بالشت بارداری Die Ruhe خواب راحت برای مادران

بالشت بارداری خواب راحت برای مادران

کد محصول x2602

تومان 270.000

راهنما 09339100544

قیمت 270.000

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ،محصولات بسیاری به وجود آمده اند که در خیلی از کار ها به ما کمک میکنند. یا حتی باعث آرامش و راحتی ما میشوند. مهمترین بخش شبانه روز برای آرامش و از بین بردن خستگی ،شب و به هنگام خواب است. حتما شنیده اید که بدن انسان در خواب بیشتر سوخت و ساز میکند و تمام اعضای بدن در حال انجام کار هستند.

پس در مدت زمان خواب ،بدن باید به راحت ترین حالت ممکن قرار پیرد. دوران بارداری از زیباترین و مقدس ترین دوران های یک خانم است و شاید از لذت بخش ترین زمان های زندگی مادران باردار عزیز است. خیلی از بانوان به خاطر تغیرات فیزیولوژیکی در این دوران ،مشکلاتی پیدا میکنند که از مهمترین این مشکلات نداشتن خواب راحت است.خیلی از مادران عزیز در این دوران خواب راحتی ندارند.

از جمله این مشکلات ،کمردرد ها ،بی خوابی های طولانی مدت،تغیر در فرم بدن و همچنین مشکلاتی از این قبیل در دوران بعد از بارداری است که لذت یک خواب راحت و بارداری لذت بخش را از مادران باردار عزیز میگیرد. با ما همراه باشید تا در این مطلب بالشتی مخصوص برای این دوران به شما معرفی کنیم. امروزه شرکت های مختلفی اقدام به تولید انواع بالشت بارداری نموده اند. امروز یکی از با کیفیت ترین ها را به شما معرفی میکنیم.

شرکت Die Ruhe آلمان سابقه بسیار بالایی در تولید محصولات جنس مموری فوم و پنبه دارد. یکی از محصولات این شرکت بالشت بارداری میباشد که به خیلی از بانوان عزیز کمک کرده که خواب راحتی در دوران بارداری داشته باشند . این نوع بالشت ها درد های بارداری را بسیار کمتر میکند و خواب بسیار راحت تری برای بانوان به ارمغان آورده است.

همچنین مادران باردار عزیز از این بالشت میتوانند به عنوان بالشت شیردهی در دوران بعد از زایمان استفاده کنند. علاوه بر این میتوان از این نوع بالشت ها میتوان برای آموزش نشستن به فرزندان دلبندتان استفاده کنید. به این صورت که با قرار دادن این بالشت به دور کودک از افتادن و صدمه دیدن نوزاد جلوگیری میشود و مادران میتوانند با خیال راحت به فرزندان خود اجازه جست و جو و ماجراجویی دهند.

این بالشت ها در ۳ نوع C شکل، Uشکل و Lشکل موجود است. تمامی این بالشت ها دارای رویه ای قابل شست و شو هستند و همچنین این رویه ها کاملا ضد حساسیت هستند . به این خاطر که الیاف این رویه ها ارگانیک و کاملا طبیعی است تا هیچ حساسیت و مشکلی برای مادر و نوزاد ایجاد نشود. برای اطلاعات یشتر یا سفارش به کارشناسان متخصص ما تماس بگیرید.