بالش مواج طبی برند زیکلاس مد مدل آدالت سایز مدیوم

بالش طبی متناسب با فرم سر بدن بافت جنس

کد محصول x1835

تومان 89.000

راهنما 09339100544

قیمت 89.000

بالش مواج طرح هلالی مدل آدالت از برند zyklusmed می باشد . این مارک بسیار معروف در دنیا و قابل اعتماد بسیاری از مشتریان می باشد ، شما از هر متخصصی بپرسید این مارک را می شناسد ، ارتفاع سایز مدیوم این محصول 11 سانتی متر طول آن 50 سانت و عرض 30 سانتی دارد که بسیار خوش دست و با لطافت است ، زمانی که سر را روی آن می گذارید نسبت به حالت گردن ، شانه ها و ستون فقرات تغییر فرم داده و پس از چند دقیقه استفاده نکردن به فرم روز اول خود باز می گردد .

 

این محصول که یکی از تولیدات طبی است را به شما در این قسمت از سایت معرفی می کنیم . به صورت پیشرفته بسیاری از بالش های هوشمند این امکان را به شما می دهند تا بتوانید از مشکلاتی که درخواب ممکن است رخ دهد مانند بیماری های گوناگون ، فرم گرفتن بدن و غیره مخصوصا در ناحیه گردن و بالای ستون فقرات جلوگیری کنید ، این مطلب شما را نسبت به قابلیت های محصول آگاه می نماید .

فرصت و زمان مثل نوک مته الماس بسیار گران بهاست و شاید برای شما به صرفه نباشد تا آن را برای مطالعه این متن خرج کنید . اما اطلاعات درج شده برای انتخاب شما ضروریست ، پس پیشنهاد می کنم که تلفن ما را بگیرید و با کارشناس متخصص صحبت کنید تا در کمترین زمان ممکن راهنمایی های لازم را برایتان داشته باشد . در صورت نیاز می توانید در خواست کنید برایتان در هر کجای ایران ارسال نمایند .

لطفا جهت اطمینان از اصالت سایر کالاهای در حال فروش در بازار با چندین سایت بالشت های طبی بررسی به عمل آورید . بسیاری از همکاران ما متاسفانه جنس های تقلبی و غیر طبی را تحت نام های پزشکی به فروش می رسانند . یکی از مشخصه ها نشان از قیمت کالاست چرا که اگر از حد متوسط ارزان تر باشد یعنی یک دلیلی پشت آن است و برای تولید کننده به صرفه نیست که هم قیمت پایین تری بالش طبی تولید کند و هم به فروشنده آن سود بدهد .

 

خصوصیت های بالش مواج طبی برند زیکلاس مد مدل آدالت سایز مدیوم

 • جنس پر مهندسی شده مموری فوم
 • دارای فرم هلالی موج
 • سهولت بخشیدن به گردش خون سر
 • از بین برنده خروپوف
 • دارای تکنولوژی پارچه هم دما شونده با بدن
 • کاهش فشار به عضلات و ماهیچه های گردن
 • تسکین و بهبودی کامل درد شانه و گردن
 • جنس روکش آنتی باکتریال
 • قابل جدا نمودن و شستن
 • بر اثر خوابیدن تغییر فرم به حالت گردن ما
 • پس از چند دقیقه استفاده نکردن به حالت خود باز می گردد
 

بالشت های طبی که دارای سختی بیشتر و گرید بالاتری هستند برای تصحیح فرم های بدن بسیار مفید تر می باشند ، آناتومی صحیح گردن با استفاده از این بالش حفظ می گردد که با توجه به عضلات اطراف مهره های میانی و مفاصل طراحی اورگونومیک صورت گرفته است . این محصول به دلیل تولید برند معروف و معتبر آن مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته و نسبت به سایر مدل ها قابلیات بیشتری دارد ، گفتنی است برای اطلاع از پوشاک بعد از عمل سزارین و انواع پوشاک بارداری نیز میتوانید با همکاران ما صحبت و مشاوره نمایید .

خرید محصول توسط ارتباط تلفنی میسر می شود که علاوه بر بالش می توانید پشتی ، تشک و سایر محصولات پزشکی را درخواست کنید تا در هزینه حمل صرفه جویی بیشتری صورت پذیرد . خدمات دلیوری ما در سراسر ایران جاری است و به محض درخواست شما ، محصول ارسال می گردد . افرادی که در شهر های بزرگ هستند حدود 12 ساعته و سایر شهرستان ها کمتر از 48 ساعت محصول به دستشان خواهد رسید .