بخور سرد ایرانی ریموت کنترل – بهارنارنج مخزن ۴ لیتری

بخور ایرانی ریموت کنترل مخزن ۴ لیتری

کد محصول 310

تومان 360.000

راهنما 09339100544

قیمت 360.000

  دستگاه اپتیما از جمله بخور سرد ایرانی خانگی بسیار با کیفیت ایرانی بشمار میرود که در 5 سال گذشته سابقه درخشانی را از خود در بازار و در میان مردم بجای گذاشته است . امسال نیز یک محصول جدید با کد 310 بهارنارنج به بازار روانه کرده است که در رقابت با برترین برند های بخور سرد خانگی قرار گرفته است ، چه از لحاظ زیبایی ظاهری و چه از لحاظ امکانات و کارایی که مهمترین آن پر شدن مخزن آب از بالا می باشد .

بسیاری از مشتریان از ما سوال میکنند که آیا دستگاه بخور چینی بهتر است یا ایرانی ؟ به جرات میتوانیم بگوییم که به دلیل نبود هیچ کارخانه تولید دستگاه بخور سرد ایرانی به جز اپتیما ، سایر دستگاه هایی که به اسم ایرانی هستند همه تولید چین بوده و جعبه آنها در ایران طراحی و تولید شده است ، لذا گارانتی دستگاه های خارجی نیز با مشکلات زیادی روبرو است .

 

ما بار ها با مشتریانی مواجه شدیم که مخزن ۴ لیتری دستگاه بخور های سرد آنها شکسته است و به دلیل اینکه از دستگاه خارجی خریداری کرده اند یا به هیچ عنوان دیگر مخزن آن پیدا نمیشود که در این صورت باید دستگاه جدید خریداری کنند و با دستگاه خودشان خداحافظی کنند . و یا در خوش بینانه ترین حالت ممکن ، باید مخزن بخور را با قیمتی نزدیک به قیمت خود دستگاه کامل آن خریداری کنند چرا که هزینه های گمرک و حمل مخزن تقریبا با یک دستگاه کامل یکسان می شود .

اما گارانتی و خدمات پس از فروش اپتیما در این 5 سال گذشته ، خاطرات خوبی را برای همه ما به جای گذاشته است و هم مرجوعی بسیار کمی داشته و هم اینکه در طول زمان به بالا رفتن کیفیت تولیدش پرداخته است . به دلیل اینکه این محصول جدید به نحوی طراحی شده که اصلا مخزن جداگانه ای ندارد ، شما نیاز نیست دستگاه را بلند کنید و بخواهید آن را پر از آب کنید و این آپشن باعث میشود احتمالا زمین خوردن دستگاه و شکستن به صفر می رسد .

 

ویژگی های دستگاه بخور سرد ایرانی اپتیما مدل 310 بهارنارنج

  • سیستم تشخیص اتمام آب مخزن و قطع اتوماتیک جریان برق
  • ریموت کنترل از راه دور و صفحه دیجیتالی لمسی برای تنظیم
  • سابقه فروش چند ساله در طرح های قدیمی و بدون مرجوعی با رضایت بالای مشتریان
  • گارانتی پاسخگو و معتبر
  • مخزن آب 4 لیتری مناسب برای فضای تا 100 متر
  • امکان ریختن آب از قسمت بالایی  دستگاه بدون دردسر
  • تایمر هوشمند در جهت خاموشی اتوماتیک
  • ایجاد رطوبت در محیط بدون تاثیرگذاری در دمای محیط
  • مصرف برق بسیار پایین در حدود 30 وات
  • ارائه خدمات پس از فروش تا 10 سال
 

یکی دیگر از شاهکار های مهندسین ایرانی برای تولیدات داخلی که از صفر تا صد آن در همین خاک عزیزمان تولید می شود ، این محصول دارای ریموت کنترل از راه دور برای تنظیم بخار و حتی تایمر دیجیتالی که بتواند در زمانی که شما خواب هستید به صورت اتوماتیک دستگاه قطع شود . همچنین جدا نبودن مخزن آب و پر شدن راحت آن از قسمت بالایی از دیگر مزیت های این دستگاه می باشد .

این دستگاه بخور  های سرد اپتیما نسبت به نمونه قدیمی آن از قابلیت های فوق العاده ای بهره مند شده است از جمله مخزن ۴ لیتری بزرگ آن که میتواند بین 14 الی 20 ساعت به صورت مداوم در حال تولید بخار باشد و محیط منزل با محل کار شما را مرطوب نگاه دارد . نسبت به تنظیم میزان خروجی بخار این دستگاه ، مقدار ساعت تداوم در تولید بخار متفاوت میشود .

این دستگاه از تکنولوژی روز دنیا یعنی اولتراسونیک بهره می برد که با کمترین میزان مصرف برق در حدود 30 وات به کار در می آید و میتواند تا سالها از سلامتی شما و خانواده محترمتان و یا همکاران گرامیتان محافظت نماید . لزوم وجود یک دستگاه بخور مخصوصا در فصل هایی که هوای محیط خشک و سرد میشود برای همگان اثبات شده است و از بروز بیماری های آنفولانزا و سرماخوردگی تا حد زیادی جلوگیری می نماید و حتی در صورتی که شخصی در محیط وارد شود که این بیماری های واگیر دار را داشته باشد ، احتمال سرایت به سایرین بسیار کاهش میابد و برای بهبود شخص بیمار نیز کمک کننده است .

 

برای سفارش محصول میتوانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید . این محصول با گارانتی تعویض بسیار معتبر به مدت یک سال و همچنین خدمات پس از فروش به مدت ده سال برای شما دوست عزیز ارسال میگردد . در صورتی که در تهران هستید حدود سه ساعت کاری و در صورتی که در شهرستان هستید طی یک روز کاری این محصول به دستتان می رسد .