اکسیژن ساز یوول ارزان قیمت و حجم طولانی و زیاد

دستگاه اکسیژن بیمار تنفسی شارژ تهران

راهنما 09339100544

تولید اکسیژن ساز یوول یکی از علوم مهندسی پزشکی در دانشگاه شریف است. این دستگاه بیمار را مجبور به خوابیدن با فناوری آرام خود می کند. این خودرو دارای یک مخزن ۵ لیتری و چرخ های ۳۶۰ درجه است که کار با آن آسان است و وزن سبک می تواند بدون تغییر فیلتر حدود ۱۵ کیلوگرم وزن داشته باشد. مزیت دیگر مصرف بسیار کمی مصرف انرژی است.

در این مقاله یکی از ماشینهای ساخته شده توسط مهندسین کشورمان و بهترین دانشجویان دانشگاه فنی شریف را ارائه می دهیم. این دستگاه بسته به جنس بسیار مقرون به صرفه است. برعکس ، ژنراتورهای اکسیژن وزن و انرژی زیادی مصرف می کنند.

ویژگی های اکسیژن ساز یوول خانگی:

حرکت مخزن ۵ لیتری و واحد پشتیبانی ۲ سطحی را تسهیل می کند
وزن سبک حدود ۵ کیلوگرم
فیلترها نیازی به تعویض یا تعویض ندارند
مصرف برق بسیار کم است و دقیقاً ۴ وات را تحویل می دهد
میزان خروجی صدا از این دستگاه کمتر از ۴ dB است و بیماران را مجبور به خواب رفتن می کند.

این محصول ۲cm x 5cm و ۱cm x 2cm را اندازه گیری می کند که برای فضای کمتری در خانه یا محل کار شما نسبتاً کم است هر ژنراتور اکسیژن موجود در بازار میزان اکسیژن در لیتر در دقیقه دارد. این دستگاه پنج لیتر قیمت دارد.

ال سی دی اکسیژن پلاس اکسیژن پلاس از ایران خلوص تولید اکسیژن در آن زمان را نشان می دهد. این دستگاه با نمونه های خارجی رقابت می کند ، زیرا می تواند ۲ تا ۳ درصد اکسیژن ساز یوول خالص تولید کند و این خلوص بسیار خوب است. این شامل یک حسگر اکسیژن است. دستگاه همچنین در مورد خلوص اکسیژن هشداری دارد.

این دستگاه برای بیمارانی که علاقمند به استفاده از محصولات مورد علاقه کشور ما هستند یا به این دستگاه احتیاج دارند ، استفاده می شود. اکسیژن پلاس توسط تیمی نخبه از مهندسین و مهندسین جوان دانشگاه فنی شریف ایران و با ضمانت حداکثر ۴ سال و عمر ۲ سال پس از فروش تولید می شود.

برای سفارش این محصول و سایر محصولات تنفسی مانند نبولایزرها ، دستگاه های تصفیه هوا ، دستگاه های تصفیه آب و انواع دستگاه های ضد التهاب می توانید با این شماره تلفن تماس گرفته و از مشاوران ما بخواهید که کمک کنند. اداره وب سایت IAB بسیار مشتاق و مهربان است. ما این محصول را در اسرع وقت به کلیه ایران تحویل خواهیم داد.

desc_Send تولید اکسیژن ایران دارای یک سال ضمانت ، ۵ سال پس از فروش به علاوه فروش اکسیژن ، بدون صدا ، فیلتر تغییر نمی کند ، قدرت کم ، ۳۶۰ درجه نور ، هشدار خلوص اکسیژن و … اقتصادی مقرون به صرفه