دستگاه بخور سرد یونیزاسیون امسیگ یو اس ۴۲۰ پلاس

بخور سرد امسیگ اکسپژن یونیزاسیون تهران

کد محصول x350

تومان 530.000

راهنما 09339100544

قیمت 530.000

وجود درصد بالایی از آلایندهای محیطی در پیرامون زندگی شهر نشینی ، جامعه انسانی را به فکر فراهم سازی شرایط زندگی سالم با  بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا انداخته است . دستگاه بخور امسیگ یو اس 420 پلاس حاصل  تجربه و تلاش متخصصان کمپانی آلمانی امسیگ در ساخت دستگاه های بخور سرد  و دستگاه هاس بخور سرد و گرم بر اساس آخرین متدهای تکنولوژی اولتراسونیک و یونیزاسیون در دستگاه های مرطوب کننده محیط می باشد . دستگاه بخور سرد یو اس 420 پلاس محیط زندگی شما را اعم از محیط خانه و یا محل کار را به محیطی سرشار از اکسیژن و عاری از هر گونه آلایندگی تبدیل خواهد کرد. رطوبت تولید شده توسط دستگاه  رطوبت ساز یو اس 420 امسیگ از درصد بالایی از اکسیژن خالص که به وسیله ذرات آب معلق در هوا در محیط خانه شما پراکنده شده است بر خوردار می باشد .

وجود اکسیژن کافی در محیط  خانه باعث افزایش خون رسانی و  و در نتیجه اکسیژن رسانی بیشتر به بافت های بدن خواهد شد که این خود می تواند در حفظ سلامتی افراد نقش به سزایی را ایفا کند . از عوارض ناشی از کمبود اکسیژن در محیط می توان به  : بی حالی ، کسل بودن ، بی حوصلگی ، سر درد و عدم تمرکز اشاره کرد .

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد دستگاه بخور سرد یو اس 420 پلاس، وجود سیستم  تولید یونیزاسیون در یک دستگاه مرطوب کننده محیط می باشد . ژنراتور تولید کننده یون ژیو اس 420 پلاس با قدرت پرتاب بسیار بالای خود ، مولکول های بار منفی را در سر تا سر محیط زندگی شما می پراکند . وجود این مولکول های یون منفی در فضا باعث خواهد شد تا در هر نقطه از هوای استنشاقی خانه شما ، کوچکترین آلودگی اعم از میکروب ، باکتری ، گرد و غبار ، پرز و مو ی انسان یا حیوان یافت شود . ذرات یون به آن هجوم برده و با چسبیدن به آن با عث افزایش بار الکتریکی آن شده و در نتیجه ذره آلاینده محیطی را بر روی زمین می نشانند . این فرایند یونیزاسیون باعث خواهد شد تا هوای خانه شما از کلیه عوامل مضره جهت دستگاه تنفسی مصون بماند .

ما استفاده از دستگاه بخور سرد یو اس 420 پلاس امسیگ را به عنوان یکی از کارامد ترین ابزار سلامت به همگان خصوصا افرادی که در کلان شهر ها و یا شهر های صنعتی زندگی می کنند و در  طول سال ، خصوصا در فصول سرد پاییز و زمستان با مشکل الودگی هوا دستو پنجه نرم می کنند ؛  پیشنهاد می کنیم .  دستگاه رطوبت ساز یو اس 420پلاس امسیگ توصیه شده توسط پزشکان برای نوزادان و افرادی که دارای مشکلات تنفسی می باشند .

یکی از دلایل سرماخوردگی مکرر در افراد در فصول سرد سال ، خشکی مخاط بینی می باشد . به دلیل خشک بودن اکثر شهر های ایران از نظر آب و هوایی و تشدید این امر در فصول پاییز و زمستان ، یکی از بیماری هایی که در اکثر افراد  شیوع پیدا می کند بیماری سرماخوردگی و آنفولانزا می    باشد . یکی از عمده دلایل ابتلای مکرر افراد به سرماخوردگی در این فصول ، خشکی و سرد بودن آب و هوا می باشد . خشکی هوا و عدم رطوبت کافی ، باعث خشک شدن مخاط بینی و گلو خواهد شد . خشکی مخاط بینی و گلو به عنوان مبادی ورود هوا به بدن انسان باعث می شود تا ویرو ها ، باکتری ها و میکروب ها به عنوان عوامل بیماری زا ، بدون هیچ مقاومتی وارد بدن انسان شده و اورا به انواع بیماری های تنفسی مبتلا سازنند ابتلا به این بیماری ها در افراد سالخورده ، کودکان ، نوزادانان و مادران باردار از شیوع بیشتری برخوردار می باشد.

استفاده از دستگاه های بخور سرد و د ستگاه های بخور سرد و گرم شرکت امسیگ باعث می شود مخاط بینی و گلو همیشه خصوصا در هنگام خواب مرطوب بماند تا سیستم دفاعی بدن بدون هیچ کم و کاست ، وظیفه خود را به درستی انجام داده و. از ورود عوامل بیماری زا به بدن جلوگیری به عمل آورد .

استفاده از دستگاه های بخورسرد باعث افزایش تمرکز ، رسیدن به آرامش و حفظ سلامتی افراد خواهد شد .