اهمیت دانستن دلیل وجود بیماری فشارخون

راهنما 09339100544

 

بسیاری از پزشکان معتقدند که اصلا نباید به دنبال دلیل بیماری فشارخون خود باشید و این امر را به آنها بسپارید و فقط به درمان فشارخون تمرکز کنید . تردیدی نیست که بیش از هزاران هزار نفر از مردم امروز در حال راه رفتن در خیابان های سراسر دنیا هستند و فشارخون خطرناکی دارند . همانند مجری موفق تلویزیونی ما آقای رشیدپور که در برنامه زنده در هنگام صحبت کردن به یکباره از حال رفت .

 البته ایشان فشار خون پایین داشتند اما فشارخون بالا موجب اتفاقاتی می شود که جبران ناپذیر نباشد دیگر حداقل وقت گیر و آزار دهنده هستند . پس دقت کنیم به سری مطالب دنیای فشارخون که ما میخواهیم شما را با این دنیای پهناور آشنا تر سازیم تا بتوانید تمامی فعالیت های مختصر و مفید را متوجه شود . ما در این مطلب به شما می گوییم چه چیز هایی بد است و چه چیز هایی خوب است ، ضمنا برای استفاده از تجهیزاتی مانند کمربند و آتل فشار کمر ، توالت فرنگی و از این دست میتوانید بسادگی با تلفن سایت تماس بگیرید  .

 

مشکلات پزشکی به وجود آمده توسط فشار خون بالا :

  • انوع سکته مغزی و قلبی
  • بیماری به نام کرونری که به سرخرگ مربوط می شود
  • بیماری های گوناگون کلیوی
 

دلایل ایجاد بیماری فشارخون چیست ؟

عوامل مختلفی نیز برای ایجاد این بیماری ها برایتان ممکن است پیش بیاید که بهتر است زیاد به آن تمرکز نکنید ولی ما برایتان چند موردی را نام می بریم تا متوجه دلایل ایجاد آن بشوید و اگر بهتر است پرهیزی انجام دهیم از حالا این کار را انجام دهیم و نگذاریم پس از دقیقه 90 که کار از کار گذشته است . برخی عوامل در ذیل همین پاراگراف به صورت تیتر وار برایتان ارائه می گردد .

  • مصرف الکل
  • مصرف نمک به اندازه زیاد
  • مصرف سدیم پیشرفته
  • داشتن استرس
 

مشکل از جایی آغاز می شود که بسیاری افراد خودشان آگاه به وجود فشارخون بالا در خود نیستند و باید به این مشکل بیشتر دقت کنند تا بتوانند در مورد این موارد تصمیماتی بگیرند . شما با مبلغ ناچیزی حدود 100 هزار تومان تا 300 هزار تومان می توانید یک دستگاه فشارسنج دیجیتال هوشمند بخرید که این مشکل را برایتان حل کند و همیشه از میزان فشار خون خود مطلع باشید .

رژیم غذایی بسیار در این کنترل به ما کمک می کند تا دو روز آینده مطلبی را از سایت های معتبر جهانی برایتان ترجمه می کنم و می دهم برایتان تایپ کنند و روی سایت قرار دهند . تیم 7 نفره ما اینجا به تولید محتوای اختصاصی می پردازد و همچنین تیم 5 نفره ای داریم که از بزرگان بازار ایران هستند و خود توزیع کننده و واردکننده محصولات پزشکی هستند و با عقبه ای 50 ساله در کنارتان هستیم .