تبدیل توالت فرنگی کودک مدل مانچ کیوچین ARAM

تبدیل توالت کودک نشیمن تهران اینترنتی

کد محصول x961

تومان 14.000

راهنما 09339100544

قیمت 14.000

 

این محصول کوجک کننده دهنه توالت برای استفاده ساده و راحت کودکان و حفظ تعادل آنان در هنگام استفاده از سرویس فرنگی می باشد . این اتفاق باعث می شود کودک از همان دوران بتواند به این نوع توالت عادت کند و بر روی آن بنشیند و در بزرگ سالی آسیب های جدی کمر و مفاصل را به دلیل فشار بالای توالت های ایرانی نبیند .

آموزش آموزش توالت برای کنار گذاشتن پنپرز و استفاده از سرویس بهداشتی بسیار ساده است چرا که در این زمانه ابزارالاتی توسط مهندسین و مخترعین داخلی و خارجی طراحی و تولید می شود که بسیار ارزنده و کمک کننده می باشد . البته باید برای این تغییر در سبک زندگی کودک دلبندتان صبر داشته باشید و آرام آرام ، مرحله به مرحله او را با این فرایند آشنا کنید .

 

ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که توالت  سیستم فرنگی در منزل خود دارید بهتر است از همین کودکی او را به این نوع توالت عادت دهید . البته بد نیست که کودک از توالت های ایرانی هم استفاده کند اما باید بدانید که آمار بسیار بالایی از دیسک کمر در ایران وجود دارد که روزانه بسیاری از هموطنان به سراغ عمل های جراحی سنگین می روند .

یکی از دلایل عمده آن همین استفاده بیش از اندازه از سرویس بهداشتی ایرانی می باشد . اما اگر از همین کودکی بچه را عادت به استفاده از این نوع دستشویی ها دهیم و به او بگوییم که شما می توانی با رعایت بهداشت و شستشوی اسلامی از این نوع توالت استفاده کنی ، حتما این پروسه را از شما فرا خواهد گرفت ، چرا که ذهن کودک بسیار آمادگی بالایی در زمینه یادگیری دارد .

فرزندان عزیزمان اگر سنین پایین عادت نشستن بر روی توالت را یاد بگیرند بسیار در آینده ما را دعا خواهند کرد . چرا که در فرهنگ قدیم ایران اینگونه توالت هایی که به کمر فشار نیاورند و باعث آسیب به اعصاب ستون فقرات نشوند و حتی مفاصل زانو را تهدید نکنند اصلا وجود نداشته است . در این مورد بهتر است ما را دنبال کنید تا به معرفی ابزاری کارامد در این زمینه بپردازیم .

 

بسیاری از خانواده های ایرانی با استقبال از این نوع توالت باعث شدند تا ساختمان سازان بسیاری در منازل جدید خود از این نوع دستشویی به همراه توالت ایرانی استفاده نمایند . از این رو اکثرا استفاده تنها از این دستشویی های فرنگی برای ما مشکلاتی را ایجاد می نماید که باعث شد وسایل جانبی و مکمل آن ها نیز بیشتر شود و به راحتی ما در انجام فرایند تخلیه مواد زائد بدن بپردازیم .

همچنین برای کودکان استفاده از توالت های فرنگی به دلیل دهنه بزرگ آن دشوار است و باعث می شود که نتوانند تعادل خود را در هنگام تخلیه مزاج به دست آورند . برای همین مخترعین پوششی را ایجاد کرده اند تا بر روی هر نوع فرنگی بگذارید و دهنه آن را تنگ کنید تا فرزند دلبندتان به سادگی بر روی آن بنشیند و با آرامش به فرایند خود بپردازد .

 

ویژگی های تبدیل توالت مدل فرنگی کودک مدل مانچ کیوچین ARAM

  • راحتی کودک به دلیل منحنی بودن سطح
  • رنگ بندی متنوع
  • قرارگیری روی هر نوع فرنگی
  • کوجک کننده دهنه توالت
  • حفظ تعادل کودک در هنگام تخلیه مواد زائد
  • قابلیت آموزش کودک برای استفاده از توالت
 

شما می توانید با سفارش این محصول توسط تلفن و همچنین سایر لوازم جانبی و کمکی و حتی توالت سیستم فرنگی را به کارشناسان ما بگویید تا در اسرع وقت و کمتر از دو روز کاری در هرجای ایران برایتان ارسال کنند و به دستتان برسد . تیم ما بسیار فعال در زمینه ارسال محصول می باشد و شما با خیال راحت می توانید آن را سفارش دهید .