بخور سرد چینی درجه یک ALP X مدل طاها دستگاه با گارانتی

بخور سرد چینی بخارساز دارای گارانتی

کد محصول MH506

تومان 530.000

راهنما 09339100544

قیمت 530.000

از جمله مهم ترین کاربرد دستگاه بخور سرد چینی مدل MH-506 یونیزه کردن ، مرطوب کننده ی هوا که همین امر باعث جلوگیری کردن از خشکی راه های تنفسی دهان و بینی میشود و باعث تسریع و بهبود در فرآیند سرماخوردگی می شود . اغلب این دستگاه های بخور مناسب برای فضاهای خانگی می باشد ، از دیگر قابلیت های مهم دیگر  این دستگاه که لازم است در این قسمت به آن اشاره کنیم خاموش شدن شدن دستگاه به صورت اتوماتیک هنگامی که مدت کوتاهی از دستگاه بخور استفاده نشود .

هنگامی که آب درون مخزن رو به اتمام باشد دستگاه بخور الپکس طبق سیستم پیشرفته ای که بر روی این دستگاه نصب شده است هشدار کمبود آب را به شما مصرف کننده عزیز هشدار می دهد و فضاهای خانه تا ابعاد 70 متر مربع را جوابگو می باشد . این دستگاه بخور دارای گارانتی و خدمات پس از روش نیز می باشد و حدود یکسال دارای گارانتی تعمیر می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل کافی است با ما تماس گرفته و دستگاه بخور خود را به همکاران ما تحویل داده تا اقدامات لازم جهت برطرف کردن ایراد دستگاهتان انجام گیرد .

 

ویژگی های دستگاه بخور سرد چینیAlp X مدل طاها MH-506

  • دارای یونیزاسیون محیط
  • مناسب برای محیط 70 متر مربع
  • دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر
  • طراحی و ظاهر شکیل
  • 12 ساعت کار بدون توقف
  • اتوماتیک خاموش شدن دستگاه هنگام اتمام آب
  • دارای سیستم ضد رسوب
  • مخزن 4 و نیم لیتری
 

نحوه طراحی این دستگاه به صورتی است که ترکیبی از 2 رنگ سفید و مشکی می باشد و دارای یکسری دکمه و ولوم چرخشی جهت خاموش و روشن کردن دستگاه بخور سرد الپکس مدل MH-506 می باشد و دارای چراغ نمایشگر روی بدنه این دستگاه جهت تنظیم میزان بخاردهی تعبیه شده است . مخزن بکار رفته در این دستگاه قابلیت جداشدن از بدنه را دارد و دارای خاصیت ضد رسوبی بوده است و حدوذ 4.5 لیتر آب درون مخزنش جای می دهد و 12 ساعت زمان میبرد تا آب درون مخزن به طور کامل بخارشود و مجددا مخزن را آب کرده و از آن استفاده نمایید .

برای اطلاع از قیمت و مدل دستگاه های دارای آفر و تخفیف ویژه کافیست با شماره تلفن راهنما ارتباط برقرار نمایید . کارشناسان آی طب با رویی خوش منتظر پاسخگویی به شما و اطلاع از موجودی اجناس در انبار به شما می باشند . امکان ارسال محصول با هزینه جزیی به سراسر ایران میسر میباشد که به صورت تلفنی آدرس منزل یا محل کار خود را به ما میدهید و پس از 48 ساعت در شهرستان و 2 ساعت در تهران تحویل میگیرید .