اطلاع از جامعه سالمندان محله ها و شهر ها دوستان جدید

جامعه سالمندان محله شهرها دوستان جدید

راهنما 09100049363

 

 در محله ای آرام و خوش آب و هوا در تهران به نام ازگل پارک معروفی از قدیم وجود دارد که من از مجموعه ۳۰ نفری سالمندان و بازنشستگان آن خبر دارم . شما نیز اگر در آن محل و یا نزدیک آنجا هستید می توانید با لباس ورزشی هر روز صبح ساعت ۶ به آنجا بروید و با دوستان جدید هم سن و سال خود آشنا شوید .

جمعی که حتی بعضا جوان ها نیز در آن حضور پیدا می کنند چرا که دل تمامی افراد مسن آن جامعه بسیار جوان است و اگر شما هم چند ماه در آن جمع باشید دلتان جوان تر از قبل نیز خواهد شد . برخی از سالمندان محله ها بسیار جمع خندان چابک و دوست داشتنی هستند . ورزش روزانه آن هم صبح زود بسیار برای سلامتی مفید است .

 

چرا بیداری صبح زود برای سلامتی سالمندان خوب است ؟

دو روز دیگر در مورد ساعات بیداری و ساعات خواب سالمندان یک مطلب مفید می گذرام که شما می توانید از آن استفاده کنید و دلایل علمی آن را متوجه شوید . این مطلب را در حال مطالعه از چند کتاب و مقاله معتبر در این زمینه هستم . تا اینجا متوجه شدم بهترین تایم بیدار شدن ساعت اذان صبح است و بهتر است حداقل تا دو ساعت بعد از آن نیز بیدار باشید و از انرژی صبحگاهی کائنات بهره مند شوید .

به همین دلیل است که گروه ورزش منطقه ازگل تهران در سنین بالای ۴۰ سال و همچنین سنین سالمندی در این ساعت دور هم جمع می شوند تا با یک ساعت ورزش روز خود را با انرژی و سلامتی آغاز کنند . من بسیاری از افراد را دیده ام که به دلیل شغل ۳۰ ساله خود در نظام کشور عادت به بیدار شدن صبح زود دارند و این امر موجب جوان ماندن پوست و ماندگاری سلامتیشان گشته است .

 

چطور می توانم جامعه سالمندان محله و شهر خود را بیابم ؟

بهتر است اگر شما جزو خانواده نظامی کشور نبوده اید و عادت صبحگاهی و زود بیدار شدن را ندارید با پیوستن به این جمع این عادت را خیلی راحت در خود ایجاد کنید . در صورتی که در محله های دیگر هستید و یا شهر و روستای دیگری زندگی می کنید ، می توانید با ما ارتباط برقرار کرده و از دوستان هم سن و سال خود در محل خود با خبر بشوید .

حتی بسیاری از سالمندان محله و شهرها با ما تماس گرفته اند و درخواست اعزام پرستار حرفه ای برای مراقبت و نگهداری ویژه از آن ها را داشته اند و آنها هر روز صبح همراهشان هستند تا یک ورزش دلچسب را به سادگی تجربه کنند .  گذشته از ورزش سالمندان از سایر خدمات ما مثل انواع ملزومات پزشکی و تجهیزات طبی نیز می توانید بهره مند شوید . گستره فعالیت ما به لطف خدا ، کل ایران پهناورمان است .

دست به دست هم دهیم ، میهن خویش را کنیم آباد ..