بخور ایرانی خارجی نکاتی مهم قبل از انتخاب دستگاه

راهنما 09339100544

 

معرفی دستگاه بخور ایرانی اپتیما OPTIMA

در این مطلب به معرفی انواع دستگاه های بخور موجود در بازار ایران می پردازیم و مشتریان عزیز را با انواع آن آشنا می سازیم . تشریح این مطالب توسط مدیر فروش وب سایت آی طب جناب آقای عبداله زاده انجام می شود . شما می توانید با تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به فروشگاه شهر تهران سفارشات خود را ثبت کنید و آن را در محل مورد نظر خود در سراسر ایران پهناورمان تحویل بگیرید .

 

انواع بخور به چهار دسته کلی تقسیم می شوند :

  1. دستگاه بخور سرد
  2. دستگاه بخور گرم
  3. دستگاه بخوره دو حالته سرد و گرم
  4. دستگاه بخور صورت

برای مثال محصول شرکت معتبر آلمانی به نام امسیگ برای همگان مشخص است که با مبلغ بسیار بالای آن دارای اعتبار نام در کل جهان می باشد که هم دارای دستگاه های سرد بخور و همچنین دستگاه بخور گرم می باشد . در کنار همین محصولات به تازگی جوانان و مهندسان کشورمان همت به طراحی و تولید تماما ایرانی دستگاه بخور داشتند .

این دستگاه بخور شامل ۶ مدل مختلف است که در ویدئوی بالا ۴ مدل از آن را برای شما معرفی می کنیم و تا هفته آینده بقیه مدل های این بخور را شرح می دهیم . دستگاه بخور آلمانی شامل هزینه بسیار بالاست اما تا دو سال گارانتی دارد و برای عزیزانی که به تولید ایرانی احترام می گذراند می توان با همان کیفیت بالا این دستگاه را با قیمت بسیار ارزان ارائه کنیم .

امکانات هر دستگاه به صورت مجزا در مطالب قبلی سایت شرح داده شده و می توانید با سرچ در باکس بالای سایت آن ها را مطالعه کنید . کافیست کلمه امسیگ و یا اپتیما را تایپ نمایید . تمامی محصولات برایتان لیست خواهد شد . همچنین در مورد فواید استفاده از دستگاه بخور گرم و یا سرد نیز می توانید از توصیه های سلامتی این سایت استفاده کنید علاوه بر آن توصیه پزشکتان ارجحیت دارد .

 

تفاوت میان دستگاه بخور سرد و گرم چیست ؟

به دلیل سوال بسیار زیاد مشتریان از ما تفاوت اصلی بین آن ها در رطوبت رسانی نیست بلکه در مصرف برق آن ها می باشد . تفاوت مصرف برق این دو دستگاه می تواند حدود ۲۷۰ وات باشد و این رقم بسیار بالایی برای استفاده مداوم از این دستگاه است و باید برای ما صرفه داشته باشد که بخواهیم آن را شبانه روز در محل کار و منزلمان روشن بگذاریم .

دستگاه های بخور گرم تا ۳۰۰ وات خروجی برق دارند ، این درصورتی است که دستگاه بخور سرد حدود ۳۰ وات مصرف برق انجام می دهد و تناسب یک به ده آن در مصرف طولانی مدت بسیار تاثیر گذار است . بخور گرم چون المنت دارد باید آب را به نقطه جوش برساند و این خطر سوختگی برای یچه ها و حتی بزرگسالان دارد . بخور های گرم بعد از اتمام آب احتمال سوختن آن را بسیار بالا دارند اما دستگاه های بخور سرد این اتفاق هیچ گاه برایشان رخ نمی دهد .

 

استفاده از خوشبو کننده و اسانس در کدام دستگاه بخور امکان پذیر است ؟

بعضی از دوستان به دنبال ایجاد فضای دلنشین توسط روغن های مفید و یا اسانس اوکالیپتوس و سایر خوشبو کننده های محیط هستند که از ما می پرسند کدام دستگاه برای این فرایند بهتر است ؟ در بخور گرم یک محفظه ای مخصوص این کار به شما داده می شود که شما می توانید از آن برای افزودن اسانس به خروجی بخار تولید شده بپردازید . اما در بخور سرد در چند دستگاه به صورت محدود و با قیمت های بالا این امکان فراهم گشته است .

دقت کنید به هیچ عنوان اسانس و مواد خوشبوکننده را داخل آب دستگاه بخور نریزید . چه دستگاه بخور گرم و چه دستگاه بخور سرد ، چرا که این کار باعث خرابی دستگاه و خارج شدن آن از سیستم گارانتی و ضمانت نامه می شود . ببا کمی دقت محفظه مخصوص این کار را در دستگاه هایی که این امکان را داشته باشند پیدا می کنید . همچنین دستگاه های بخور گرم و سرد این امکان را به شما می دهند .

 

اگر از نظر مالی برای شما محدودیتی وجود ندارد پیشنهاد ما استفاده از دستگاه های دوکاره بخور است که هم محفظه بزرگتری برای ذخیره آب دارد و همچنین هر دو امکان را در یک دستگاه زیبا در کنار هم خواهید داشت . یکی از امکانات خوب این دستگاه نیز داشتن محفظه مخصوص اسانس و خوشبو کننده می باشد .

بسیار مهم است که از چه مارک دستگاهی و از کجا تهیه می کنید مخصوصا برای نمونه های خارجی. ، به این دلیل که بسیاری از محصولات به صورت تقلبی و با کیفیت بسیار پایین با قیمت های بالا فروخته می شود . پس در خرید خود و اصالت کالا و اعتبار ضمانت نامه آن دقت کنید که هزینه شما باعث سرمایه گذاری بر روی سلامتیان شود .

مشاوران آی طب مشتاق صحبت با شما هستند .