ارتوپدی لوازم طبی عصا واکر توالت فرنگی پزشکی بند دست پا کمر

ارتوپدی لوازم پزشکی عصا واکر توالت فرنگی

راهنما 09339100544

 

تجهیزات پزشکی جزو ملزومات زندگی امروزی قرار گرفته است ، مخصوصا شاخه ارتوپدی که به علم استخوان پزشکی شناخته شده است . در این روز ها تعداد بسیار زیادی از مردم ایران درگیر انواع کمردرد ، زانو درد و یا درد مفاصل و استخوان های دیگر خود هستند . این علم در کنار سه علم دیگر پزشکی به تکامل می رسد و بسیاری از مشکلات و بیماری ها را می تواند حل کند .

علم ارتوپدی به همراه علم مغز و اعصاب و علم فیزیوتراپی در کنار علم مهندسی پزشکی مجموعه ای از فرایند های درمانی را برای انواع بیماری های استخوان و مفصل ایجاد کرده اند که مزیت های بسیاری را برای ما فراهم آورده است . در این مطلب به انواع دسته بندی تجهیزات پزشکی در شاخه ارتوپدی می پردازیم تا شما بیشتر با این دسته از محصولات آشنا بشوید .

 

دسته بندی محصولات ارتوپدی

  • انواع واکر
  • انواع ویلچر
  • انواع عصا
  • انواع توالت فرنگی
  • کیسه آب گرم و سرد
  • پوشاک ارتوپدی
 

در تمامی طبقه بندی های ذکر شده انواع بسیار گوناگونی از محصولات با برند های متفاوت و قیمت های مختلف در بازار قابل مشاهده می باشد . ما در تیم پشتیبانی وب سایت آی طب در تلاشیم تا این محصولات را به شما معرفی کرده و نسبت به بودجه و نیاز شما آنها را به صورت حضوری در سراسر ایران پهناور ارسال کنیم . اکثر مردم با انواع محصولات پوشاک و آتل در شاخه ارتوپدی آشنایی دارند اما این شاخه بسیار محصولات گسترده تری دارد .

علم مهندسی پزشکی به کمک این شاخه از علم پزشکی نیز آمده است و با ابتکار مهندسین ایرانی و خارجی توانسته است بروز ترین و مدرن ترین تجهیزات خانگی ارتوپدی را ارائه نماید . امیدواریم با پیشگیری های ساده و کم هزینه از وقوع حوادث و بیماری هایی که باهزینه های هنگفت درمان می شوند ، حافظ و شکر گزار نعمت سلامتیمان باشیم .

 

جلوگیری از انواع بیماری های استخوان و مفصل نیاز به پیشگیری از زمان کودکی دارد ، به فرزندانمان آموزش صحیح در زمینه های بلند کردن اجسام ، نشستن و برخاستن ، پشت میز نشستن ، راه رفتن و نرمش های کششی روزانه دهیم . فرهنگ سازی یک روزه و یک شبه اتفاق نمی افتد و نیاز دارد به شروع فردی از خودمان سپس آموزش آن ها با عمل ما به صورت ناخودگاه به کودکان داده می شود ، لطفا از قسمت سرچ در بالای سایت نیز برای اطلاعت و محصولات استفاده نمایید مانند اندازه گیری گلوکز خون بخورگرم خصوصا برای مناطق سرد و خشک و بخور سرد و یا تورهای مسافرتی سالمندان .

ما لایق سلامتی هستیم !