به شما تحویل گردد .

 

انواع تخت بیمارستانی و خانگی ، ایرانی و خارجی راهنما و قیمت

  • مدل های یک شکن
  • انواع دو شکن شیان
  • تخت های سه شکن
  • تخت زایمان
  • تخت های سی پی آر CPR
  • انواع گوناگون تخت های موتور دار برقی
  • تخت با قابلیت تنظیم ارتفاع
 

منظور از تخت یک شکن ، دو یا سه شکن شیان چیست ؟

در واقع تخت های بیمارستانی یکی از قابلیت هایی که دارند این است که قسمت سر و پشتی آن با اهرم یا به صورت برقی بالا می آید که به این نوع یک شکن گفته می شود چرا که فقط از یک قسمت می توان تغییر زاویه و ارتفاع داد ، اما مدل هایی هستند که علاوه بر تغییر جایگاه پشت سر ، می توان قسمت پاها را نیز بالا آورد و جابجا نمود و در مدل های پیشرفته قسمت ران پا نیز به صورت جداگانه لولا داشته و تغییر فرم می دهد .

 

مدل های برقی نیز از قابلیت تغییر ارتفاع کل تخت ، تغییر زاویه هر شکن در تخت با زدن چند دکمه ساده امکان استفاده توسط شخص خوابیده بر تخت نیز وجود دارد . بسیاری از کسانی که تازه از بیمارستان ترخیص شده اند و می خواهند به منزل بروند ، به این نوع تخت ها نیاز دارند چرا که از راحتی و قابلیت بالایی بهره مند هستند . بنابراین یکی از اعضای خانواده آنها با ما تماس گرفته و سفارش تخت بیمارستانی می دهند و ما با قیمت رقابتی نسبت به همکاران در بازار به دلیل سابقه بیش از 50 ساله تیممان در این صنف امکان ارسال آن به سراسر ایران را داریم .

لطفا برای سفارش این نوع محصولات و یا حتی تشک های طبی مخصوص آن با ما تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید . لازم به ذکر است بقل تختی ها و لوازم جانبی تخت بیمار و هر نوع تجهیزات پزشکی مورد نیاز در منزل نیز ارائه داده می شود . به دلیل قیمت های بسیار مقرون به صرفه بهتر است در این ترافیک وقت خود را نگهدارید و سفارش تلفنی دهید تا در تهران کمتر از 3 ساعت کاری و در شهرستان حدود 24 ساعت به دستتان برسانیم .

خوابی راحت و آسوده را برایتان آرزومندیمتخت بيمار سالمند خانگي دستي فروش اينترنتي

کد-محصول x778

تومان 570.000

تخت بیمار و سالمند مدل دستی قابلیت تنظیم شیب جنس فلز محکم و ام دی اف - چرخهای گردان با قابلیت ترمز و چرخش در چهار طرف - اهرم مخصوص دستی جهت تغییروضع بدن وبالا آوردن کتف وشانه ... ..   تخت بیمار و سالمند برای استفاده خانگی مدل دستی التیام بسیار مستحکم و در ابعاد استاندارد برای استفاده انواع ...ادامه مطلب

تشک جلوگیری از زخم بستر یا تشک خوش خواب به همراه سیستم اهرم ساده دستی و حتی برقی برای تغییر دادن فرد به نشسته و خوابیده تا ۸۰ درجه و دارا بودن همچنین چرخ های روان در جهت جابجایی تخت به شما کمک می کند تا بتوانید خوابی آرام و عمیق را به بیمار و سالمند خود هدیه دهید . قطعا هزینه های نگهداری سالمند و بیمار در منزل بسیار پایین تر از هزینه های نگهداری در بیمارستان است . چرا که خانواده ها نیز در منزل بسیار راحت تر از بیمارستان می توانند به تیمار و مراقبت از عزیزشان بپردازند . حتی افرادی که از ما در خواست نیروی مراقبتی و پرستار برای نگهداری ویژه در منزل از سالمند و بیمارشان داشته اند بر این باورند که هزینه ها بسیار بهتر از نگهداری در بیمارستان تمام می شود .   کیفیت ارائه خدمات به بیمار و سالمند در منزل به همراه پرستار های حرفه ای که از ما می خواهید بسیار بالا تر و کم هزینه تر از نگهداری در بیمارستان  می شود و شما در فضای گرم خانوادگی خود میزبان سالمند و یا افراد خانواده خود خواهید بود . ما در این امر همیار شما و عزیزتان هستیم و هرگونه تجهیزات و ملزومان پزشکی و تیم پزشکی پرستاری مورد نیازتان را تامین می نمائیم .   امیدواریم با ارائه خدمات و تجهیزات پزشکی مورد نیازتان باعث آرامش بیشتر شما و همه خانواده شما شویم و بتوانیم خدمت رسان خوبی در این راستا باشیم . در این مقاله به معرفی تخت بیمار یا تخت سالمند می پردازیم که از امکان بالا و پایین آمدن قسمت سر توسط اهرم دستی است . در صورتی که از سیستم برقی و پیشرفته تری می خواهید بهره مند شوید کافیست با ما تماس گرفته و این مهم را درخواست نمائید .    امکانات و ویژگی های تخت بیمار و سالمند خانگی مدل التیام دستی فلز مرغوب و با استحکام در ساخت تخت پایه های آهنی بسیار مستحکم رویه قابل انتخاب توسط شما به سه جنس ام دی اف یا MDF ABS ضد شکستگی فلز محکم چرخ های روان با امکان ترمز در چهار جهت اهرم دستی تغییر حالت نشسته به خوابیده و برعکس بالا آمدن قسمت کتف به بالا تا هشتاد درجه ابعاد تخت بیمار و سالمند خانگی مدل دستی التیام طوب ۲۱۰ سانتی متر عرض ۹۰ سانتی متر ارتقاع نیم متر دارای گارانتی یک ساله تولید داخلی وطنی   شما می توانید با استفاده از این تخت برای بیمار و  یا سالمندتان او را به خوابی آرام و عمیق دعوت کنید و در صورت درخواست تغییر وضعیت، به پرستار او بگویید تا با استفاده از اهرم ساده دستی به سادگی و بدون نیاز به زور حالت تخت را به حالت نشسته تغییر دهد . همچنین به دلیل داشتن چرخهای روان در زیر تخت می توانید با کمک پرستار و یا نیروی مراقبتی سالمند در منزل به جابجایی تخت بپردازید .   ما می توانیم در تهران کمتر از ۴ ساعت این تخت را برای شما ارسال کنیم و به دستتان برسد و در شهرستان کمتر از ۱۴ ساعت این اتفاق امکان پذیر است . کافیست در صورت نیاز به تشک مواج و یا ضد زخم بستر به کارشناسان تلفنی ما اطلاع دهید تا به همراه تخت برایتان ارسال کنند و از هزینه مجدد پیک برای ارسال جلوگیری کنید . نیرو های پرستار و همیار سالمند ما نیز آماده خدمت رسانی در سراسر کشور عزیزمان هستند .