سیستم بخور سرد ایرانی OPTIMA مدل ترنم باران

بخور سرد ایرانی ارزان optima آپتیما

کد محصول T 223

تومان 570.000

راهنما 09339100544

قیمت 570.000

 

این سیستم بخور سرد کاملا ایرانی بوده و توسط خط تولید تایید شده از کشور آلمان و همچنین تحت لیسانس کشور اکترومیک اپلاینس تایوان با تاییدیه رسمی از سی ای اروپا می باشد . قیمت آن بسیار رقابتی با نمونه های خارجی و بسیار مقرون به صرفه می باشد . همچنین مخزن آب بزرگ و دارای یک سال گارانتی می باشد . این محصول ایرانی را حمایت کنیم .

دستگاه کولد نبولایزر به دیکته cold nebulizer درواقع تولید کننده بخار به روش چرخاندن پر سرعت قطرات آب و پرتاب پرشتاب آن به بیرون است که باعث می شود ذرات آب پودر شده و در هوا پخش شوند . این فرایند به دلیل فیزیکی بودن و همچنین استفاده نکردن از مبدل برق به گرما و یا همان المنت ، بسیار کم مصرف و سریع تر از دستگاه های بخور گرم می باشد .

 

استفاده از بخور سرد در محیط هایی که بیشترین زمان از ۲۴ ساعت شبانه روز را می گذرانیم بسیار فواید مختلفی دارد . شما می توانید با در جریان گذاشتن این فواید برای همکارانتان به صورت اشتراکی یک دستگاه بخور برای محیط کارتان تهیه کنید . همچنین دستگاه دیگری هم برای منزل تهیه کنید .

به این صورت فقط زمان هایی که در روز در حال انتقال از محل کار به منزل و یا برعکس هستید از هوای درست تنفس نمی کنید که آن مقدار به نسبت تنفس صحیح مشکلی ایجاد نمی کند بلکه بسیار مفید هم واقع می شود . مانند یک واکسن برای شما عمل می کند و از بروز انواع بیماری های واگیر دار و یا تنفسی جلوگیری می کند .

 

امکانات بخور سرد اپتیما مدل ترنم باران

  • دارای یک سال گارانتی تعویض معتبر
  • دارای ده سال وارانتی
  • تانکر آب ۴/۱ لیتری
  • سیستم آتوماتیک اسلیپینگ
  • دارای تاییدیه از مراجع قانونی ایران
  • دارای تاییدیه از سی ای اروپا
  • تحت لیسانس electorni applayenc
  • تولید شده به صورت تماما ایرانی
  • مصرف بسیار پایین در حدود سی وات
  • قیمت بسیار مقرون به صرفه با کیفیت رقابتی
 

در این مطلب به معرفی یکی از دستگاه های بخور ایرانی با برند اپتیما می پردازیم . مدلی که امروز برای شما شرح می دهیم ترنم باران نام دارد . این مدل یکی از زیبا ترین مدل های بخور ایرانی می باشد که علاوه بر کیفیت و زیبایی منحصر به فرد خود با قیمت بسیار رقابتی و مقرون به صرفه عرضه می گردد .

این دستگاه اولین دستگاه بخور سرد ایرانی می باشد که دسترنج مهندسین عزیز کشورمان است و تماما در ایران تولید شده است . علم مهندسی پزشکی در کنار مهندسی الکترونیک و همچنین مهندسی مکانیک باعث شده تا فرایند موفقیت تولید همچین محصولی با کیفیت بالا میسر شود .

 

این دستگاه محزن آب چهار لیتری دارد که در مقایسه با نمونه های خارجی بسیار محفظه جا دار و بزرگی می باشد . از امکانات فوق العاده دیگر آن سیستم آتو اسلیپ می باشید که به صورت هوشمند هر زمان آب مخزن تمام شود دستگاه تشخیص داده و به صورت کامل خاموش می شود .

شما می توانید این دستگاه را  با ضمانت تعویض یک ساله توسط شماره تماس بالا سفارش داده و آن را درب منزل تحویل بگیرید . لازم به ذکر است که در کمترین زمان ممکن حدود ۳ ساعت کاری و در شهرستان در حدود ۱۲ ساعت آن را توسط پیک و یا باربری تحویل خواهید گرفت . ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم .