بخور گرم سالنی پایه بلند مدل کلینر ضد عفونی کننده پوست

بخور سالنی پایه بلند کلینز مخزن بزرگ آب

کد محصول x2294

تومان 350.000

راهنما 09339100544

قیمت 350.000

یکی از محصولاتی که به تازگی مورد استفاده کلینیک های تخصصی پوست و مو ، همچنین سالن های آرایشی و حتی مراکز زیبایی قرار گرفته است ، استفاده از بخور های تخصصی این رسته شغلی می باشد . بسیاری از مشتریان به دنبال مدل های سرد و گرم در یک دستگاه با لامپ مخصوص ازون می باشند که در بازار بسیار کم است اما برخی دیگر مدل دستگاه گرم به تنهایی به دلیل مقرون به صرفه بودن برایشان کافیست .

این دستگاه تقریبا نصف قیمت مدل سرد و گرم دو لول را داراست و از بهترین گارانتی بهره می برد . گارانتی دستگاه دارای 6 ماه مهلت است که در صورت بروز اشکال در سیستم الکترونیکی و بورد آن میتوانید به رفع مشکل بپردازید . اما هیچ گارانتی در دنیا نیست که شکستگی دستگاه را قبول نماید . ما دستگاه را سالم به شما تحویل داده و شما هم هنگام تحویل چک نمایید تا کاملا سالم باشد .

 

ویژگی های محصول بخور گرم سالنی جهت پاکسازی پوست برند CarShow

  • دارای مخزن بزرگ آب
  • امکان تولید بخار داغ
  • مصرف برق 300 وات
  • دارای شش ماه گارانتی
  • آموزش رسوب زدایی هر ماه یکبار
  • دارای پایه بلند جهت استفاده در سالن های زیبایی
  • امکان چرخش و حرکت دستگاه به وسیله چرخ های روان
 

با احتیاط رفتار کردن با پایه های چرخدار و لوله چرخشی خروجی بخار آن بسیار مهم است . همچنین در هنگام پر کردن مخزن آب دقت نمایید تا از دستتان نیوفتد و شکسته نشود . این توصیه ها به این دلیل است که بسیاری از مشتریان به دلیل نداشتن احتیاط لازم ممکن است نیاز به تعویض قطعات پیدا کنند و یا حتی دستگاه نو خریداری کنند . لذا ما برای وفای به عهدمان نسبت به مشتری لازم میدانیم تا هشدار های لازم را به شما هم میهنان عزیز بدهیم .

این محصول در سراسر ایران ارسال می گردد که به همراه فاکتور می باشد . البته در صورت نیاز به فاکتور رسمی و یا خرید عمده امکان ارائه و عرضه بخور سالنی گرم را دارید . در طی بیش از 50 سال فعالیت مدیریت این مجموعه توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان عزیز را جلب نماییم و با افتخار سالهای متمادی برایشان تامین کالا ها و ابزارالات پزشکی و زیبایی را تامین نماییم .

 

حتی شما میتوانید براحتی برای خرید محصول جدید سرم مالشی بوتاکس لایک برای حذف چین و چروک های چهره مخاطبین خود با ما تماس بگیرید تا با پست یا تیپاکس برایتان در هر شهرستان و در تهران با پیک ارسال نماییم . تمامی محصولات ما دارای مجوز رسمی می باشد . رطوبت رسانی به پوست برای شاداب شدن و حذف خشکی های آن جهت ترمیم بافت ها و از بین رفتن جوش بسیار موثر می باشد .

برای سفارش کافیست با شماره تلفن ما تماس گرفته و درخواست کنید تا به آدرس شما ارسال شود . دوستان تهرانی میتوانند به راحتی با پیک ظرف دو ساعت کاری درب منزل تحویل گرفته و هزینه را پس از تحویل پرداخت نمایند و هم میهنان گرامی ابتدا مبلغ را به شماره کارت مدیریت ما واریز نموده و پس از 48 ساعت کاری آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرند .