اسکی فضایی خانگی مدل اکس ای ۳۱۰ اکسترا

اسکی فضایی خانگی مانیتور ضربان قلب کالری

کد محصول x381

تومان 2.690.000

راهنما 09339100544

قیمت 2.690.000

ورزش و تعرق بدن یکی از فرایند های دفع انواع سموم از بدنمان است که با شرایط گوناگون امکان پذیر است . خیلی از اشخاص به دلیل وقت آزادشان به ورزش های مختلف حرفه ای روی می آورند . قشر دیگری از مردم به صورت هفتگی به باشگاه های ورزشی می روند . بسیاری از مردم به دلیل عدم وجود زمان به هیچگونه ورزشی نمیپردازند چرا که فرصت رسیدن به باشکاه یا ورزشگاه در این ترافیک شهری و شلوغی کاری را ندارند ، پس میتوانید از اسکی خانگی استفاده کنید .

بسیاری از هموطنان ما نیز در شهر های کم امکانات زندگی می کنند و با وجود فرصت اما از تکنولوژی های روز دنیا نمی توانند استفاده کنند . ما پیشنهاد میکنیم تحت هر شرایطی به ورزش اهمیت دهید و بگذارید فرهنگ ورزش روزانه در زندگی ما جا بیافتد و این فرهنگ مقدس را برای فرزندانمان به خوبی به جای بگذاریم . لذت ورزش کردن از نظر هورمون های ترشح شده در بدن به گزارش انواع آزمایشات پزشکان برابر با لذت غذا خوردن و همچنین لذت رابطه ج. .ن.س.ی است ، پس بهتر است کمی سختی های شروع این عادت روزانه را به تن بخریم و از لذت آن بی نصیب نمانیم ، انواع لوازم طبی ورزشی مانند تردمیل و اسکی خانگی و از این قبیل میتوانند به شما یاری دهند .

 

امکانات دستگاه اسکی فضایی چیست ؟

در این مطلب به معرفی یکی از دستگاه های مرتبط با تجهزات پزشکی ورزشی پر امکانات اسکی فضایی می پردازیم که توسط کمپانی تایوانی به نام الپتیکال اکسترا تولید شده است . این برند یکی از معروف ترین و بهترین برند های بازار در زمینه ورزشی ، اسکی خانگی ، تردمیل و تجهیزات ورزشی می باشد . امکان تحمل وزن تا ۱۵۰ کیلوگرم را به شما می دهد و از تکنولوژی و عملکرد الکترومگنتی بهره مند است .

این دستگاه اسکی خانگی دارای امکانات خوبی مانند دسترسی آسان به تغییر دنده و تنظیم مقاومت بر روی دسته ها می باشد . این سطح مقاومت تا ۲۴ مرحله گوناگون به انتخاب شما تغییر می کند . همچنین فن خنک کننده از دیگر امکانات این دستگاه است که شما بتوانید تعادل دمای بدنتان را در هنگام ورزش حفظ نمایید .

برنامه های تمرینی این دستگاه شامل ۱۳ عدد می باشند که نسبت به نیاز ورزشی خود میتوانید انتخاب نمایید . همچنین پخش کننده موسیقی دستگاه با کیفیت بالا این امکان را میدهد تا بتوانید در هنگام ورزش موسیقی نیز گوش دهید . چرخ هایی برای حرکت دستگاه از نقطه ای به نقطه ی دیگر طراحی و تعبیه شده است که حمل دستگاه را برای شما بسیار ساده می کند .

 

نمایشگر شش و نیم اینچی دستگاه موارد زیر را نمایش می دهد :

  1. کیلومتر طی شده
  2. مقدار ضربان قلب شما
  3. مقدار دقیقه استفاده دستگاه
  4. ساعت و تاریخ
  5. برنامه و سطح مقاومت در حال اجرا
  6. تعداد کالری مصرفی توسط شما

ابعاد دستگاه شامل ۱۵۷ سانت طول و ۵۸ سانتی متر عرض و همچنین ۱۶۰ سانتی متر ارتفاع دارد . این دستگاه را در زمان تحویل با ۲ سال ضمانت و ۵ سال خدمات پس از فروش تحویل بگیرید . همچنین میتوانید شرایط فروش اقساطی این محصول را با تماس به شماره تلفن مندرج در این صفحه جویا بشوید و در خواست ارسال محصول در محل را به سادگی ثبت نمایید . تهرانی های عزیز کمتر از ۱۲ ساعت کاری و شهرستانی های محترم حدود ۴۸ ساعته این محصول را می توانند در محل خود استفاده کنند .