بخور خارجی کیفیت عالی برای شرکتها منازل سازمانها

بخور خارجی شرکتی خانگی سازمانها

راهنما 09339100544

 

دستگاه های بخور خارجی دارای مدل های تولید بخار سرد و همچنین بخار ساز گرم و یا دو امکان در یک دستگاه با محفظه مواد خوش بود کننده و ضد عفونی کننده محیط در مدل ها و برند های گوناگون مانند امسیگ آلمان ، بیورر آلمان ، زیگلاس آلمان ، ایزی لایف چین ، الپکس چین در بازار موجود هستند که از حدود 150 هزار تومان تا 600 هزار تومان نسبت به امکانات دستگاه قیمت های مختلفی را به خود اختصاص داده اند .

در این گروه از محصولات به معرفی انواع دستگاه های بخورهای خارجی می پردازیم که از لحاظ کیفیت بسیار بالا و عمری هستند . البته لازم به توضیح است که باید دقت داشته باشیم تا از فروشگاه های معتبر تهیه کنیم و طعمه قاچاق چیان و تاجران اجناس بی اصالت نشویم . گارانتی نامعتبر نیز از دیگر فاکتورهایی است که ممکن است مورد حیله قرارمان دهد .

دستگاه های خارجی موجود در بازار به دلیل گستردگی و تنوع آن موجب سردرگمی مشتریان و مردم عزیزمان گشته است . امروز در این مطلب به معرفی اجمالی انواع برند ها و بیان نقاط قوت هر کدام می پردازیم . در صورتی که دستگاه بخور ارزان می خواهید بهتر است به جای استفاده از اجناس بی کیفیت چینی از تولیدات با کیفیت ایرانی که از لحاظ قیمت هم بسیار به صرفه تر هستند استفاده نمائید .

 

برند های بخور سیستم خارجی خرید تهران و شهرستان راهنما و قیمت

  • امسیگ آلمان
  • بیورر آلمان
  • زیگلاس آلمان
  • ایزی لایف چین
  • الپکس با آلپ اکس چین
 

نکته قابل توجهی که در صحبت های برخی همکاران ما در بازار مرکزی تهران در محدوده خیبان جمهوری و اتوبان نواب که بورس تجهیزات طبی پزشکی به چشم می آید این است که همه محصولات را یکسان و چینی خطاب می نمایند . اگر اینطور باشد مبایل آیفن نیز باید چینی خطاب شود چرا که تحت نظر کالیفرنیا می باشد و تولید آن در چین اتفاق می افتد . اینکه یک محصول خط تولیدش در چین باشد دلیل بر این نیست که تولید کنندگان آن چینی باشند .

باید دقت داشته باشیم که برند های آلمانی قسمتی از خط تولیدشان را برای مقرون به صرفه شدن هزینه تولید به چین انتقال داده اند ولی ذره ای از کیفیت آن نیز کاسته نشده است . البته که کیفیت محصولات کاملا چینی مانند ایزی لایف و آلپ اکس نیز بر کسی پوشیده نیست . باید دقت داشته باشیم محصولات چینی که از قیمت بسیار پایین برخوردارند تهیه نکنیم چرا که اصالت آن تضمین شده نمی باشد و ممکن است هزینه ما حیف شود .

 

بعضی از فروشگاه های اینترنتی هستند که محصولات بسیار بی اصالت و گمنام چینی را با قیمتی همسان نسبت به محصولات درجه یک چینی به فروش می رسانند . ما در صورتی که به برندهای این محصولات دقت کنیم و از قبل اطلاعاتی داشته باشیم ، میتوانیم متوجه شویم که کدام محصول را از چه فروشگاهی تهیه نماییم . مهر فروشنده روی کارت گارانتی بسیار دارای اهمیت می باشد .

در صورت نیاز به مشاوره نسبت به انواع بخور گرم و سرد یا دوکاره و همچنین بخور صورت و انواع گارانتی های موجود و معتبر می توانید به سادگی با شماره تلفن بالای همین مطلب تماس گرفته و از کارشناسان آی طب مشاوره رایگان دریافت نمایید . محصولات مورد نظر شما هم به صورت پستی و یا پیک و همچنین باربری می تواند ارسال گردد و در همه جای ایران امکان پرداخت در محل نیز وجود دارد .

بروزترین و رقابتی ترین قیمت ها را از ما جویا شوید !