بین انگشتی حرفه ای پد دار تسکین درد راهپیمایی سیلیکون محور

بين انگشتي حرفه اي پد دار ارزان قيمت

کد محصول x647

تومان 35.000

راهنما 09339100544

قیمت 35.000

این آتل دارای جنسی بسیار نرم و راحت می باشد . جنس این آتل از سیلیکون نرم است . مدلی با طراحی حرفه ای به دلیل نگهدارنده کناری پا و امکان استفاده در انواع کفش که جزو مزیت های خاص آن می باشد . در صورتی که انگشت پای شما درد می کند بهترین انتخاب این محصول است . با قیمتی مقرون به صرفه در سراسر ایران تحویلتان می دهیم .

 

انحراف انگشتان پا به دلایل مختلفی در سنین میان سالی به بالا ایجاد می شود که برای پیشگیری و همچنین درمان آن در این مطلب راهکار های مختلفی را ارائه می دهیم و به معرفی یکی از محصولات بسیار کاربردی و حرفه ای در این زمینه که به آن بین انگشتی پد دار گفته می شود ، می پردازیم .

این اتفاق به دلیل تحلیل رفتن عضلات و یا نداشتن ورزش ها و نرمش های مخصوص انگشتان پا به وجود می آید . در صورتی که جوان تر ها با تمرینات ورزشی و نرمشی عضلات اطراف انگشت پا را تقویت کنند این بیماره که به نام هالوکس و والوکس نام دارد در آن ها در سنین بالا بروز نمی دهد . بسیاری از افراد را می بینیم که در سن بالا نیز پای زیبا و جوانی دارند .

ویژگی های بین انگشتی حرفه ای پد دار سیلیکون محور

  • بسیار نرم و راحت
  • از جنس و مواد سیلیکون
  • حرفه ای به دلیل نگهدارنده زائده کنار پا
  • تسکین دهنده درد
  • توان استفاده در هنگام راه رفتن با کفش
  • مقرون به صرفه و عمری
 

طبق آمار این اتفاق در بانوان محترمه بیشتر است چرا که استفاده مداوم از کفش های پاشنه بلند باعث حالت گرفتن انگشت شست پا میشود و عضلات آن قسمت از پا تحلیل می رود . پس یکی از راه های پیشگیری از کج شدن انگشت پا استفاده از پد های بین انگشتی بسیار نرم بعد از پوشیدن  کفش های پاشنه بلند است . حداقل سه برابر زمانی که کفش پای شما بوده بگذارید در منزل آتل در بین انگشتانتان قرار گیرد .

یعضی از مردم که در این بیماری پیشرفت داشته اند شاهد زائده ای در کنار پای خود هستند که این زائده باعث قرمزی و زشتی و درد شدید شده است . برای بعضی دیگر انگشتان بر روی هم قرار میگیرد و از فرم ظاهری عادی خود خارج می شود . اما خبر خوش آن است که این مشکل کاملا قابل درمان است . کافیست مدتی با توصیه های پزشک خود از آتل شصت پا مدل سیلیکون محور که بسیار نرم است ، استفاده کنید .

این نوع محصول به این دلیل حرفه ای خطاب می شود که قسمت نرمی با جنس مواد سیلیکون بر روی زائده و بیرون زدگی کناری پا می آورد و هم چنین بین انگشتانتان فاصله صحیحی به صورت طبی ایجاد می کند که هم باعث تسکین درد می شود و هم به برگشت زیبایی پای شما کمک می کند . همین نگهدارنده از جنس نرم سیلیکون باعث جلوگیری از فشار در هنگام استفاده از کفش می شود .

این محصول در یکی از شرکت های معتبر ایرانی تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان و همچنین دارای انواع سرتیفیکیت و استانداردهای جهانی تولید می شود که در هر بسته ۲ عدد یعنی یک جفت پد بین انگشت برای هر یک از پاهای شما قرار دارد . حتی شما قبل و بعد از عمل جراحی در صورتی که اقدام کرده باشید می توانید به سادگی برای بهبود شرایط از این محصول استفاده کنید .

 

نکات قابل توجه در استفاده از پد بین انگشتی حرفه ای سیلیکون محور

نکته مهم این است که بهتر است از کفی طبی برای کفش های خود نیز استفاده کنید که از پیشروی این بیماری یعنی هالوس و والوکس جلوگیری شود و همچنین از استفاده کفش های پاشته بلند و یا نوک تیز خود داری کنید تا این بیماری برطرف گردد . نکته دیگر این است که بهتر است بعد از هر بار استفاده آن را با آب ولرم خوب بشوئید و همچنین برای استفاده مجدد آن را در پودر بچه غوطه ور سازید .

شما می توانید برای خود و یا سالمند فامیل که ممکن است در معرض بروز این مشکل باشد این محصول را به صورت تلفنی سفارش دهید و همچنین سایر تجهیزات و لوازم پزشکی مورد نیازتان را همزمان درخواست کنید که با یک هزینه ارسال همه آن ها را در محل مورد نظرتان تجویل بگیرید و از وقت گذاشتن و صرف پول و انرژی برای حضور در بازار در این ترافیک و هوای کثیف جلوگیری کنید .