بالشت طبی هوشمند مدل coolersun کولرسان با فرم موجی

كولر سان موجي بالشت طبي هوشمند عميق و خنك

کد محصول 1831

تومان 320.000

راهنما 09339100544

قیمت 320.000

 

این بالشت طبی با اندازه ارتفاع 12 سانتی متر ، عرض 30 سانت و طول 60 سانتی ، شما را به خوابی عمیق و خنک دعوت می کند ، چرا که لایه ای از ژلاتین در زیر سطح آن است که باعث خنک ماندن سر و احساس راحتی بدون تعریق ایجاد می شود . همچنین جنس روکش آن از کتان است و از سیستم ضد حساسیت بهره می برد . بالش هوشمند کولرسان قابلیت جدا کردن روکش و شستشوی آن را دارد که از کوفتگی گردن نیز پیشگیری می شود .

 

آرتروز که یکی از علایمش درد و کوفتگی گردن است دلایل متعددی دارد اما در این مطلب به معرفی یکی از محصولات جالب در جلوگیری و پیشگیری این بیماری عذاب آور و همچنین بهبودی کسانی که دچار آن هستند ، می پردازیم . گردن درد های ناشی از خواب ما مطلوب ممکن است تا چند روز خواب را از ما بگیرد ، پس چه بهتر در جهت صحیح  گردن خود را در خواب قرار دهید .

بهتر است که پس از مروری بر این متن با ما تماس بگیرید چرا که تیم پشتیبانی تلفنی ما کاملا به مباحث و ویژگی های محصولات پزشکی واقف هستند . مخصوصا بالش ها و زیر نشیمنگاه های طبی که انواع بسیار گسترده ای دارد . این نکته را بدانید که شماره خط ما مثل برخی همکاران برای شما مبلغ اضافه در بر نخواهد داشت و از لحاظ هزینه ای همانند سایر تماس های شما خواهد بود .

 

ویژگی های بالشت طبی هوشمند مدل coolersun کولرسان با فرم موجی

  • مموری فوم با امکان تغییر فرم و شکل
  • داشتن لایه ای از ژلاتین سرد برای گردش خون بیشتر و ضد تعریق شدن
  • جلوگیری از گردن درد های خفیف و شدید
  • کم کردن فشار به مهره های گردن
  • جنس روکش از کتان
  • مجهز به تکنولوژی ضد حساسیت
  • امکان جدا سازی و شستشوی روکش
  • پیشگیری از کوفتگی گردن
 

اصالت کالا و تضمین این مهم توسط فروشنده باید انجام شود . معمولا کالاهایی با اصالت هستند که دارای برند های معتبر باشند و متخصصین ارتوپدی آن ها را تایید کنند . برخی محصولات مخصوصا در زمینه بالشت های هوشمند دیده می شود با قیمت های بسیار کم به فروش می رسند . خب این نشان دهنده این است که آن بالشت اصلا طبی نیست وگرنه برای تولید آن هزینه بیشتری باید صرف می شد ، به خرید و عاقبت خریدمان توجه کنیم .

تفاوت بالشت طبی با سایر بالشت ها این است که به دلیل چند لایه سخت و روکش های نرم پر به صورت مهندسی شده باعث فرم صحیح گردن و فقرات می شود و مهمترین نکته آن این است که پس از استفاده طولانی فرم خود را از دست نمی دهد . همین اتفاق باعث می شود که سر انسان نسبت به خط وسط کمر ( ستون فقرات ) در یک راستا باشد ، انواع لازم کمک درمانی خانگی مناسب حمام توالت راه پله ، دستگاه فیزیوتراپی را با یک تماس ساده از ما بخواهید .

 

علاوه بر مشاوره تلفنی آی طب می توانید از سفارش آنی به وسیله تماستان برخوردار شوید . این تلفن ها به نحوی طراحی شده اند که هیچگاه پشت خط نمانید . به سادگی و بدون داشتن هزینه مازاد تماس بگیرید و آدرس خود را به کارشناسان بدهید تا محصول را برایتان ارسال نمایند . این روش باعث می شود تهرانی ها حدود 2 ساعت کاری و شهرستان بسیار کمتر از 24 ساعت بتوانند محصولشان را در دست داشته باشند .