بالش طبی زیبا ارزانقیمت ایرانی برند اوتک کیفیت بالا

بالش طبی اوتک ارتوپدی سه لایه اینترنتی

کد محصول 1831

تومان 80.000

راهنما 09339100544

قیمت 80.000

 

این بالش طبی به دلیل کیفیت بالا مورد تایید بسیاری از پزشکان قرار گرفته است ، دارای 3 لایه نرم و سفت از جنس مموری فوم و دارنده شیار های تخصصی تهویه هوا برای جلوگیری از عرق سر که موجب ضد حساسیت بودن آن می گردد . جنس لطیف روکش این بالش خوشخواب و راحت کاملا جدا شده و قابل شستشو است ، دارای قابلیت تغییر ارتفاع بین 9 الی 12 سانتی متر است که با قیمتی بسیار مقرون به صرفه نسبت به مدل های خارجی عرضه می شود .

 

زمانی که پس ازبلند شدن از خواب احساس گردن درد دارید و نمیدانید که چطور شده این درد عذاب دهنده در قسمت گردنتان به وجود آمده ، احتمالا خواب شما بر روی بالشت های غیر استاندارد و غیر ارتوپدیک بوده است و گردنتان حالت بدی را به مدت چند ساعت به خود گرفته است . اما راه حل این مشکل در ادامه مطلب به صورت دقیق شرح داده خواهد شد ، در صورت نیاز می توانید اطلاعات خوبی را جمع آوری کنید .

اگر به هر دلیلی نمی توانید متن را کامل بخوانید ، جای هیچ نگرانی وجود ندارد ، کافیست با ما تماس گرفته و درخواست کنید تا توضویحات تکمیلی را به شما بدهیم . انواع پتو های گرمازای طبی و یا حتی تشک و پشتی ارتوپدی را می توانیم به صورت تخصصی مزایا و قابلیت هایش را در کمتر از چند دقیقه برایتان شرح دهیم . لازم به ذکر است که شماره تلفن راهنما کاملا معمولی بوده و هزینه مازادی نسبت به سایر تماس های شما در بر نخواهد داشت .

 

ویژگی های بالشهای طبی ارزان قیمت ارتوپدی ایرانی برند اوتک با کیفیت بالا

  • دارای سه لایه نرم و سخت به صورت مهندسی شده
  • از جنس مموری فوم
  • دارای تکنولوژی تهویه هوا به واسطه شیار های مخصوص
  • جلوگیری از عرق کردن سر در هنگام خواب
  • روکش لطیف ضد حساسیت
  • امکان تعویض روکش و یا شستشوی مجزا
  • موجی شکل برای حالت صحیح فقرات و سر
  • امکان تغییر ارتفاع بین 9 الی 12 سانت
  • محصولی با کیفیت بالا از مهندسین ایرانی

مواظب تبلیغات گسترده بعضی از فروشندگان چه در سطح اینترنت و چه در سطح بازار باشید ، بسیاری از بالش های طبی به قدری قیمتشان پایین است که حتی بالشت معمولی نیز با آن قیمت به سختی یافته می شود . متاسفانه بالشت های غیر طبی را بسیاری از سایت ها و مغازه ها تحت عنوان ارتوپدیک به فروش می رسانند و هیچ اصالتی پشت آنها نیست ، چرا که سودهای سرشاری نصیبشان می گردد ، میتوانید روی ما حساب کنید ارسال لوازم طبی اندازه کوچک و سایزهای متوسط ، عصای زیبایی و طبی ، پشتی آرگونومیک طبی ..

 

بعضی افراد به بالشت های بسیار سفت و سخت عادت دارند و یا عده ای بالش های بسیار نرم را می پسندند . این نوع عادت ها برای هر فرد متفاوت است ولی پس از چند سال باعث اتفاقات خوبی نمی شود چرا که احتمال آسیب دیدگی مفاصل مهره ای به وجود می آید ، زیرا بعد از مدت ها استفاده از بالشت های سنتی یا غیر طبی باعث شده تا بسیاری عضلات از کار بیوفتند و باعث این آسیب شوند .

برای سفارش این محصول کافیست با شماره خط مستقیم ما بدون منشی یا پاسخگوی اتوماتیک به قلب بازار تهران وصل خواهید شد و کارشناسان آی طب آموزش های لازم را دیده اند که به سریعترین حالت ممکن سوالات شما را پاسخ داده و محصول را برایتان ارسال کنند . تهرانی ها در کمتر از 3 ساعت کاری و شهرستانی ها کمتر از 24 ساعت محصولات به دستشان خواهد رسید .