اول ماه با تور باغگردی تهران شروع کنید مخصوصا سالمندان عزیز

باغگردی تور سالمندان اول ماه اینترنتی

کد محصول x2325

تومان 150.000

تومان 150.000

راهنما 09100049363

تور ویژه سالمندان عزیز باغ گردی در باغ های نگارستان و باغ ایرانی در تاریخ 1 آبان 97 با قیمت مناسب به مدت یک روز ، دارای برنامه های متنوع شامل سرگرمی و دورهمی ، لیدر پرشور و مهربان ، حظور پرستار حرفه ای ، اتوبوس راحت برای سالمندان ، بیمه مسافرتی سالمندی ، نوشیدن چای ، صبحانه در کافه طهرون ، نهار کبابی ، .

تاریخ حرکت از 1 آبان 97

بمدت یک روز

خدمات تور :

 باغ گردی   Bagh Gardi

  ♦  تهران ، ایران  tehran - Iran

ƒ r ē ē  گردش در باغ های بکر و پر خاطره تهران باغ ایرانی و باغ نگارستان ، نشستن دور همی در باغ ، گشت و گذار در باغ ، برنامه های سرگم کننده ، استفاده از  زیلو و افرادی که رو زمین نمی توانند بشینند " صندلی های سبک همراه " با خود بیاورند ، نوشیدن چای ..

شرکت اتوبوس رانی گشت سیر .

 نرخ سفر :

هر نفر  180/000 تومان 150/000 تومان

: سایر توضیحات

 اتوبوس VIP  راحت

∞ لیدر همراه

 حضور پرستار حرفه ای و متخصص

 لباس گرم همراه داشته باشید

  بیمه مسافرتی سالمندی

  دارای صبحانه ، نهار و میان وعده سالم

 

 درمورد باغ گردی بیشتر بدانید :

 

باغ های تهران از زیبا ترین تاریخ های اصیل ایران هستند که از طراحی و طبیعت زیبای آن نمی توان گذشت . قدیمی ها در باغ ها خاطرات خوبی داشتند و وقتی به باغ می روند حس و حالشان دگرگون می شود به همین دلیل سه تا از برترین باغ های تهران انتخاب کردیم تا لحظات خوشی را در کنار همسالان خود با امکانات کامل و بدون هیچ دغدغه ای داشته باشید و دورهم با هم صحبتی های خود گل بگید و گل بشنوید .

در این تور لیدر حرفه ای و پرستار وجود دارد که مراقبتان هستند و شور و نشاط را به شما بر می گردانند . میل کردن یک صبحانه سالم و تازه در طبیعت زیبای باغ ، به همراه بوی تازه طبیعت و صدای پرندگان و انرژی خوب همسالان بسیار لذت بخش است . شما برای کسب اطلاعات کامل در مورد تور و رزرو آن برای سالمند عزیزتان میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

باغ ایرانی ، و باغ نگارستان دارای درختان سر سبز ، گل های زیبا ، حوزچه ، فواره ، عمارت یا کوشک در وسط باغ ، خوردن صبحانه در کافه طهرون ، نور پردازی فوق العاده ، که هنر هنرمندان اصیل ایرانی را می توان در آن ها دید و لذت برد . آن ها از تاریخچه و معماری خاص و غیر قابل وصفی بهره مند هستند  .

تیم برگزاری تور سالمندان با دارا بودن سالها تجربه در این زمینه آماده برگزاری انواع تور سالمندان از تعداد 7 نفر الی 20 نفر می باشد . حتی برخی دوست دارند دو الی سه نفره به سفر بروند که ما نیز میتوانیم هماهنگی های لازم برای داشتن یک سفر عالی مخصوص سالمندان را برایتان مهیا کنیم . بسیاری از فرزندان سالمندان با ما در ارتباط بوده و بصورت هفتگی و ماهیانه اولیا خود را به سفر میفرستند . لطفا با ما تماس بگیرید .