بخور صنعتی مه ساز مناسب گلخانه جوجه کشی پرورش قارچ و پرنده

بخور صنعتی گلخانه قارچ جوجه کشی

راهنما 09339100544

بخور های سرد صنعتی با دستگاه مه پاش متفاوت است ، در ادامه میخواهیم انواع دستگاه های بخور صنعتی و کاربرد های آن را به همراه عکس و اطلاعات محصول برای شما شرح دهیم . یکی از نیاز های امروز برای پرورش بسیاری از گیاهان و گل ها ، انواع رشد و پرورش قارچ و پرندگان میتواند همین دستگاه های بخور صنعتی باشند . به این شیوه میتوانید از آنها بهره مند شوید .

یکی از دلایل که برای رشد گل و گیاه و پرنده از دستگاه بخار ساز قدرتمند باید استفاده شود این است که مداوما رطوبت محیط بالای ۷۰ درصد باشد و این نیازمند یک دستگاه است که مستقیما به لوله آب متصل شود و خروجی قدرتمندی داشته باشد . لذا دستگاه های کوچک و خانگی دیگر پاسخگوی این میزان نیاز به رطوبت نمی باشند و ما به مشتریان این نوع بخور های صنعتی را معرفی می کنیم .

البته تفاوت بین بخور های صنعتی و مه پاش وجود دارد اما هر دو در نهایت رطوبت محیط را افزایش می دهند و هر دو نیز موجب نشستن غبار هوا بر روی سطوح و زمین می شوند . بنابراین اینکه شما بخواهید از دستگاه بخور صنعتی استفاده کنید بیشتر به اندازه فضای مورد نظر شما بستگی دارد و همینطور هوای آن منطقه .. مه پاش درواقع آب را به پودر های درشت درشت تبدیل می کند .

 

 

 

انواع بخور صنعتی مناسب پرورش گیاه و گل ، قارچ و پرنده و دستگاه جوجه کشی

  • دستگاه های قدرتمند بخار ساز اولتراسونیک
    • مدل ۲۰۰
    • نوع ۴۰۰ که پر فروش ترین بخور های صنعتی به دلیل ظرفیت مناسب و مصرف برق بهیته می باشد
    • مدل های ۶۰۰ – ۸۰۰ – ۱۲۰۰
    • سری های ۲۲۰۰ تا ۸۲۰۰
  • دستگاه مه پاش به همراه لوله کشی

 

 

 

اما بخار ساز صنعتی آب را به پودر های بسیار ریز تبدیل می کند که اصلا چشم قادر به دیدن ذرات پودر شده نیست و برای همین مانند بخار به نظر می رسد چرا که این دستگاه های بخور مناسب صنعتی از تکنولوژی اولتراسونیک استفاده می کنند و با سرعت بالا آب را درون قطعه کوچکی به چرخش در می آورند و به همین دلیل آب تبدیل به پودر می شود و سپس فن های قدرتمند دستگاه آن را به سمت بیرون فوت می نمایند .

ولی در سیستم مه پاش آب با فشار در جربان لوله ها در می آید و سپس از میان لوله یک قطعه کوچک در لحظه خروج آب تعبیه شده که قادر به پودر کردن آب می باشد و به دلیل فشار بالای آب در لوله ، این پودر ها به بیرون پرتاب می شوند . لذا در صورتی که میخواهید بخار بسیار قوی داشته باشید که برای دستگاه جوجه کشی بسیار مهم می باشد بهتر است از دستگاه بخور صنعتی استفاده نمایید .

 

برای سفارش و مطلع شدن از قیمت دستگاه ها می توانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا سفارش شما را ثبت نمایند و ظرف یک روز محصول دست شما برسد . بسیاری از مدل ها به دلیل جدید بودن ممکن است روی سایت قرار داده نشده باشد و شما با تماس به شماره تلفن ما میتوانید درخواست کنید تا در شبکه های اجتماعی برایتان ارسال کنیم .

پاسخگویان خوش برخورد تلفنی با تجربیات ارزنده آمادگی کارشناسی پروژه شما هستند .براي اكنون مطلبي يافت نشد