بخور داغ ایرانی سامان Saman با محفظه مخصوص صورت

کد محصول x1241

تومان 83.000

راهنما 09339100544

قیمت 83.000

بخور گرم محیط و صورت Saman مناسب برای محیط های تا 80 متر و همچنین استفاده برای استنشاق دارو به صورت محدود شده برای صورت و دهان و بینی می باشد . این دستگاه بخور تا 10 ساعت به صورت مداوم تولید بخار دارد چرا که مخزن آب 4 لیتری دارد . امکان گذاشتن محفظه پلاستیکی استفاده صورت نیز میسر می باشد . این بخور دارای سه ماه گارانتی و سیستم رسوب زدایی است و در رنگ های سبز ، آبی ، قرمز ، سفید و بنفش به فروش می رسد .

بخور مدل گرم با داغ متفاوت است که شما هر دو را در این محصول دارید . برای بخور صورت بهتر است از بخور مدل گرم استفاده کنید و برای بخور رسانی به محیط از بخور داغ استفاده کنید که گرمای آن را نیز در فضای خانه احساس کنید . شرح دقیق امکانات این محصول را می توانید در ذیل این مطلب بخوانید و یا با شماره مندرج در صفحه تماس بگیرید . ارسال محصولات در سراسر ایران امکان پذیر است .

این دستگاه بخور شامل امکانات فوق العاده ایست که دوکار را همزمان می تواند انجام دهد و نسبت به بخور گرم های تک کاره ایرانی مزیت های بیشتری دارد . شما با نوشتن کلمه فواید بخور سیستم گرم در مستطیل بالای سایت ، می توانید مقاله های مرتبط با این موضوع را مطالعه کنید . این دستگاه بخور محفظه پلاستیکی که قالب صورت عموم مردم است را به همراه دستگاه ارائه کرده است .

 

مشخصات بخور داغ ایرانی سامان Saman با محفظه مخصوص صورت

  • دوکاره مخصوص محیط و صورت
  • امکان خروجی بخار گرم و داغ به صورت مجزا
  • دارای تنوع رنگی بالا ، سبز ، آبی ، قرمز ، سفید و بنفش
  • جلوگیری از رسوب گیری و جمع شدن جرم
  • دارای تاییدیه های استاندارد ایمنی
  • دارای سه ماه گارانتی معتبر
  • کار پی در پی تا 10 ساعت
  • مخزن آب 4 لیتری
 

این بخور یکی از مزایایی که نسبت به سایر بخور های گرم دارد این است که در هنگامی که آب مخزن کم می شود آب را با پرش به بیرون نمی اندازد که باعث سوختگی شود . این ایراد به دلیل نداشتن تکنولوژی در بعضی از دستگاه های بخورگرم و داغ دیده می شود . اما در این دستگاه تا آخرین قطره آب را میتوانید بخور بگیرید و حتی پس از اتمام به صورت اتوماتیک دستگاه تولید بخور را قطع می نماید .

طراحی متفاوت و زیبای این دستگاه نسبت به سایر بخور های گرم موجود در بازار باعث شده تا مورد استقبال بیشتر مشتریان قرار بگیرد . این دستگاه را میتوانید برای استنشاق دارو و همچنین خوشبو کننده یا ضد عفونی کننده محیط استفاده نمایید . بعضی از پزشکان با تجویز دارو هایی برای بخور صورت و یا محیط خانه به بهبود بیماری یا جلوگیری از بیماری های احتمالی کمک می نمایند .

 

برای ارسال رایگان این محصول می توانید به سادگی با شماره تماس نارنجی رنگ راهنمای سایت ارتباط بگیرید و سوالات خود را بپرسید و همچنین برای ارسال محصول به سراسر ایران درخواست دهید . مبلغ کالا بسیار رقابتی بوده و شما به صورت حضوری با گذاشتن وقت و انرژی و زمان خود می توانید همین قیمت این سایت خریداری کنید . پس بهتر است در حفظ سلامت خود و هوا و همچنین جلوگیری از ترافیک با تماس تلفنی آن را خریداری نمایید .