بالا برنده و ارتفاع دهنده توالت فرنگی مدل آپتینگ

بالا برنده ارتفاع توالت فرنگی بهداشتی تهران

کد محصول x803

تومان 235.000

راهنما 09339100544

قیمت 235.000

محصول ارتفاع دهنده توالتهای فرنگی با ارتفاع ۱۰ سانتی همچنین پلاستیک سخت دارای تاییدیه از وزارت بهداشت و تولید داخل با قیمتی ارزان و به صرفه که می توانید در هر نوع تو سایز والت فرنگی چه ثابت و چه مدل های متحرک مانند الیزابت نصبش کنید و این محصول دارای درب نیز می باشد که با سایر نمونه های موجود در بازار متمایزش می نماید .

یکی از ابزارالات کاربردی علم پزشکی در زیرشاخه ارتوپدی که به کمک سالمندان و افرادی که مشکلات زانو و کمر دارند آمده است ، این محصول یعنی بالا برنده و ارتقاع دهنده توالت مدل آپتینگ است . ما در این مطلب تلاش می کنیم تا به بهترین شکل ممکن و شفاف ترین و خلاصه ترین روش این محصول را به شما معرفی کنیم و در صورت نیازتان برایتان ارسال کنیم .

ارسال محصول در سراسر ایران انجام می پذیرد و از سرعت ارسال محصولات توسط ما شگفت زده خواهید شد . این محصول با کیفیت ایرانی علاوه بر امکانات جالبی که ایجاد کرده است از پلاستیک سخت است تا از بروز شکستگی در اثر فشار وزن زیاد جلوگیری نماید .

 

ویژگی های بالا برنده و ارتقاع دهنده توالت سیستم فرنگی مدل آپتینگ

  • ارتفاع سطح نشیمن گاه توالتهای فرنگی را تا ده سانتی متر افزایش می دهد .
  • دستگیره های متحرک و قابل تنظیم برای ثابت شدن در روی هر توالت فرنگی با هر سایزی .
  • حتی در توالت فرنگی های متجرک و صندلی شکل نیز می توانید استفاده نمائید .
  • دارای امکان شستشوی آسان
  • وزن کم در جهت انتقال از شهری به شهر دیگر .
  • دارای پوشش و محفظه درب به همراه لولا جهت بهداشت بالاتر
  • این محصول برای اشخاصی که نمی توانند زانوی خود را خم کنند بسیار کاربردیست .
 

تحمل وزن صد و بیست کیلوگرمی این زیر نشیمنی توالت فرنگی باعث شده تا اکثریت مردم از ان استقبال کنند و حتی مدل های دیگر آن با ارتفاع کمتر یا بیشتر نیز موجود است اما ارتفاع استاندارد برای خم نشدن زانوها و فشار نیامدن به ستون فقرات همین ده سانتیمتر می باشد که با نصب ساده آن بر روی هر نوع توالت فرنگی می توانید از آن استفاده کنید ، برای استفاده از محصولاتی مانند بخور ارزان ،‌صندلی توالت تاشو ، و حتی حرکات نرمشی مناسب سالمندان عزیز میتوانید در قسمت بالای سایت بسادگی جستجو را بزنید .

لطفا برای سفارش این محصول با شماره تلفن بالای سایت تماس گرفته و از کارشناسان ما بخواهید تا مشاوره های دیگر را به شما بدهند . حتی با درخواست شما می توان محصولات با سیایز و وزن بزرگ مانند تخت بیمار را به انواع شهر ها و شهرستان های ایران ارسال نمود و این فرایند در کمترین زمان ممکن و با قیمتی رقابتی نسبت به بازار انجام خواهد گرفت .