بالش بارداری یا بالشت بدن طبی smart مدل نی نی سان

بالش طبی باشت بارداری بدن گردن ستون فقرات

کد محصول x1838

تومان 320.000

راهنما 09339100544

قیمت 320.000

این محصول که برای مادران باردار بسیار مناسب است و همچنین به بالشت بدن نیز معروف است ، دارای دو سال گارانتی معتبر می باشد و دارای 4 رنگ مختلف کرم ، آبی ، صورتی و سبز است و این محصول به سایز بزرگ تولید شده و هر فرد از آقا تا خانم که از آن استفاده کند را به فرم صحیح در خواب حفظ می کند و خوابی لطیف و آرام را رقم می زند . این بالش از گردن ، سر ، ستون فقرات ، پهلو ، کمر و زانو به صورت مهندسی شده و طبی محافظت می نماید .

 

بالشت بدن در حالتی اورگونومیک و هوشمند طراحی می شود که از رنج های گردنی جلوگیری کند . این رنجیدگی ها به خاطر بد خوابیدن ، نداشتن بالش پزشکی و غیره به گونه ای است که نمی توان به راحتی از دستشان خلاص شد . پس بهتر است بدانیم که این محصول چه ویژگی هایی دارد تا در انتخابمان قدرت تصمیم گیری بیشتری داشته باشیم پس این متن را تا انتها مطالعه نمایید .

ما قدر انرژی شما را می دانیم و برای همین تیم دلیوری قوی و ارزان قیمت در سراسر ایران راه اندازی کردیم تا شما برای آمدن به بازار و سطح شهر انرژی مصرف نکنید و فقط با یک تماس این مهم را در دست داشته باشید . به قدری بالش طبی مهم است که نباید بیشتر از حتی یک شب بدون آن سر کرد ، از همین رو کافیست به جای صرف انرژی و مطالعه کامل این پست با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند گردید .

 

قابلیت های بالش بارداری طبی smart مدل نی نی سان در 4 رنگ مختلف

  • مموری فم از جنس های درجه یک
  • مناسب برای بانوان باردار جهت حفظ حالت صحیح بدن در خواب
  • محافظ کمر ، ستون فقرات ، گردن ، شانه و زانو در خواب
  • انعطاف در همسان سازی فرم بالش با بدن
  • طراحی اورگونومیک
  • دارای روکش قابل تعویض از جنس کتان لطیف
  • روکش بالش امکان شستشوی دارد
  • دارای دو سال گارانتی معتبر
 

برای خرید حضوری در بازار باید چند نکته را در نظر داشته باشیم تا دچار مشکل نشویم ، یکی از آنها اصالت کالاست که ممکن است جنس قدیمی و پوسیده باشد و یا حتی دارای ایرادات نهفته ای باشد ، اصلا ممکن است طبی نباشد و با قیمت های بالایی به فروش برسانند . اصیل بودن کالا توسط سابقه کار و وجود فروشنده در این صنف پر مصرف است که با تحقیق می توان از آن مطلع شد .

منظور از هوشمند بودن این بالشت طبی به اینگونه است که زمانی که شما سر خود را روی آن قرار می دهید نسبت به حالت بدنتان تغییر فرم می دهد ولی ناحیه های مهم مقداری محکم تر از بقیه قسمت ها هستند . بعد از خواب چند ساعته که بالش را رها می کنید ، کافیست چند دقیقه بگذرد و می بینید که حالت بالش از حالت خواب شما خارج شده و به حالت اولیه خود باز می گردد ، این فرایند طی سالها نیز ادامه خواهد داشت و بالش فرم خود را از دست نمی دهد .

بالشت بدن طبی بالش خوشخواب راحت

اهمیت نحوه بسته بندی و ارسال محصول به قدری بالاست که ما زمان هایی که با پست تیپیکس ارسال می نماییم ، آن را بیمه می کنیم تا از خطرات احتمالی مصون باشد . در تهران توسط ارزان ترین و با کیفیت ترین پیک ها در حدود 2 ساعت کاری محصول تحویلتان می گردد . در شهرستان نیز کمتر از 3 روز محصول به دستتان خواهد رسید . برای سفارش کافیست با ما تماس بگیرید .