ادکلن مردانه تولید فرانسه مونت بلنک Mont Blanc Legend

ادکلن مردانه تولید فرانسه رایحه خنک

کد محصول x2840

تومان 530.000

راهنما 09339100544

قیمت 530.000

ادکلن مردانه های فرانسوی در دنیا از همه کشور های دیگر بیشتر معروفند و رسما سوغات فرانسه برای کل دنیا عطر و ادکلن است ، بیشترین ماندگاری و بیشتری پخش برای تولیدات این کشور اروپایی بشمار می آید . این محصول که امروز در این صفحه میخواهیم برایتان معرفی کنیم عبارت است از مون بلان لجنت با به عبارت دقیق تر Mont Blanc Legend که یکی از محبوب ترین و مقرون بصرفه ترین عطر های ماندگار است .

نت ابتدایی این ادکلن مردانه رایحه خنک و شیرین است و شامل رایحه های جذابی اعم از ترنج ، اسطوخودوس ، لیموی شاه پسند و آناناس می باشد ، این نت ها در اوایل استفاده از عطر است و بهتر است زیاد مصرف نکنید و منتظر نت های بعدی آن باشید چرا که نرمی و لطافت آن شما را فرا خواهد گرفت . اصولا عطر هایی که ملایم و رایحه خنک هستند اگر ماندگاری بیش از حد داشته باشند ، بعد از مدتی حس خوبی نمیدهند و عطرشان تغییر میکند .

 

خصوصیات عطر مون بلان لجند

  • حجم صد میل
  • رایحه خنک ، ملایم و شیرین
  • نت ابتدایی شامل ترنج ، اسطوخودوس ، لیموی شاه پسند ، آناناس
  • نت میانی سیب سرخ ، گل رز ، شمعدانی ، گلسنگ ، میوه های خشکیده و نوعی ترکیب فنلی
  • نت نهایی چوب صندلی و دانه تونکا
  • مناسب پسران سنین ۲۲ سال تا ۲۵ سال

 

نت میانی این عطر شامل رایحه های ملایم و شیرین است و بر خلاف نظر اکثریت برای فصول سرد و یا اوایل بهار ساخته شده است ، برعکس توضیحاتی که در ادکلن فروشی های معروف به مشتریان میدهند ؛ این رایحه ها زیاد در تابستان و هوای گرم عرض اندام نمیکنند ، مثلا سیب سرخ ، گل رز ، شمعدانی ، گلسنگ ، میوه های خشکیده و نوعی ترکیب فنلی که همه آنها بسیار جذاب و دوست داشتنی به نظر میرسند مخصوصا برای افرادی که دارای روحیه ای آرام و بی سرو صدا و بدون تنش هستند .

و نت نهایی این ادکلن معروف که بسیار شبیه به تروساردی یومو می باشد با این تفاوت که این شیرینی دارد و آن ندارد ، شامل رایحه های ملایم چوب صندل و دانه تونکا می باشد ، برای سفارش این محصول خاص با برند مونت بلنک مدل لجند که خیلی ها به مون بلان آن را میشناسند میتوانید با شماره تلفن راهنما در بالای صفحه تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید .

 براي اكنون مطلبي يافت نشد