دستگاه اکسیژن ساز ایرانی خارجی راهنمای انتخاب

دستگاه اکسیژن بیمار تنفسی شارژ تهران

راهنما 09339100544

بیماران عزیز در منزل نیاز به مراقبت های ویژه دارد . علاوه بر امکانات تنفسی مانند دستگاه تصفیه هوا ، تصفیه آب ، انواع سیستم بخور بسیاری از بیماران تنفسی به سیستم های اکسیژن ساز نیاز هستند که توسط ماسک مورد استفاده قرار میگیرد . سیستم اکسیژن ساز یکی از آن دسته محصولات علم تکنولوژی روز است که مورد نیاز ضروری بسیاری از بیماران می باشد ، ضمنا شما بسادگی میتوانید با استفاده از قسمت جستجو در بالای سایت به آنچه میخواهید دست یابید مانند سوزن تست ، لوازم دیابت ، کمربند طبی و ..

 

نکاتی که قبل از خرید دستگاه اکسیژن ساز بسیار دارای اهمیت هستند :

ما به شما کمک می کنیم تا بهترین دستگاههای اکسیژن ساز مورد نظرتان را انتخاب کنید . بعضی از دوستان به دنبال دستگاههای با کیفیت و مقرون به صرفه هستند که به گزینه های داخلی و ایرانی توصیه می شوند و بعضی دیگر فارغ از اهمیت به قیمت دستگاه بهترین تکنولوژی روز دنیا را می خواهند . البته دستگاههای چینی درجه یک هم موجود در بازار می باشد که با دستگاههای تقلبی آنقدری تفاوت ظاهری ندارند . نسبت به همین موضوع پیشنهاد ما این است که حتما از منبع معتبر این محصول را تهیه کنید و از اصالت کارت گارانتی آن اطمینان یابید .

در انتخاب یک سیستم فشار سنج باید چند نکته را در نظر بگیرید . اولین نکته بودجه ای که برای خرید این تجهیزات دارید چه مقدار است . هم نمونه های ارزان این تجهزات وجود دارد و هم نمونه های گران قیمت آن که هر کدام مزیت های خود را دارا هستند . مثلا سیستم های اکسیژن ارزان قیمت سریع تر از تجهیزات های اکسیژن گران قیمت نیاز به شارژ گاز مخصوص پیدا می کنند .

 

انواع دستگاه اکسیژن ساز از لحاظ  کشور تولید کننده :

  • ایرانی
  • آمریکایی
  • آلمانی
  • چینی
 

دستگاههای گران قیمت ممکن است تا ۱۰ سال نیاز به شارژ گاز مخصوص این سیستم نداشته باشند ولی سیستم هایی که با حدود ۲ میلیون تومان و یا کمتر خریداری میشوند حدود هر ۲ - ۳ سال نیاز به شارژ مجدد گاز دارد . آرامش بیمار در هنگام استفاده از این سیستم به میزان صحیح خلوص اکسیژن می باشد و دستگاهی که با کمترین صدا این تولید را انجام می دهد بسیار ارزنده است .

تولید اکسیژن توسط سیسم های اکسیژن ساز یک فرایند نسبتا ساده ای دارد . پمپ اختصاصی این تجهیزات از هوای محیط اطراف را به داخل می مکد و با عبور از فیلتر پودر زئولیت باعث حذف ۸۰ درصدی مواد به غیر از اکسیژن می شود و آن را به مناطق و فیلتر های دیگر دستگاه ارسال می کند و در نتیجه بیمار میتواند از اکسیژن تولید شده استفاده کند . میزان خلوص اکسیژن در واقع به مقدار زمانی که در هر دقیقه تجهیزات میتواند تولید اکسیژن کند گفته می شود .

 

امیدواریم بهترین تجهیزات مورد نیاز خود را با قیمت دلخواه و گارانتی بتوانید به زودی تهیه کنید . برای دوستانی که از لحاظ قیمت و هزینه محدودیتی ندارند سیستم های اروپایی و آمریکایی را پیشنهاد می کنیم به دلیل قدمت این مناطق در تولید این نوع دستگاه ها و آشنایی بسیار بالا در تکنولوژی تولید این دستگاه ارزشمند ، همچنین در صورت نیاز میتوانید از مشاوران سایت آی طب نیز در این زمینه به رایگان مشاوره دریافت کنید .

کارشناسان آی طب توسط شماره تماس مندرج در این صفحه منتظر شما هستند .براي اكنون مطلبي يافت نشد