دستگاه بخور برای آرایشگاه حرفه ای پروفشنال Profesional

بخور سالنی دولول پروفشنال دوکاره

کد محصول x2372

تومان 1.050.000

راهنما 09339100544

قیمت 1.050.000

دستگاه دوکاره دولول سالنی برای آرایشگاه زیبایی با برند پروفشونال Profeshonal از برترین و با کیفیت ترین محصولات بخور تخصصی میباشد که چندین سال است در بازار عرضه شده و در این سالها آزمون و خطای خود را پس داده است و با استقبال بسیار بالایی در جامعه زیبایی روبرو شده است . شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

قیمت این دستگاه در موج بازار بسیار تلاطم دارد و به شدت تحت تاثیر شرایط جوی گشته است . در این چند ماه اخیر قیمت آن به قدری افزایش یافته است که ما با اینکه به صورت دست اول این محصول را به مشتریان در سراسر ایران تحویل میدهیم اما بازهم خجالت زده و شرمنده شان شده ایم چرا که همه وقتی قیمت را میشنوند بسیار حیرت زده میشوند .

 

مزایا و ویژگی های بخور سالنی دولول پروفشنال مناسب منازل و برای آرایشگاه

 • دارای لامپ اوزون برای تصفیه و حذف آلودگی های آب
 • امکان داشتن بخور سرد و داغ به صورت همزمان
 • مناسب برای سالن های زیبایی و آرایشی ، کلینیک ها و سالن های تخصصی ماساژ درمانی
 • امکان ارسال دستگاه لوپ ( ذره بین مهتابی ) با لامپ ال ای دی به همراه این دستگاه
 • موجود بودن تمامی تجهیزات زیبایی از جمله دروماپن ، سرم مالشی بوتاکس لایک و غیره
 • قیمت بسیار مقرون بصرفه نسبت به همکاران
 • دارای یکسال گارانتی
 • دارای پایه های بلند و چرخدار برای چرخش ۳۶۰ درجه
 • مخزن آب سرد حدود ۴ لیتر و مخزن آب گرم حدود ۲ لیتر
 • مصرف برق بخور سرد حدود ۴۰ وات
 • مصرف برق بخور گرم حدود ۳۵۰ وات
 • بوق کشیدن در هنگام کم شدن یا زیاد شدن بیش از حد مقدار آب مخزن
 

درواقع از زمانی که بار جدید این محصول از گمرک کشور آزاد شده است ، قیمت چندین برابر شش ماه پیش میباشد اما سود ما بیشتر که نشده حتی مجبوریم برای فروش بیشتر از سودمان بگذریم و با حاشیه سود بسیار ناچیزی قیمت بدهیم تا سرمایه مان بازگردد . لذا از اینکه ما پایین ترین قیمت موجود در بازار را به شما میدهیم کاملا خیالتان آسوده باشد .

 

این مجموعه با سابقه بلند مدتی که در زمینه تامین و فروش تجهیزات پزشکی در بازار ایران دارد ، توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان را در این زمینه جلب نموده و مداوما فرایند های کاری را ادامه دهد . بخور پروفشنال از خصوصیاتی که دارد مخزن سایر بزرگ با قابلیت جداگانه برای بخور سرد و بخور گرم که محفظه مخصوص مواد ضد عفونی کننده و خوشبو کننده نیز دارد .

 

از دیگر قابلیت های این سری محصولات با برند Professional این است که دارای لامپ های اوزون در سر خروجی بخار آب می باشد و باعث میشود که آب در هنگام بخور بسیاری از املاح و آلودگی هایش از بین برود و صورت شخص به سادگی مرطوب شده تا زیبایی آن صدچندان گردد . مخزن سرد این بخور تا ۴ لیتر و مخزن گرم آن تا یک و نیم لیتر جا دارد .

همچنین از سیستم اخطار خودکار در هنگام کم یا زیاد شدن سطح مقدار آب داخل هر مخزن دارد . یعنی هر زمان آب دستگاه بسیار کم شود یا بیش از اندازه پر شود خود به خود بوق میکشد و شما با کم یا زیاد کردن آب از سوختن دستگاه جلوگیری مینمایید . از قابلیت های دیگر آن پایه دار بودنش است که حدود ۱ مترو خورده ای بالا تر از سطح زمین امکان استفاده از آن میباشد .

همچنین چرخش ۳۶۰ درجه بخور توسط پایه های چرخدار آن باعث میشود تا کاربری آن بسیار راحت باشد . البته باید دقت کنید که شکستی دستگاه جزو گارانتی یک ساله اش نمیشود و مراقب باشید در زمین های غیرهموار ممکن است چرخ آن بشکند . این دستگاه دارای دو لوله بلند اریب میباشد که در بالای سر یا صورت فرد به فاصله نیم متر یا بیشتر قرار میدهید و به منافذ پوست او رطوبت رسانی مینمایید .

 

برای آرایش راحت تر و دقیق تر بهتر است نور محیط را به حد کافی تنظیم کنید . برخی مشتریان در هنگام سفارش تلفنی این نوع بخور ، از ما میخواهند تا دستگاه لوپ ( ذره بین مهتابی ) نیز برایشان ارسال نماییم تا کارشان با نور ال ای دی و قدرت زوم  از دقت بالاتری برخوردار شود . لذا میتوانید از مشاورین ما به صورت تلفنی راهنمایی بخواهید و آدرس خود را در سراسر ایران بدهید تا ارسال شود .