آموزش استفاده صحیح از توالت ایرانی با محصول زانونشین تصویری

محصول توالت ایرانی نیم فرنگی زانونشین حفاظت سلامتی

راهنما 09100049363

ما در سال حدود 60 ساعت تمام روی توالت ایرانی می نشینیم ، به دلیل راحتی تخلیه روده و پیشگیری از بیماری های عفونی کمتر از توالت فرنگی استفاده می کنیم اما زانوها و کمر خود را باید بیمه کنیم تا در این زمان طولانی آسیب های جدی پیدا نکند . صحیح نشستن روی توالت ایرانی ( زمینی ) به واسطه محصول زانونشین ( نیم فرنگی ) بسیار حائز اهمیت است تا هم به تخلیه کامل روده منجر شود و هم کمر و زانوی ما در امان باشد .

 

توالت ایرانی هم باعث می شود که به دلیل حالت چمباتمه زدن بسیار ساده مواد زائد به صورت کامل تخلیه گردد و باعث ایجاد عفونت و بیماری نگردد و همچنین طهارت و شستشو بسیار ساده و بدون دردسر است . اما تنها مشکل آن فشار به زانو و کمر است که با محصول زانونشین که در تصویر مشاهده می نمایید به راحتی حل می شود . این محصول که دارای خلاقیت بسیار بالاست را میتوانید با تماس تلفنی خریداری نمایید .

مهمترین نکته در استفاده از این محصول نحوه نشستن و برخیزیدن است که باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به زانو ها و کمر شما و خانواده محترمتان می شود . ابتدا در حالت عادی و طبیعی خود که همیشه روی توالت زمینی می نشینید ، چمباتمه بزنید و سپس به آرامی خود را به عقب متمایل کنید تا به این محصول یعنی نیم فرنگی تکیه دهید ، در این حالت دیگر فشار به زانو و کمر شما نمی آید و به سادگی می توانید به تخلیه روده بپردازید ، سایر لوازم مناسب حمام و توالت ، انواع کمک دستگیره سالمندی را از ما سوال نمایید .

برای بلند شدن نیز ابتدا کمی به جلو سوق پیدا کنید تا وزنتان به زانو ها بازگردد ، در این حالت دیگر به این محصول تکیه ندهید و سپس به آرامی بلند شوید . نکته مهم این است که اگر یکدفعه بلند شوید و ابتدا وزنتان را روی زانوها نیاندازید ، در لحظاتی بسیار فشار بدی به کمر و زانوهایتان می آید . برای نشستن نیز همینطور ، اگر یکدفعه بر روی این محصول همانند صندلی بنشینید ، احتمال آسیب رسیدن به کمر و زانوها تشدید می شود .

 

برای ارائه نظرات ، پیشنهادات و سوالات ، حتی تور باغگردی ویژه سالمندان عزیز کافیست با شماره تماس ما که در بالای همین صفحه نوشته شده تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید . امکان ارسال محصول درب منزل در سراسر ایران مهیا شده است . کارگران و مهندسین ایرانی با طراحی و تولید این محصول نجات بخش ، با افتخار خدمت رسان شما هستند .