بخور سرد آلپکس کاهش خشکی هوا رطوبت mh-510 آنلاین

بخور سرد آلپکس خشکی هوا رطوبت تهران

کد محصول MH-510

تومان 510.000

راهنما 09339100544

قیمت 510.000

یکی از نیازهای اصلی ما این است که در یک محیط تمیز و سالم زندگی نماییم تا این که سلامتی ما به خطر نیفتد ، دستگاه بخور یکی از روش هایی به شمار می آید که شما در زمان بیمار شدن می توانید برای مرطوب کردن هوای محیط اطراف استفاده نمایید این رطوبت باعث این می شود که بسیاری از آلودگی ها مانند میکروب ها ، ویروس ها و یا غبار آلودگی هوای اطراف با نم و رطوبت هوا بسیار کم شود .

علاوه بر موارد ذکر شده دستگاه بخور با تولید بخار آب ، این قابلیت را دارد که از شدت سختی هوا بکاهد و هوای خشک را به یک هوای دلنشین و سبک تبدیل نماید که این امر سبب راحت شدن عمل دم و بازدم می شود .

 

شما می توانید با استفاده از دستگاه بخور آسایش خاصی در زمینه هوای تنفسی خود ایجاد نمایید البته می توانید بسته به نیاز خود با توجه به کاربردهای مختلف بخور مدل سرد و یا بخور گرم را انتخاب نمایید با داشتن یکسری اطلاعات دقیق می توانید این کار را انجام دهید برای مثال بخور گرم در فصل سرما بسیار مناسب می باشد و همچنین برای بیماری ها و افرادی که دچار یکسری بیماری های عفونی و ریوی هستند مناسب می باشد .

بخور سرد نیز مناسب فصل گرما و تابستان و البته محیط هایی است که برای کار مورد استفاده می گردد برای مثال اگر محیط دفتر کار شما در حدود 75 متر باشد شما می توانید از یک دستگاه بخور سرد مناسب مانند بخور سرد مدل آلپکس مدل mh-510 استفاده نمایید این دستگاه بخور مدل سرد دارای ویژگی هایی است که شما می توانید بر حسب نیاز خود از آن بهره بگیرید ، تجهیزات طبی زردی چشم ، انحراف انگشتان پا ، آتل دست و گردن را از ما سوال بپرسید .

 

از جمله ویژگی های بخور سرد مدل آلپکس مدل mh-51 می توان به داشتن یک فیلتر تصفیه آب اشاره کرد که باعث پاکسازی هر چه بهتر می شود ، حجم مخزن آن در حدود 5 و نیم لیتر می باشد و همین طور دارای سیستم خاموش کننده خودکار می باشد . نکته مهم در خصوص این دستگاه این است که این مدل کاملا بدون صدا است و صدای آزار دهنده ای از آن به گوش نمی رسد و از این رو با خیالی آسوده می توان از این بخور و هوای دلنشینی که از این دستگاه تولید می شود لذت برد .

در صورتی که این محصول و ویژگی ها آن درست مطابق با نیاز شما می باشد و می خواهید آن را سفارش دهید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و محصول را به آسودگی تمام سفارش دهید در کمترین زمان ممکن این محصول به دست شما خواهد رسید .