اجاره کپسول اکسیژن پر و خالی ماهیانه ارسال فوری

اجاره-کپسول-اکسیژن-نو-دست-دوم

کد محصول x3219

تومان 450.000

راهنما 09339100544

قیمت 450.000

معمولا برای بیماران تنفسی که برای مدت کوتاهی نیاز به اجاره کپسول اکسیژن و یا ماسک اکسیژن دارند یا باید هزینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز بپردازند که بسیار بالا خواهد بود و یا باید کپسول خریداری کنند ، اما این مجموعه در اولویت اول برای خدمت رسانی به بیماران تنفسی علی الخصوص بیماری ویروس منحوس کرونا و در اولویت دوم کسب درآمد برای کارآفرینی این امکان را برای اولین بار در کشور فراهم آورده است تا به مدت یک ماه یا دست کم ۱۵ روز مشتریان عزیز بتوانند کپسول اکسیژن ده لیتری با کیفیت درجه یک را کرایه نمایند .

 

این امکان برای تمامی شهر و روستاهای کشور پهناورمان مهیا است که میتوانید با تماس به تلفن راهنما از اطلاعات دقیقتر و بروزتر در این باره بهره مند شوید . کارشناسان آی طب با ارائه توضیحات دقیق در مورد اینکه چه مقدار زمان میبرد تا کپسول به دست شما برسد و شرایط تهیه آن چگونه است با صبر و حوصله پاسخگو هستند .

اجاره کپسول اکسیژن به دلیل داشتن نشان استاندارد چه ایرانی و چه مدل های چینی از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و به دلیل داشتن مانومتر درجه یک برنجی امکان استفاده بسیار بالا را خواهد داشت . برخی مشتریان در جهت اطمینان از پاکیزگی دستگاه سوالاتی دارند که نفرات قبلی از آن استفاده نموده اند که ما با چند نکته ساده این دغدغه کاملا بجای مشتریان را برطرف نمودیم .

 

اول از همه برای هر مشتری یک نازال بینی یا یک ماسک اکسیژن نو به انتخاب خودشان ارسال میگردد ، این محصول در نهایت تحت اختیار خودشان است و نیازی به بازگشت آن نیست .

دوم اینکه تمامی کپسول ها قبل از اینکه وارد انبار ما بشوند با اسپری الکل به صورت کامل از بیرون استریل شده و برخی از مشتریان هستند که در منازلشان دستگاه ازن ژنراتور نیز سفارش داده اند و از ما خریداری کرده اند و پس از نصب ، موجب حفاظت کپسول ، وسایل و محیط از هرگونه قارچ و باکتری و ویروسی علی الخصوص کرونا شده است .

 

برای سفارش اجاره کپسول اکسیژن یا حتی دستگاه اکسیژن ساز درجه یک میتوانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس بگیرید . این مجموعه آمادگی ارسال محصولات به سراسر ایران را برای شما دوست عزیز فراهم آورده است . کافیست با شماره راهنما در بالای همین مطلب تماس حاصل نمایید .

 

 براي اكنون مطلبي يافت نشد