افزایش ارتفاع توالت فرنگی مدل رویه بالشتی

ارتفاع توالت فرنگی افزایش رویه چرمی

کد محصول x811

تومان 130.000

راهنما 09339100544

قیمت 130.000

 

وسیله ای ارزان و مقرون به صرفه با قابلیت حمل آسان به دلیل کم بودن وزن آن برای سالمند و یا افرادی که نمی توانند مفصل زانوهای خود را تکان دهند و باید همیشه پاهایشان کاملا صاف باشد کاربردیست . جدا از اینکه به طور کل دستشویی کردن با توالت چه ثابت و چه متحرک آن هم با رویه بالشتی بسیار آسان و راحت خواهد بود .

فشار هایی که دستشویی های ایرانی به کمر وارد می کنند باعث می شود به مرور زمان در صورت ناپرهیزی مشکلاتی را برای افرادی که کمرشان را عمل کردند و یا زانوی خود را عمل کرده اند به وجود آورند . پیشنهاد پزشکان متخصص استفاده از فرنگی و ملزومات جانبی آن است .

 

سایر ملزومات جانبی و طبی توالت مانند دستگیره محافظ سیستم فرنگی و یا چارچوب نگهدارنده توالت و انواع بالابر های ارتفاع دهنده توالت فرنگی می باشد که در همین سایت به معرفی آنها پرداختیم و شما با تماس تلفنی می توانید این محصولات را خریداری کرده و از آنها در هر جای ایران پهناورمان استفاده نمایید .

 

ویژگی های افزایش ارتفاع توالت فرنگی مدل رویه بالشتی

  • جنس فوم محکم و لطیف
  • با روکش مخصوص چرمی
  • اندازه ضخامت و افزایش ده سانتی متر
  • وزن سبک و قابل حمل آسان
 

بعضی سرویسهای فرنگی ها به دلیل محکم بودن سطحشان و صفت بودنشان برای کسانی که لاغر هستند و یا مسن هستند ممکن است درد آور و سخت باشد . این محصول به دلیل جنس فومی آن  و حالت بالشتی بودنش نرم است و قطعا شما با استفاده از آن از دست شویی کردن لذت می برید .

 

این افزایش دهنده ارتفاع سرویس فرنگی مدل رویه بالشتی به شما امکان را می دهد که از آن برای توالت های سیار و متحرک ، چه مدل صندلی و چه مدل تاشو بتوانید استفاده کنید . فقط کافیست برای سفارش این محصول با ما تماس بگیرید . هر نوع ملزومات طبی و تجهیزات پزشکی مورد نیازتان را به کل ایران ارسال می کنیم .