بهترین مارک بالش طبی مدل پی ال ۷۵

بالش طبی پزشکی نرم خواب خستگی تهران

کد محصول x308

تومان 146.000

راهنما 09339100544

قیمت 146.000

امسیگ یکی از بهترین مارکهای بالش طبی موجود در بازار است که با قیمتی بسیار به صرفه شما میتوانید آن را تهیه نمایید . از مدل های فوق حرفه ای بالشهای طبی میتوان به همین مدلی که در این مطلب میخواهیم به شما معرفی کنیم ، می باشد . قابل ذکر است که این محصول دارای ۲ سال گارانتی طلایی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است .

بالش طبی نوعی محصول مهندسی شده است مخصوصا در بالش های طبی امسیگ که به نحوی طراحی شده در زمان خواب شما بدنتان را به گونه ای مناسب نسبت به سطح قرار می دهد و نگاه می دارد . نتیجه حاصل از استفاده این محصول خواب بسیار راحت و دلپذیر شماست چرا که شرایط قرار گیری استخوان ها و به خصوص ستون فقرات را به درستی تنظیم می نماید .

زمان هایی که سر و گردن ما دچار گرفتگی می شود به این معنی است که در زمان خواب از بالش خوبی استفاده نکرده ایم و ماهیچه ها ، عضلات و همچنین ستون فقرات ما در حالاتی تخت فشار بوده اند . این بالش از فوم تمپرچر و ویسکوالاستیک تهیه شده است که مورد تایید کلینیک های برتر دنیا که در زمینه تجهیزات پزشکی آزمایشات زیادی انجام می دهند رسیده است . حتی سازمان ناسا نیز این بالش های طبی را تایید کرده است .

 

این محصول ابعاد یکتا دارد . ابعاد تمامی بالش های طبی امسیگ ۳۰ در ۵۰ سانتی متر است که ارتفاع آن در سایز متوسط ۱۰ سانتی متر و در سایز بزرگ ۱۲ سانتی متر می باشد . کاور و روکش این بالش ها بسیار زیبا می باشد و شما برای شستشو به راحتی میتوانید آن را از بالش جدا نمایید . رنگ آن نیز نوک مدادی کم رنگ می باشد .

به این نوع بالش ها بالش مواج هم گفته می شود به این دلیل که انحنای موج شکلی را برای آن طراحی کرده اند که خاصیت حفظ شکل اولیه در آن اعمال شده . به این معنی که شما در هر حالتی که قرار بگیرید نسبت به سطح تغییر شکل بالش را متوجه خواهید شد اما پس از چند دقیقه که از روی بالش کنار بروید خود به خود به حالت اولیه خود تغییر شکل خواهد داد .

 

این محصول را در سه حالت گوناگون میتوانید استفاده نمایید :

  • از سمت شکم بخوابید و بالشت را زیر سر خود قرار دهید
  • زیر کمر خود قرار دهید و به صورت طاق باز دراز بکشید
  • به هر دوپهلو میتوانید روی آن بخوابید
 

این محصول دارای ۴ سایز مختلف نیز می باشد :

  1. متوسط یا مدیوم که نرم است (کدA)

  2. متوسط یا مدیوم که صفت است (کدB)

  3. بزرگ یا لارج که نرم است (کدC)

  4. بزرگ یا لارج که صفت است (کدD)

نرم یا صفت بودن بالش را میتوان به سلیقه شما واگذار کرد . مثلا خود من به بالش نرم بیشتر علاقه دارم اما سایز آن را باید با کمی دقت نسبت به شرایطتان انتخاب نمائید . مثلا اگر به پهلو در اکثر مواقع مایلید که بخوابید باید اندازه استخوان سر شانه تا گردنتان را بگیرید . معمولا افرادی که بلند قد هستند و یا چاق نیز می باشند بهتر است از سایز بزرگ استفاده کنند . اگر بیشتر مواقع به سمت شکم خود میخوابید بهتر است از سایز متوسط استفاده کنید و اگر به کمر میخوابید نسبت به ارتفاع گودی کمر خود تا تشکتان میتوانید متوسط یا بزرگ بودن بالش را انتخاب کنید

 

امیدواریم همه ما ایرانیان با پیشگیری های کم هزینه بتوانیم از هزینه های بالای درمان و مشکلات آینده جلوگیری کنیم و از حالا به فکر باشیم و قدر داشته های خود را بدانیم ،‌ برای مثال در میان غذا بهتر است آب ننوشیم و اگر بیماری خاصی داریم مثلا دیابت خوب است از شیرینی دیابتی استفاده نماییم . سلامتی حفاظت و شکرگزاری می خواهد ، لطفا به آن توجه کنیم . برای سفارش این محصول شما میتوانید به سادگی با شماره تلفن های مندرج در این سایت تماس بگیرید و درخواست خود را بفرمایید . همکاران ما در واحد تحویل و دلیوری درکمترین زمان ممکن محصول را به دست شما میرسانند .