دستگاه طبی افزایش دهنده جنسی آقایان ، درمان اورولوژی کوتاهی آلت

افزایش طول آلت مردان جنسی آقایان درمان

کد محصول x1607

تومان 85.000

راهنما 09100049363

قیمت 85.000

 

دستگاه اکستندر یا کشنده آلت مرد که منجر به افزایش طول آلت تناسلی آقایان می شود ، دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان به شماره گواهی  7/59295/ک و مجوز تولید توسط شرکت روناس طب در این وب سایت به فروش می رسد . این محصول تا 4 سانتی متر طول آلت مرد را افزایش می دهد که همچین میزانی با هیچگونه عارضه در علم پزشکی میسر نیست . همچنین فرم کج آلت را درست می نماید و برای درمان بیماری پیرونی به کار می رود . سالانه میلوین ها نفر سلامتی خود را با داروهای مخرب به خطر می اندازند که این امر محقق شود و ما با تولید محصولی کاملا ایرانی این معضل را حل کردیم . کافیست هفته ای دو مرتبه تا سه ماه استفاده شود و تفاوت آن را احساس کنید .

 

این محصول تولید یکی از برترین شرکت های ایرانی به نام روناس طب که برای اولین بار در زمینه لوازم توانبخشی جنسی آقایان و بانوان فعالیت می نماید ، می باشد . شما به سادگی می توانید این محصول را با تماس تلفن سفارش دهید . لازم به ذکر است بسیاری از پزشکان مطرح و متخصص در زمینه اورولوژی و فیزیوتراپی استفاده از این محصول را تایید نموده و همچنین مجوز های لازم از وزارت صنعت معدن و تجارت را دریافت نموده است .

نام دیگر این کالا دستگاه کشنده عضو تناسلی مرد می باشد که با مدل های وکیوم کاملا متفاوت است . درواقع محصول وکیوم نیز در این وب سایت به فروش می رسد اما از نظر عملکرد با این محصول بسیار متفاوت است . دستگاه وکیوم در بهترین حالت یک الی دو سانت میتواند طول آلت را افزایش و عملا تفاوت آنچنانی در ظاهر آلت رخ نمیدهد . فقط می تواند نعوظ را زیاد کند و مدت زمان رابطه را تا 30 دقیقه افزایش دهد .

 

خصوصیات دستگاه افزایش جنسی آقایان ، درمان اورولوژِی کوتاهی افزایش طول آلت

  • افزایش طول آلت مرد تا 4 سانتی متر
  • مورد تایید رسمی وزارت درمان و بهداشت با گواهی شماره 7/59295/ک
  • تایید شده رسمی پزشکان اورولوژ مطرح کشور
  • طول درمان هفته ای دو مرتبه استفاده تا سه ماه
  • اصلاح فرم های کج آلت تناسلی آقایان
  • درمان بیماری پیرونی Peyroni به صورت قطعی
  • دارای دو مدل دستی و اتوماتیک

بسیاری از آقایان برای مشکل کوتاهی آلت در هنگام نعوظ به دلایل مختلف نمیتوانند آن میزان رضایت همسر خود را براورده نمایند ، به همین جهت بهتر است سایز آلت خود را به طور چشم گیری افزایش داده تا از اعتماد به نفس بالاتر و رابطه عمیق ترین بهره مند شوند . میلیون ها مرد در سراسر دنیا اقدام به هزینه های میلیاردی برای جراحی و یا طول درمان های دارویی و غیره می نمایند اما این اختراع که در ایران هم به تولید می رسد می تواند با کمترین هزینه و با افزایش قدرت عضلات تناسلی مرد طول آن را نیز افزایش دهد .

همچنین برای افزایش قطر نیز از این محصول استفاده می شود اما وکیوم های مردانه برای بالا بردن زخامت آلت بیشترین کارایی را دارند . لازم به توضیح است که این محصول تا 4 سانت افزایش طول آلت را شامل می شود که برای داشتن تفاوت چشم گیر در رابطه زناشویی بسیار مفید است . این وسیله برای درمان انحرافات آلت مرد نیز بسیار مفید است و در رده خود برای بیماران پیرونی peyroni نیز موثر بوده است ، برای اطلاعاتی مانند نکات فنی در مورد تجهیزات پزشکی و یا توصیه های مرتبط میتوانید در منوی سایت جستجو نمایید .

 

این محصول در دو مدل ساده و اتوماتیک با اختلاق قیمت ناچیز ارائه می گردد که می توانید با تماس به شماره تلفن بالای همین صفحه درخواست ارسال محصول را بدهید . نکته مهم این است که شما پس از سفارش می توانید به کارشناسان آی طب توضیح دهید که آن را در بسته بندی ناشناس برایتان ارسال نمایند و نام کالا را رویآن ننویسند تا همسایگان یا اعضای خانواده متوجه هویت محصول نگردند .